Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
    Evo ih Crnogorci sa suđenjem haha
    Sto je bilo Aleksa a!? Salim se..

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Originally posted by Avramovic View Post
      Ja nisam ni skontao sto je ponisten gol, samo ovaj rece na rts da je prvo izveo faul pa onda sutirao, a to se ne sme kao. Bem li ga
      Greska pri izvodjenju lopte. Dugo je trajalo izvodjenje.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Ali ko je ovaj kreten od komentatora
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Avramovic View Post
          Ja nisam ni skontao sto je ponisten gol, samo ovaj rece na rts da je prvo izveo faul pa onda sutirao, a to se ne sme kao. Bem li ga
          Pa kako ce dati gol ako ne izvede loptu posle faula

          Kad dobijes faul u vaterpolu ako nije igrac vise mozes da se dignes na sut i das gol. Ne smijes da se kreces unaprijed posle faula sa loptom, evo gledao sam snimak dva puta, Radovic cak ide zeru unazad. O kontra faulu nema ni govora, jer maltene nema nikog ispred njega. E jedino ako je sudjeno nesto drugo, na nekom drugom dijelu bazena. Jer je vise nego jasno da je Pijetlovic dao gol iz identicne situacije i nije ponisten, zalio se Gojkovic na to odma. To je ista situacija.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bane je View Post
            Sto je bilo Aleksa a!? Salim se..
            Šta je, hoćete da se bijete, a?

            Comment


            • Originally posted by miha92 View Post
              Dule tom komentaru, koji si sad promenio,nije mesto ovde..toliko
              Sta je napisao ?

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Ne mlataram ja ništa, dobri moj Dule.. Pomirite se lepo sa porazom i toliko, ne želi sve najgore sudijama bzv.. Čestitke i vama, nekada smo bili jedan tim a sada igramo jedni protiv drugih. Drago mi je da ste pružili dobar otpor..
                Izgubili smo na kakav način? Zahvaljujući sudijama. Poništili gol koji je čist ko suza i poslije toga ide kontra i gol i dolazimo na -2 umjesto na nerješeno. To nije fer. Dobili ste zahvalijući onim potezom sudijama, budimo realni. Šta bi bilo da nije. To nećemo znati ali kako god čestitke Saviću i igračima.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Zasto je posteno ponisten gol? Ondje moze da se sudi smao kretanje unaprijed, kojeg nema, ili kontra faul. Kako kontra faul kad nema nikog isred Radovica? Bukvalno par minuta kasnije Pijetlovic dobija faul, dize se na sut i daje gol, apsolutno ista situacija i taj gol nije ponisten. Sto je ok, ali nije smio ni Sasin da bude. Jer nije bio prekid, vec je Sasa dao gol, pa je onda ponisten.
                  Ja sam mislio da vam je gol ponisten zbog predugackog izvodjenja a ne sut iz faula. Video sam vise puta kako se tolerise sut iz faula tako da ne vidim zasto bi vam to bilo ponisteno. Bice da nisam dobro ispratio situaciju. Ovaj komentator rece da je ponisten zbog predugackog izvodjenja lopte.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Nije dugo trajalo, nego se kao igrac pomjerao napred dok je izvodio... Ako pogledate snimak vidjecete da se nije krecao.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Originally posted by Bonomo View Post
                      Necu da stajem na zulj ali zaista je bio posteno ponisten gol. To posto se ono ne sudi toliko cesto ne znaci da se nikada ne treba suditi pogotovo kad je stvarno ocigledno.

                      Hvala na cestitkama i vama zelim da nastavite sa dobrim igrama. Treba nam ovakvo rivalstvo u vaterpolu.
                      Ne treba nam rivalstvo, nego spajanje u SCG.

                      Comment


                      • nebitno sta je napisao,moze da se kuka na sudije,na sudbinu,ali sa bar malo kulture..
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Subjektivna sam, u ovom trenutku pogotovu, ali u vaterpolu generalno je UVEK najviše oštećenih, previše je valjda slobodnih tumačenja pravila od strane sudija, što je mnogo puta dokazano, a ako je iko bio oštećen u prošlosti to je reprezentacija Srbije, odnosno Jugoslavije, SCG.. kako hoćete.

                          A komentator je težak debil. Bože sačuvaj koliko je na ovom RTSu nesposobnih.
                          Last edited by miloolja; 23-01-16, 18:21.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Dule Krtola View Post
                            Izgubili smo na kakav način? Zahvaljujući sudijama. Poništili gol koji je čist ko suza i poslije toga ide kontra i gol i dolazimo na -2 umjesto na nerješeno. To nije fer. Dobili ste zahvalijući onim potezom sudijama, budimo realni. Šta bi bilo da nije. To nećemo znati ali kako god čestitke Saviću i igračima.
                            Brate polako . Sam kazes da se ne zna sta bi bilo da ste tada otisli na neresno. To je sasvim normalna reakcija i razmisljanje ali ne mozes zbog toga dovesti u pitanje celu utakmicu i kredibilitet pobede Srpske ekipe.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Originally posted by miha92 View Post
                              nebitno sta je napisao,moze da se kuka na sudije,na sudbinu,ali sa bar malo kulture..
                              Nije mu prvi put da podbada Srbe,pa zato pitam.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pa kako ce dati gol ako ne izvede loptu posle faula

                                Kad dobijes faul u vaterpolu ako nije igrac vise mozes da se dignes na sut i das gol. Ne smijes da se kreces unaprijed posle faula sa loptom, evo gledao sam snimak dva puta, Radovic cak ide zeru unazad. O kontra faulu nema ni govora, jer maltene nema nikog ispred njega. E jedino ako je sudjeno nesto drugo, na nekom drugom dijelu bazena. Jer je vise nego jasno da je Pijetlovic dao gol iz identicne situacije i nije ponisten, zalio se Gojkovic na to odma. To je ista situacija.
                                Hahahha e to sam ja mislio da je bilo, tj. tako nesto je opisao ovaj sto ubija na rts.

                                Comment

                                Working...
                                X