Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jeste, ali nije isto biti treca rupa na svirali i glavni igrac. Igrao je 25 minuta i imao proseke kao neki starteri. Kao da bi ikada bio all-star imao zavidne cifre da je ostao vecno sesti igrac u OKC-u? Mozes reci da all-star nije bitan, ali nekome i jeste. A to za prijatelje, pa jebiga, da mu je do prijatelja, on bi prihvatio manje para.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ne, prijateljstvo sam naveo u smislu da je tu sa ljudima koje savrseno poznaje od pocetka i da u skladu s tim sve naravno lakse i lepse ide. No dobro, videcemo, vreme ce pokazati koliko je ovo dobar potez za sve strane.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ali poenta je da je Harden mlad i da ce Rakete imati 4 ili 5 godina da naprave konkurentan tim, sto je sasvim dovoljno za sposobne ljude.

        Ako ne uspeju, on ce imati jos 5 kvalitetnih sezona da sa nekim drugim osvoji titulu.

        Comment


        • A, zasto cekati 5 godina da se okupi konkurentan tim kada si vec dve sezone napadao titulu i mogao bi to da radis jos 10? Ne, ja stvarno ne kapiram kako mozete da opravdavate potez sa kosarkaske i zdravorazumske strane, al' dobro, vec smo apsolvirali da sam staromodan.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Hardenova odluka sa kosarkaske strane je katastrofalna i ako se ne postavi kako treba moze ga kostati karijere i titula. Sve zbog 6 miliona preko 54. Smesno, agenti i menadzeri ce unistiti sport zbog provizija.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              A, zasto cekati 5 godina da se okupi konkurentan tim kada si vec dve sezone napadao titulu i mogao bi to da radis jos 10? Ne, ja stvarno ne kapiram kako mozete da opravdavate potez sa kosarkaske i zdravorazumske strane, al' dobro, vec smo apsolvirali da sam staromodan.
              Neopravdavam, ali mogu razumem taj mentalitet. On pre svega hoce da se obezbedi maksimalno finansijski,jer misli da ima vremena za sve ostalo. Jbg.

              Meni drago zbog ovog trejda. Rocketsi ce biti bas zanimljivi.

              Comment


              • Po meni Houston je dobio veliko pojacanje,kao fan Kingsa pratio sam Martina puno odlican napadacki igrac ali sto se tice odbrane tu je problem,i nije mi jasno sta ce im takav kalibar igraca kada imaju tu opciju u timu napadaca K.D,kako ce se tu uklopiti Martin pitanje je,Hauston mnogo bolje prosao svaka cast njihovom generalnom menadzeru odlican posao!

                Comment


                • Ja bih se okrenuo onoj drugoj strani trejdova, finansijsko-menadžerskoj. Neko reče loš trejd za OKC, neobrijani izmislio košarku za Martina. Naravno da jeste. Ali šta vama kao generalnom menadžeru jedne franšize preostaje kada igrač odbije 52 miliona, a na drugim mestima može da dobije 60?! Oklahoma City nema Holivud, nema Džerija Basa, nema tržište i samim tim nema apsolutno nikakve korsiti da ide protiv sebe gubeći finansijku fleksibilnost sledećih 5 godina. Trejd je bio neminovan. A Presti je toga bio svestan već duže vreme, očigledno sa već unapred pripremljenim rešenjima, kada je reagovao u roku od odmah nakon vesti da je Bradonja odbio ekstenziju. Tako to rade ozbiljne organizacije, organizacije koje sebi neće dozvoliti melodrame i dwightmare-ove.

                  Hardena razumem. Hoće čovek svoju violinu, super je i ova što je imaju Durantula i naočarko, ali nju mora deliti. Nešto južnije u Teksasu, on i samo on će biti go-to guy i to je, cenim, njemu mnogo važnije od tih 8 milki koje se ionako lako nadoknade sponzorskim ugovorima. Da li je sposoban da sam vodi jedan NBA tim, pa nisam baš siguran, malo je igrača danas kojima su geni podarili taj born-leader mentalitet. Život je surov i udari te po sred guzice kad najmanje očekuješ, a njega je iz vicešampionskog tima šutnuo u tim koji plej-ofa neće videti barem 2 sezone.

                  JH: "Sam, znaš, ja bih ipak odbio ovo što mi nudite. Volim ovu franšizu, ali mislim da mogu da dobijem više na drugom mestu. Nema ljutnje, sve je ovo biznis. "

                  SP:" Naravno, James, volimo i mi tebe do neba. Da ne zaboravim, trejdovan si u Hjuston, čujem da su doveli nekog Kineza i Omera Ašika. Ipak, biznis je biznis."





                  P.S. Jbg, da li se moglo dobiti više za "crnog Manua"? Opet, naravno da jeste. A šta je dobio Orlando za Howard-a? Afllalo-a i kantu švercovanog benzina da se samozapale.

                  Comment


                  • Nema sta, Lakersima se sve polako otvara za jos jedno finale

                    Comment


                    • It's all 'bout the money, baby, it's all 'bout the money!
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by delgado View Post
                        Nema sta, Lakersima se sve polako otvara za jos jedno finale
                        SA?Any1?


                        http://www.cbssports.com/nba/blog/ey...den-to-houston

                        Krivo mi je sto Harden otisao u tako poganu ekipu.On je po meni bio i najzasluzniji sto je OKC prosao SA.Njegove trojke su lomile meceve.Meni nije jasno zasto su ovaj trejd odradili pred pocetak sezone?

                        Comment


                        • Zbog nekog razloga mi je pao kamen sa srca kada sam procitao da je Harden otisao, vise nije toliko velika razlika kvaliteta klupe.

                          Comment


                          • Ovo se znalo cim je Ibaka produzio ugovor, jedan od njih dvojice je morao otici. Dakle, Harden je mnooogo bolji igrac od Martina. U Hjustonu ce igrati prvu petorku i nece biti u senci dve zvezde, pa ce moci da pokaze svoj makimum, a dobijace sigurno vise minuta na terenu. Oklahoma nije mogla da dobije bolje od ovoga, ako stoji cinjenica da je on morao da ode, ovako su dobili solidnu zamenu i pikove.
                            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                            Comment


                            • Da prozborim i ja koju rec na ovaj trade...

                              Pre svega, morao se desiti. To se znalo cim je Ibaka produzio ugovor.
                              Drugo, mislim da je Houston bolje prosao jer kao sto su svi rekli, Harden ce sada biti glavni igrac u timu. Lice fransize. Bradonja je sada all-star igrac, tu nema dileme.

                              Trece, OKC. Dosta pitanja je sada pred Brooks-om i ekipom koje moraju resiti. Tu pre svega mislim na ulogu K-Mart-a. Starter ili 6. igrac ? Da se ja pitam, stavio bih ga na klupu i dao mu istu minutazu kao Harden-u. Onda se postavlja pitanje ko je glavni ball handler u ekipi ? Westbrook koji sutira preko 10 puta po mecu iz driblinga preko trojice ? KD koji ume da vodi loptu, ali je pre svega scorer i egzekutor ? Tu ostaje jedan znak pitanja na koji bi trebalo da dobijemo odgovor u prvih nekoliko nedelja sezone.

                              Btw:
                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • K-Mart ce garant biti sesti igrac, a Lamb-a ce polako razvijati da bude zamena za Harden-a. Rondo je istakao jednu odlicnu cinjenicu, Harden je sigurno bio prvi i najbolji plejmejker ekipe i falice im mnogo u pick and roll igri i kreiranju situacija za druge.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X