Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    U jbt kakav pad Espargera , valjda je dobro
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #47
      Dobro je sigurno. Kakvi su ovo ludaci Obozavam ih sve, bukvalno.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Ovo sto jeMarkez uradio nije za kaznu,vec za zatvor.Bravo za moj omiljeni broj 29.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Markez je najveća moguća majmunčina!Prvo Katar pa sad ovo.Neverovatan debil.Gori je nego Hamilton u F1.Najiskrenije se nadam da će mu dati ovog puta kaznu.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #50
            Veliki sam navijac Marka Markeza, ali ovo je njegova krivica. Nije smeo ovako da zatvara. Mnogo je on nervozan u duelima.

            Pole legendo Bice sampionata za tebe bez brige.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              I ja sam navijao za njega do kraja trke u Kataru.I za ono je trebao da dobije kaznu.Kakva prgavost.Samo pokazuje netalenat za čistu brzinu.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                I ja sam navijao za njega do kraja trke u Kataru.I za ono je trebao da dobije kaznu.Kakva prgavost.Samo pokazuje netalenat za čistu brzinu.
                Naprotiv, on je Pedrosa prototip, sjajan kada je napred i treba da redja krugove, a onda u duelima ume da napravi glupost. Mada je moguce da je ovo prolazna kriza, prosle godine je sisao sve u duelima. Mada se malo i uobrazio, stvarno mu Dorna dozvoljava sve.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  Ma nema Markez nikakve slicnosti sa Pedrosom.Jeste pedrosa brz kad je sam ali se boji duela sto kod Markeza nije slucaj.
                  Last edited by Ares; 03-06-12, 12:22.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Bravo za Iannone-a , najzad ... samo da ostane konstantan . Markez ima najace sponzore i mnogo se osilio , ako bi dobio kaznu osetio bi da nije nedodirljiv ! I opet najbrzi motor , jedino mesto gde je preticao je startni pravac !

                    Comment


                    • #55
                      Zna li neko sta je bilo sa Stonerom...sta li ga je sad bolelo ? Iannone majstorski...Carzy Joe...tooooo,samo da ovako nastavi...!!!Lorenco svaka cast....ovako vozi sampion....bravo...!!!!!

                      Comment


                      • #56
                        MarkedOne8 , daj nam tvoje stručno mišljenje što Stonera nema među prva 3 ? jer Stoner mora imat opravdanjeeeeeeeeee :P HEHEHEHEHEHEHHE

                        huliganska voznja STONERA hahahah ^^
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • #57
                          Hajde prekinite sa prozivkama, ne vrti se sve oko Rosija i Stonera, nije na podijumu prvi put posle 19 trka, big deal. I to mu je podijum promakao za pola sekunde, da je imao jos krug gotovo sigurno bi stigao Dovija.

                          Svaka cast Jorgea, dokazao da je veliki vozac po xti put.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Hajde prekinite sa prozivkama, ne vrti se sve oko Rosija i Stonera, nije na podijumu prvi put posle 19 trka, big deal. I to mu je podijum promakao za pola sekunde, da je imao jos krug gotovo sigurno bi stigao Dovija.

                            Svaka cast Jorgea, dokazao da je veliki vozac po xti put.

                            Ne prozivam , samo zelim cuti strucno misljenje koje je djelio mnogo puta kad je Stoner huliganski vozio da je , da je ... stoner je huligan on mora svaku pobjedit
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • #59
                              U svakom slucaju odlicane trke danas....malo je Markez uprskao sa onim incidentom sa Espargarom....nadam se da nije povredjen....i velika steta za Tonija Elijasa....!!!

                              Comment


                              • #60
                                e ovako, posto pratim motoGP iz perspektive samo jednog vozaca i iskreno me samo njegov plasman interesuje, mogu da kazem da su mi utisci pomesani nakon trke, ima napretka sto se vidi golim okom (vremena po krugovima i samo rastojanje izmedju Doktora i vodecih, koliko god glupo zvucalo bilo je lepo videti ga u vecem delu trke po suvom u istom kadru sa vodecima ili bar sa stonerom i tech 3 yamahama), ali opet cini mi se da su to previse sitni koraci napred... prosto je nedopustivo da satelitske Yamahe budu toliko brze i da cak i Bautista bezi tesim se da je mozda izbor guma kumovao takvom epilogu... sve u svemu imaju pune ruke posla (Dukati )
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X