Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka čast i iskreno čestitke igračima.


    Nadam se da nakon ovog meča, sudija moći mirno spavati noću.

    Još jedno sve čestitke igračima i Saviću.
    Last edited by bojanaBG; 23-01-16, 18:03. Reason: ...

    Comment


    • Cccc.....
      Vidjet ce te vi za ovo na olimpijadu xexe...
      Svaka cast i jednim i drugim
      Pozdrav iz Tivta!

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Protiv Savica su nakon poraza od Crne Gore 2013 godine u cetvrtfinalu svi bili protiv. A nakon toga je poceo taj neverovatan niz zlatnih medalja i on ne staje do danasnjeg dana. Skoro 3 godine je tako i nadam se da ce tako i ostati na Olimpijskim igrama. Pa da budemo aktuelni Evropski Svetski i Olimpijski sampioni!!!
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by Dule Krtola View Post
          Svaka čast i iskreno čestitke igračima.


          Nadam se da nakon ovog meča, sudija moći mirno spavati noću. RAK KOSTIJU zbog onog poništeng gola sa kojim smo trebali izjednačiti odnosno smo došli na -2!!!

          Još jedno sve čestitke igračima i Saviću.
          Necu da stajem na zulj ali zaista je bio posteno ponisten gol. To posto se ono ne sudi toliko cesto ne znaci da se nikada ne treba suditi pogotovo kad je stvarno ocigledno.

          Hvala na cestitkama i vama zelim da nastavite sa dobrim igrama. Treba nam ovakvo rivalstvo u vaterpolu.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Pjetlovic ko Nojer "istrcao" i pokupio onu bitnu loptu Bravo momci,idemo u Rio da ponovimo
            sigpic

            Comment


            • Evo ih Crnogorci sa suđenjem haha

              Comment


              • Taj potez Savica je prelomio utakmicu, Pjetlovic je pre toga imao jos 2 bitna trenutka, odbranu sa igracem vise, a posle je skinuo onu loptu kad su Crnogorci takodje imali igraca vise.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nevjerovatno ponisten gol Radovica i onda priznat gol Pijetlovicu, a ista situacija. Takve odluke rjesavaju utakmice na gol razlike. Ali takav je to sport, pricao sam vise puta o tome.

                    Nego ovo je nista za sudjenje protiv Italije, tako da lagano.

                    Prvi put posle koliko, dvije-tri godine neko parira ovoj reprezentaciji Srbije, mozda i najboljoj ikad, i uspijeva da im uradi da im udje voda u usi.

                    Srbija je broj jedan bez premca, meni samo krivo sto sad nisu OI, jer ne pamtim defanzivno mocniju ekipu Crne Gore i bojim se da ovako nece biti spremni u avgustu, a pogotovo sto ce tada drugi bolje tempirati formu i doci spremniji nego u januaru.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                      Evo ih Crnogorci sa suđenjem haha
                      Ne mlataraj baka..
                      Toliko...

                      Umjesto da dođemo na nerješeno mi dolazimo na -2.

                      I tebi je to normalno?
                      Last edited by Dule Krtola; 23-01-16, 18:13.

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        Necu da stajem na zulj ali zaista je bio posteno ponisten gol. To posto se ono ne sudi toliko cesto ne znaci da se nikada ne treba suditi pogotovo kad je stvarno ocigledno.

                        Hvala na cestitkama i vama zelim da nastavite sa dobrim igrama. Treba nam ovakvo rivalstvo u vaterpolu.
                        Zasto je posteno ponisten gol? Ondje moze da se sudi smao kretanje unaprijed, kojeg nema, ili kontra faul. Kako kontra faul kad nema nikog isred Radovica? Bukvalno par minuta kasnije Pijetlovic dobija faul, dize se na sut i daje gol, apsolutno ista situacija i taj gol nije ponisten. Sto je ok, ali nije smio ni Sasin da bude. Jer nije bio prekid, vec je Sasa dao gol, pa je onda ponisten.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mlataram ja ništa, dobri moj Dule.. Pomirite se lepo sa porazom i toliko, ne želi sve najgore sudijama bzv.. Čestitke i vama, nekada smo bili jedan tim a sada igramo jedni protiv drugih. Drago mi je da ste pružili dobar otpor..

                          Comment


                          • Ko gubi ima pravo da se ljuti
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ja nisam ni skontao sto je ponisten gol, samo ovaj rece na rts da je prvo izveo faul pa onda sutirao, a to se ne sme kao. Bem li ga

                              Comment


                              • Dule tom komentaru, koji si sad promenio,nije mesto ovde..toliko
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X