Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam ja sta tebi da napakostim, samo hocu da istaknem kako je zanimljiva tvoja konstatacija "Nije dobro da Majami osvoji ovo" i navijanje za sve zive klubove tokom Playoffa onako srcano i zdusno, a na kraju kad misija nije uspela pljujes kvalitet kosarke. Meni samo nije jasno, sta je ovde trebalo da se desi pa da se proglasi dobrim finalom, dobrim Playoffom, sta je to bolje prikazano prosle sezone ? Dalas se prosetao do finala, pa i do titule, i Majami i Dalas izdominirali u konferencijama, nije bilo zanimljivo uopste. Ove godine su finalisti jako teze izborili taj finalni put, bili suocavani sa eliminacijom (Majami) a OKC se vratila od 0-2, a sta je ono sto je po tebi kvalitetno a ovde nije bilo ?

    Nemam ja nista protiv tebe, ti si taj koji mene pljuje od kada sam resio da napisem po koju, kako prosle sezone, tako i ove. Secas se samo kako si me ismevao kad sam okacio onu Tibodovu foru sa twitera, a da ne napominjem ranije, mada sam i zaboravio. I kakvo objasnjavanje James vs Rouz, nisu oni igraci iz iste lige da bi se poredili, a Rouz ima 24 godine za tvoju informaciju, LBJ 27, mada shvatio sam poentu tvog posta, al dobro. Nemam ja tebi sta ovde da napakostim, objasnim, samo isticem da mi je zbog takvih true Lbj hejtera jos draze sto su uzeli titulu i da mi je jako zanimljiv ovaj nacin na koji si ispratio i iskomentarisao Playoff.

    I jos jedno pitanje, posto si moderator. Kako je moguce da ja budem banovan na mesec dana zbog komentara na live temi "Vejd je krsina raspala" a posle toga sta je sve pisano za Vejda, kakvi izlivi hejta prema svima zivima, a ja sam banovan 'zbog sirenja defetizma' ? Ili je ovo pitanje za Ljubu, NebojsuNS , ko je vec moderator ? Mislim , pazi, iskreno jebe mi se, al mi je eto interesantan taj nejednak kriterijum prema forumasima.

    Comment


    • Rose ima 23, greska u kucanju


      Kao prvo, opet ti ne citas, jer ja pljujem kvalitet kosarke vec jedno 3 meseca, jednostavno smatram da NBA moze i mora bolje od ovoga.
      Kao drugo, ako mozes samo da mi kazes gde sam ja to napisao da "nije dobro sto je Miami osvojio", to ni u ludom besu ne bih uradio, pre svega jer je besmisleno, kakve veze ima koja je ekipa osvojila ligu.
      Kao trece, samo nastavljas da spinujes ovo oko navijanja, nervirao sam se samo kada sam igrao na Indy/Boston, u ostalim mecevima mi je tacno bilo svejedno ko ce da pobedi. Posto ocigledno i dalje selektivno citas, jedina ekipa uz koju sam bio tokom ovog PO-a su San Antonio Spurs-i, igrali su najbolji basket dok Pop i ekipa nisu odlucili da se prilagode odbrani/napadu OKC-a. Po tvojoj logici, zasto nisam onda navijao za Oklahoma-u u finalu?
      Cetvrto, dam glavu da nisi skapirao da je fora jer je to jedna interna sprdnja kod Bulls-a, posto je Thibs cele sezone govorio kako je Rose gametime decision, a nije tako bilo.
      Peto, stvarno se ne secam zasto si tacno banovan, ali mora da je postojao neki valjan razlog, posto vecina moderatora navija za Heat, ne bi te odstranili tek tako.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Nije problem ni u tvom navijanju za Indijanu, Boston, Oklahomu.. niti u tvom pljuvanju kosarke, vec jednostavno o nekim dvostrukim standardima koji su ovde prisutni na forumu ( a narocito prema meni) . Odmah da vam kazem, niti zelim da isterujem neku pravdu, niti glumim neku zrtvu, niti mi je iskreno preterano stalo, samo me eto cisto onako zanima kako je moguce da na primer budem najvise ispljuvan od svih - uglavnom zbog pesimistickog stava, koga se drzim cesto dok traju utakmice, ali zar nismo svi u afektu malo ludi, neki psuju, neki divljaju, ja na primer sve vreme glumim pesimistu, dok se ne vredjaju forumasi i protivnici ne vidim sta je tu nedozvoljeno ? A posle dodje gomila ljudi i izvredja mene i to prodje bez ikakvih posledica, to mi nekako interesantno. I to zbog 'sirenja defetizma' , pff , gluplji razlog nisam cuo skoro. Uglavnom sam tu zbog live pracenja utakmica jer gle cuda, ima jos navijaca Heata (posebno zbog Branislava, on mi je ubedljivo najveci kralj i jedini covek od koga nisam popio uvredu) i valjda nam je lakse kada se 'praznimo' u toku live prenosa i napisemo po koju. Jesam mozda nepravedno skocio samo na tebe, ali eto zeleo bih da mi se pojasne neke stvari, ako ima dobre volje. Ako nema - nista, pisemo se sledece sezone u lajv prenosima..

        Comment


        • Gde mogu da skinem petu utakmicu finala?

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            To je bilo zbog MVP-a, znace on zasto.
            Ti si znaci urednik SportKlub stranice na fb a?

            Comment


            • Originally posted by Emil_LBJ View Post
              Ti si znaci urednik SportKlub stranice na fb a?
              Nije, admin fb strane je tajni agent ciji identitet ne mozemo odati
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • http://sports.espn.go.com/espn/fp/fl...&pollId=141726

                HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

                Comment




                • Cak i u Okahomi 51-49
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Sad ga od jednom skoro niko ne mrzi.

                    Da li je Howard novi villain?

                    Comment


                    • Comment


                      • It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Samo da pozdravim sve navijace Majamija i cestitam svima zasluzenu titulu. Rio objasnio neke stvari u GM4 ;)

                          Comment


                          • Kasnim malo, al' sta da se radi...

                            Dakle, konacno King LeBron osvaja tu cuvenu titulu. Battier i Chalmers su podigli nivo igre i to je bilo vazno za tim. O Bosh-u ne treba pricati. Miller je odlicno odigrao poslednju utakmicu, kako li je uspeo da ubaci 7 trojki...

                            Konacno LeBron nema vise tog pritiska i ostalih gluposti, rek'o je covek, prve sezone kad je dosao u Heat igrao je da se dokaze novinarima i ostalim hejterima, a druge sezone igrao za sebe i srcem, nije obracao paznju na ostale budale. Sad konacno ima titulu, odjednom ga cela USA voli (), i jedva cekam sledecu sezonu da izdominira i obori jos rekorda.

                            Comment


                            • Comment


                              • Zanimljiv nacin na koji ameri slave gej paradu.

                                Comment

                                Working...
                                X