Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lebron nista nije rekao, u danasnje vreme kod igraca, samo od Kobe-a mozes cuti nesto pametno i sto iskace iz sablona, sve ostalo je...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Lebron nista nije rekao, u danasnje vreme kod igraca, samo od Kobe-a mozes cuti nesto pametno i sto iskace iz sablona, sve ostalo je...
      Zato sto je dobrica, sisa, to mu drugar. Kakav bi trash primio od Kobe-a.

      Comment


      • Ma, nisam mislio da sam ocekivao da ce da opljune po nekome ili da ce da otkrije ne znam sta, mislio sam generalno na izjavu i o samoj utakmici, seriji.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ako ste ocekivali da ce Spo ili LBJ da izadju i kazu: "Wade je smrad,ima svoj klan i ide u gej klubove sa Joelom" onda ste majke mi kraljevi

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ako ste ocekivali da ce Spo ili LBJ da izadju i kazu: "Wade je smrad,ima svoj klan i ide u gej klubove sa Joelom" onda ste majke mi kraljevi
            Gde sa najruznijim, pederi su lepi obicno

            Comment


            • polako, igra se do 4
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Gde sa najruznijim, pederi su lepi obicno
                Joel je za sve njih Ron Jeremy licno

                Sto kaze apacrow...nista ovde nije gotovo. Sve da se mrze i da oci vade jedni drugima,igraci Majamija i dalje mogu da prodju Indijanu. A sta ce biti dalje najvise zavisi od Boshkovog zdravlja, pa tek onda od drugih stvari.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  ...ide u gej klubove sa Joelom...
                  priceless
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • nema smisla raditi nikakvu analizu.

                    nedostatak timskog duha je najjaca podloga za neuspeh.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Pa nisu valjda blesavi da u sred PO i u Indianapolis-u iznose prljav veš. Odradili su konferenciju baš onako kako je trebalo. Pričali par minuta i ništa nisu rekli. Sve drugo bi bilo glupo. Ako i imaju neki problem rešavaće ga van javnosti i posle PO. Ako treba neko i da ode ili da se raspadnu, neka se i to desi. Ali to je njihova stvar i njihov problem.
                      Nije mi samo jasno šta ljudi na forumu i širom sveta imaju od toga ako Miami "propadne"? Ta mržnja je toliko suluda i dečija da je bez komentara. Isto bi bilo kada bi neko ovde kenjao o tome kako je super što se Rose povredio i što su Bulls-i ispali i kako je to super jer je povreda takve prirode da se više nikada neće oporaviti do kraja karijere, a Bulls-i neće videti titule za narednih 10 godina. Stvarno glupo.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Ovaj Miami je propali projekat k`o Zvezda u basketu. I ovi nasi su obecavali 5, 6, 7 titula pa nas je pojeo mrak.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Spoiler





                          =======================================






                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • San Antonio poveo 2-0. Taman za rodjendan Tonija Parkera.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment




                            • vidi ga breeee debeloooog hahaha 200 kila covek

                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Sta je to tacno bilo sa Wade-om i ekipom sto su se svadjali sad sam video na sportklubu pregled pa nisam skonto ?

                                Comment

                                Working...
                                X