Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Aperol de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by denia_el View Post
    kada mu vec prisvajas i motor i platu,otmi mu i alzamoruza drugaricu

    rossini..ti i ja se ne slazemo ama bas ni u cemune mislim da je bilo ko branio markeza zato sto je "njihov",pa ni espargaro nije "tudj".i nisam ih birala,nego su to izjave trojice koji su zavrsili na podijumu,a stoner se oglasio preko tviterai poenta tog posta nije bila da ja pokazem da sam u pravu,jer mislim kao i ti vozaci,nego sam samo uporedila: posle trke vi ste svi do jednog (osim valentina rossija #46 cini mi se) okrivili markeza za incident,neki su u tom "osudjivanju" presli sve granice i niko nije ostavio ni zrno sumnje da to mozda nije tako,a sa druge strane,momci kojima je trkanje zivot i koji su u takvom i slicnim incidentima ucestvovali nebrojeno puta i imali priliku da se nadju i na mestu markeza i na mestu espargara,nisu mogli sa sigurnoscu da kazu da je kriv,a neki su cak sigurni da u tome markezove krivice nije bilo.niko od nas nije promenio misljenje i o tome necu ni da polemisem.
    aaaaaaali....stoner,lorenco,dani,dovi....pa stvarno su losi sampioniti mozda znas za neke bolje?
    i naravno da se ne slazem da je sumaher bio veliki sampionjos uvek je
    Ja sam poseban dečko drugačije razmišljam ! hahahahahahahah :P
    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • Originally posted by denia_el View Post
      kada mu vec prisvajas i motor i platu,otmi mu i alzamoruza drugaricu

      rossini..ti i ja se ne slazemo ama bas ni u cemune mislim da je bilo ko branio markeza zato sto je "njihov",pa ni espargaro nije "tudj".i nisam ih birala,nego su to izjave trojice koji su zavrsili na podijumu,a stoner se oglasio preko tviterai poenta tog posta nije bila da ja pokazem da sam u pravu,jer mislim kao i ti vozaci,nego sam samo uporedila: posle trke vi ste svi do jednog (osim valentina rossija #46 cini mi se) okrivili markeza za incident,neki su u tom "osudjivanju" presli sve granice i niko nije ostavio ni zrno sumnje da to mozda nije tako,a sa druge strane,momci kojima je trkanje zivot i koji su u takvom i slicnim incidentima ucestvovali nebrojeno puta i imali priliku da se nadju i na mestu markeza i na mestu espargara,nisu mogli sa sigurnoscu da kazu da je kriv,a neki su cak sigurni da u tome markezove krivice nije bilo.niko od nas nije promenio misljenje i o tome necu ni da polemisem.
      aaaaaaali....stoner,lorenco,dani,dovi....pa stvarno su losi sampioniti mozda znas za neke bolje?
      i naravno da se ne slazem da je sumaher bio veliki sampionjos uvek je
      ..heheh..zasto mislis da se ne slazemo??sto sam ovo izjavio za Markeza??..pa ja niucemu nisam pogresio sto se tice njega..i to sto sam rekao,je tako..iz mog ugla,naravno..mada se moji uglovi koliko vidim poklapaju sa vecom vecinom,kako ovde tako i na jos drugim stranama..:P,tako da..nisam ni sudija,niti direktor trke,ili clan komsije za bezbednost,ali ono sto za njih nije bezobrazluk i pokvarenost,za mene jeste,izvini msm..a sto se tice Schumija,njegovo je proslo,bar po meni,i ako je za tebe svih 7-am titula zaradio i postao veliki sampion iz razloga iz kojih je osvojio,ja se necu sloziti s tobom bar za 2-e!!ako se po tebi tako titule osvajaju,ok,nemam nista protiv..za mene Markez ide tim stopama,gurni,izguraj,sapleti,lobiraj,nebitno je da li si u pravu ili ne,ti ces biti SAMPION..izem ti takvog sampiona...a ti sto ga gledas zenskim okicama,pa msmmm..:P..i za kraj,naravno da znam za puno bolje sampione od onih koje si ti navela,i ti ih znas naravno,ali si nesto u poslednjem momentu zatajila kad si postovala(),sem za jednog,Danija..;):P...Majkl,Sito,Keny,Kevin,Edi,Wa yne..Valentino....verovatno mogu stati rame uz rame sa "velikim"sampionima..;)..mozda i ne mogu,nzm..
      Last edited by Rossini; 06-06-12, 23:02.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Rossini View Post
        ..heheh..zasto mislis da se ne slazemo??sto sam ovo izjavio za Markeza??..pa ja niucemu nisam pogresio sto se tice njega..i to sto sam rekao,je tako..iz mog ugla,naravno..mada se moji uglovi koliko vidim poklapaju sa vecom vecinom,kako ovde tako i na jos drugim stranama..:P,tako da..nisam ni sudija,niti direktor trke,ili clan komsije za bezbednost,ali ono sto za njih nije bezobrazluk i pokvarenost,za mene jeste,izvini msm..a sto se tice Schumija,njegovo je proslo,bar po meni,i ako je za tebe svih 7-am titula zaradio i postao veliki sampion iz razloga iz kojih je osvojio,ja se necu sloziti s tobom bar za 2-e!!ako se po tebi tako titule osvajaju,ok,nemam nista protiv..za mene Markez ide tim stopama,gurni,izguraj,sapleti,lobiraj,nebitno je da li si u pravu ili ne,ti ces biti SAMPION..izem ti takvog sampiona...a ti sto ga gledas zenskim okicama,pa msmmm..:P..i za kraj,naravno da znam za puno bolje sampione od onih koje si ti navela,i ti ih znas naravno,ali si nesto u poslednjem momentu zatajila kad si postovala(),sem za jednog,Danija..;):P...Majkl,Sito,Keny,Kevin,Edi,Wa yne..Valentino....verovatno mogu stati rame uz rame sa "velikim"sampionima..;)..mozda i ne mogu,nzm..
        a stvarno mi je bilo pomalo dosadno bez tebeeto..priznajem
        to sto vecina misli kao ti ne znaci i da ste u pravuove moje "zenske okice" su taj isti snimak odgledale sigurno 50 puta (a mozda i vise) i ne da nisam promenila misljenje,nego sam jos sigurnija u ono sto sam na pocetku rekla.i nema svrhe raspravljati o tome,jedino ako bas insistiras da detaljisem o tome kako sam ja sve to videlajeste da me malo mrzi,ali zbog tebe....
        i sta ti znaci to "zenske okice"?zato sto sam zensko ne razumem se dovoljno u ovaj sport?ili mi pogled zamute njihovi preslatki decacki osmesi?
        kako je sumi uopste dospeo u ovu pricu?kada se sve sabere i oduzme,ostajem pri tome da je on veliki vozac i veliki sampion (iako nikada nisam navijala za njega).
        rossini mislila sam na aktivne vozacei naravno da nisam zaboravila NJEGAali on ne spada u grupu velikih vozaca,on je NAJVECIostali mu jos uvek nisu ni blizu (a pogotovo markez).imaju oni jos da uce i o voznji,ali i o mnogim drugim stvarima....na primer o izbacivanju konkurenata sa staze,ipak je doktor na tome doktorirao
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by denia_el View Post
          ove moje "zenske okice" su taj isti snimak odgledale sigurno 50 puta (a mozda i vise) i ne da nisam promenila misljenje,nego sam jos sigurnija u ono sto sam na pocetku rekla.i nema svrhe raspravljati o tome,jedino ako bas insistiras da detaljisem o tome kako sam ja sve to videlajeste da me malo mrzi,ali zbog tebe....
          i sta ti znaci to "zenske okice"?zato sto sam zensko ne razumem se dovoljno u ovaj sport?
          neeeeeee.....nego znam ti ukus....zato sam tako napisao.."zenske okice"..devojkama kad se nesto svidi,moze to da bude i najgore,njima se svidi i kraj..


          p.s znas da se salim,bar sam siguran u to sto se tebe tice..cya
          sigpic

          Comment


          • Spoiler


            Nikijeva "povreda" i pored najbolje opreme nakon 4 dana mijenjanja brzina
            Last edited by Nebojsa; 07-06-12, 21:28.
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • Š. Nakamoto intervju:
              http://www.gpone.com/index.php/en/20...il-ritiro.html

              Comment


              • Originally posted by YAMAHAY View Post
                ..Japanac,nemoj da ga tupis....
                sigpic

                Comment

                Working...
                X