Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sta bi sa Zlokovicem? Ako on dodje nema sile da Zvezdu ne uzme titulu
    Povezuje se on i sa nama
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ja sam cuo da ce on u Hrvatsku najverovatnije,mada su to samo neka nagadjanja.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Moram napisati da nisam verovala od samog početka u bilo kakvu mogućnost da Fića potpiše za Crvenu Zvezdu , iako se baš dugo pregovaralo ( nekoliko dana ) o toj mogućnosti . Dakle , bilo je pregovora , ali , sada ( kao što su drugi već napisali ) postoji veća verovatnoća da on završi u Partizanu , ukoliko Galatasaraj ne uputi baš velikodušnu , novu ponudu od koje se vaterpolistima vrti u glavi . Galatasaraj , inače nije zadovoljan razvojem situacije i činjenicom da od najavljivanih pojačanja još uvek ništa te postoji i šansa da povećaju ponudu Filipoviću . No , bliži je Partizanu . Veća verovatnoća je da će Filipović završiti u Partizanu , Udovičić nije siguran kao što se to misli . Šta bi sa Nikićem ? Bio je najavljivan kao siguran član Zvezde , čak i potenciran više od Pjetlovića , ali , izgleda da bi i on mogao u Partizan ? I , na kraju sam Zloković je izjavio da bi više voleo da godinu dana igra u nekoj lakšoj ligi , e sad , koja će to biti i koji klub će profitirati ?

        Inače , nije dubrovački Jug klub koji je najavio odustajanje od Lige šampiona , on je klub koji će učestvovati u takmičenju i ove godine . Reč je o VK Primorje iz Rijeke . Primorje i zagrebačka Mladost neće učestvovati ove godine u takmičenju . Nije mi jasno da 2 jaka kluba iz Hrvatske ne učestvuju u najjačem klupskom takmičenju u godini kada je Hrvatska postala olimpiski pobednik . Da li je moguće da ne postoji intresovanje ikoga u Hrvatskoj iz njihovog saveza , države , sponzora za spasavanje vaterpolo klubova od bankrota ? Koja je tu logika ?
        Šta je sa klubovima iz Crne Gore ? Koliko ja pratim vesti , izgleda da će u Ligi šampiona učestvovati samo Jadran HN ? Što se tiče šampionata Srbije , biću prognozer : ako i Udovičić i Filipović i Nikić potpišu za Partizan , Partizan zadržava titulu . U tom slučaju bi Partizan imao bolje bekove od CZV ( ne zaboravite da je i Jokić potpisao za Partizan ) .

        Comment


        • Nikic sigurno nece u Partizan iz istog razloga iz kojeg je Filip odbio Zvezdu. Navijacka opredeljenost. Jedino da ne pristane iz inata sto su nasi izabrali Pijetlovica, ali ne verujem. Franjo ima i opasnu ponudu Vojvodine i konstantno ga smara Daca da dodje ovamo. Videcemo sta ce tu vec biti.

          Edit: Primorju je isto bio vlasnik onaj ludi Italijan cini mi se, a Zagreb ne igra zato sto grad polako pusta sporstke klubove niz vodu. Nemaju para ni za sta, a vaterpolo je sivise neisplativ sport da bi iko normalan ulagao. Desilo se ono sto se ocekivalo, evropski vaterpolo ce se rasturiti zato sto je sve manje i tih entuzijasta i ekscentrika koji ce ulagati, a drzave nemaju para da popune rupe. Naravno, kod nas sve ide obrnuto od normalnog
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ne znam da li beše prošle ili pretprošle godine , kada se bilo spekulisalo o Udovičićevom dolasku u Vojvodinu ? Ne mogu da se setim da li to beše prošle ili pretprošle godine ? Sećam se da je postojala ozbiljna namera ljudi u Vojvodini i da je realizacija transfera bila blizu , ali se izjalovila zbog ponude Mladosti ? Nisam čla da je bilo ko pominjao ikakvu mogućnost da ove godine Udovičić bude igrač Vojvodine , iako sam Novosađanka . A zašto Nikić ne bi nastupao za Partizan ? O kojoj navijačkoj opredeljenosti je reč , kada je on već nastupao za Partizan nekoliko godina ranije ?

            Comment


            • Nikic je nastupao za Partizan, ali je teski Cigan (samo nije igrao za nas jer smo bili teski kurton, a i igranje u Partizanu je jedno vreme bilo preduslov za poziv u reprezentaciju), to znam od ljudi kojima verujem i koji nemaju razloga da izmisljaju ili lupaju. A Franjo sigurno ima ponudu na stolu, prosle godine se pricalo o njemu pre onaj turnir na kojem je Vojvodina izborila EL, opet je Daca bio glavni ali nije izvukao tada. Da se razumemo, ja nemam nista protiv da on dodje u Partizan, hocu da svi nasi reprezentativci igraju u domacoj ligi, to bi bio pravi sou.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Kakve 2 legende srpskog vaterpola na klupama vecitih , na jednoj strani Vlada Vujasinovic na drugoj Dejan Savic
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ko god da osvoji sport je i dalje glup. Sudiji padne na pamet i dobije utakmicu. Bez problema.

                  Comment


                  • Za vikend Udovicic,Zlokovic i Filipovic valjda potpisuju Ponovo osvajamo EL
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • http://www.zurnal.rs/2012/08/25/vanj...orak-od-galate
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                      Comment


                      • Bezveze ako je istina. Stvarno zelim da svi igraju u Srbiji, da bar u necemu, pa i u ovom besmislu imamo najjacu ligu u Evropi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Radnicki Kragujevac pravi dream team od svih jacih igraca koji nisu vezani ugovorom. Tipa Vanja, Filipovic, Buric, Zlokovic, mozda ih bude jos. Dinkicu, sve po spisku i sve najgore ti zelim, igraj se sa svojim parama a ne drzavnim. Stoko jedna bezrepa.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Aleksandar Ivović je potpisao ugovor sa Jugom. Dubrovački klub angažovao je crnogorskog vaterpolistu koji se pominjao i kao moguće pojačanje Partizana.


                            Jedan od najtalentovanijih crnogorskih vaterpolista Gavrilo Subotić doneo je odluku da u budućnosti brani boje Srbije

                            Comment


                            • Sta je ovo sa Radnickim.. kakvi lopovi..projekat klasican. MARS!

                              Comment


                              • Filip Filipovic potpisao za radnicki

                                Comment

                                Working...
                                X