Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2012 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Miko
    Oni su bez Brade bar 20% slabiji. Gube u odbrani, gube rezervnog ball handlera kada Russ pobenavi ili hoce da igra SG, gube clutch igraca i nekog ko je bio vrlo zahvalan, nije trosio mnogo lopti. Dobijaju potrosaca sa vrlo sumnjivom odbranom, nikakvim pregledom terena i upitnim zdravljem. Russa prikucavas da mora da igra pleja, u mecevima kada Martina ne ide a Russ ima svoj blackout moci ce da ih pobedi skoro bilo koji tim, nema vise plana B i C koji je donosio James. Sta mislis, zasto je Hjuston morao da dodaje tri pika, i to ne slaba pika. Ne igra se kosarka samo na veci broj poena, to je mnogo kompleksnija igra.

    @Monta
    Ne verujem da ce Martin imati vise od 25 minuta na terenu. Imace manje nego Harden.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Po meni Houston je dobio veliko pojacanje,kao fan Kingsa pratio sam Martina puno odlican napadacki igrac ali sto se tice odbrane tu je problem,i nije mi jasno sta ce im takav kalibar igraca kada imaju tu opciju u timu napadaca K.D,kako ce se tu uklopiti Martin pitanje je,Hauston mnogo bolje prosao svaka cast njihovom generalnom menadzeru odlican posao!

      Comment


      • Po meni Houston je dobio veliko pojacanje,kao fan Kingsa pratio sam Martina puno odlican napadacki igrac ali sto se tice odbrane tu je problem,i nije mi jasno sta ce im takav kalibar igraca kada imaju tu opciju u timu napadaca K.D,kako ce se tu uklopiti Martin pitanje je,Hauston mnogo bolje prosao svaka cast njihovom generalnom menadzeru odlican posao!

        Comment


        • Kako volim kada Miko odvali glupost a nema argumente.

          Misljenja sam da ovo moze biti win win situacija za obe strane, ali sam takdje misljenja da su mozda trebali da uvaljaju Hardena za Jeffersona.

          Ipak naklon za Oklahomu sto nam nije priredila jos jednu NBA sapunicu.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Kako volim kada Miko odvali glupost a nema argumente.

            Misljenja sam da ovo moze biti win win situacija za obe strane, ali sam takdje misljenja da su mozda trebali da uvaljaju Hardena za Jeffersona.

            Ipak naklon za Oklahomu sto nam nije priredila jos jednu NBA sapunicu.
            Sam Presti, brzo i efikasno. On mi je nekako najveci garant da ce ovo dobro proci, pogotovo ako dobiju Torontovog pika na sledecem draftu, ume covek da ubode svaka mu dala.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Kakav idiotski trade OKC-a, ja ne verujem. Harden izmislio kosarku za Martin-a.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Sam Presti, brzo i efikasno. On mi je nekako najveci garant da ce ovo dobro proci, pogotovo ako dobiju Torontovog pika na sledecem draftu, ume covek da ubode svaka mu dala.
                Ma za njih nema zime.

                Bas me zanima da li ce Harden moci da bude prva zvezda ekipe. Kvalitet ima za to, ali jos ne znamo da li ima mentalitet vodje.

                Comment


                • Cudo nije zavrsio i on u Lejkersima za Meeksa, Jamisona i Ebanksa

                  Comment


                  • Drago mi je za Harden-a, nadam se da ce ove sezone biti all-star. Klasa od igraca, to ce nadam se sada i da pokaze.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Odbrana bice tanka, ali su dobili igraca koji je super u napadu, Lamb-a koji ima vrlo mekanu ruku, ne znam doduse kakav je u odbrani, a plus uz to imaju Jones-a sa ovog drafta i dobili su dobre pikove, moze sto kaze Ljuba da ovo bude dobitna situacija na obe strane. Moje misljenje je da OKC tu nije imao puno prostora. Harden nije hteo da produzi ugovor tako da bi na kraju sezone izgubili veoma bitnog igraca. Ovako mislim da su dosta bolje prosli. Da je Pop na klupi OKC-a, ovo bi moglo da se okarakterise kao mega win Videcemo sta Brooks ima u rukuavu. Takodje sam misljenja da OKC mozda planira da odradi jos koji trade do deadline-a.
                      Last edited by colke995; 28-10-12, 16:13.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovim Oklahoma gubi dosta, mada to im je bilo jasno kada je Harden odbio ponudjeni ugovor, pokusali su da limitiraju gubitke i donekle u tome uspeli, ali ce ih ovo oslabiti igracki. Zasto? Harden je neko ko je donosio poene kako sebi, tako i drugim igracima u onom garbage time-u kada odmaraju KD i Russ. K-Mart-u nije problem da iskreira za sebe, veliki procenat njegovih poena dolazi sa penala, ali sta ce ostatak bench unit-a, da stoji i da ga gleda. Zatim, Harden je taj koji je neretko zatvarao utakmice i ima taj big play ability da ni iz cega stvori nesto. Tu K-Mart ne zaostaje previse, ali opet, James je klasa. Cinjenica koju takodje ne treba smetnuti sa uma je da je Harden bio tu od pocetka i da je nukleus ovog tima disao kao jedan, sada jedan od glavnih srafova odlazi i sve se menja. Odbrana ne gubi previse, tu je razlika neznatna, setite se koga je Heat najvise napadao u finalu. Jednostavno, Martin nije los igrac, ali je losiji od Harden-a. Imas kompletnog ofanzivnog igraca koji moze sve na terenu, nesto kao crni Manu, na jednoj strani, a na drugoj fantasticnog scorer-a, ali isto tako i velikog potrosaca lopti, sklonog povredama.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • K-Mart je bio los prosle sezone i nije koristio svoju najvecu vrlinu, a to je sposobnost da se iznude slobodna bacanja.

                          Generalno ga ne podnosim, ali nije los igrac. A Lamb moze biti odlican iz drugog plana.

                          Comment


                          • Ono sto mora da se naglasi je da je Harden doneo losu odluku kosarkaski, a odlicnu kada je u pitanju biznis.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • A dobro, ne mora da znaci da je losa. Mozda ima covek zelju da igra vise, da ne bude zapamcen kao sesti igrac i pomagalo Russ-u i KD-u. Mozda mislis na to da se nece boriti za titulu, ali opet, napredovace sigurno vise nego da je ostao u OKC-u. Gledano pare, gledano playing time, dobra odluka James-a. Jbg, moze biti all-star samo tako, neka se oproba kao lice fransize.

                              Ja se nadam da ce uspeti, mnogo mocan igrac.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ne moz' Wada biti dobra nikako, pa da ga jebes. Tu si sa svojim drugarima, znate se otkad ste u ligi, znas tacno kako ko dise, a kamo li sta voli na terenu, mladi ste, mozete biti konkurenti za titulu narednih 10 godina, imas izuzetno bitnu ulogu u timu i onda odes u tim koji ce najverovatnije biti na dnu konferencije zbog par miliona dolara. Koja je svrha toga? Kazes playing time, pa je l' ga nije imao u OKC-u?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X