Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix (Shanghai)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bahrein se ipak vozi. This is going to be... interesting.

    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      Ko god da je to napravio, dobro je napravio... S obzirom da su u ovakvom stanju, svi su isti i ocekujem ubedljivu pobedu Alonsa u Sakhiru!

      Comment


      • #48
        Vidis, da Mercedes i ovde vara, ima dodatak - covek na sasiji, obezbedjuje desetinku po krugu
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #49
          A Ferarijev mehaničar gleda ispod šasije.XD

          Što se tiče Red Bula, Fetelovo nije novo.To je ista ona šasija iz Hereza i prvog testa Barselone osim što ima još neke manje dodatke.Ako ništa, znam pouzdano da je auspuh isti, što je i najbitnije.Veber nastavlja da razvija taj iz Malezije.On mu dođe kao da se kocka, valjda mu i više odgovara taj novi pa tera dok ide.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Što se tiče Red Bula, Fetelovo nije novo.To je ista ona šasija iz Hereza i prvog testa Barselone osim što ima još neke manje dodatke.Ako ništa, znam pouzdano da je auspuh isti, što je i najbitnije.Veber nastavlja da razvija taj iz Malezije.On mu dođe kao da se kocka, valjda mu i više odgovara taj novi pa tera dok ide.
            Znam, malo je prepravljeno, meni je sve sto je malo cackano novo... Webber je inace i rekao da njemu nema prevelike razlike izmedju te dve konfiguracije auspuha, pa verovatno zato i testira...

            Comment


            • #51
              Aoo, Šumi startuje prvi? Kada se to poslednji put desilo?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #52
                Originally posted by miloolja View Post
                Aoo, Šumi startuje prvi? Kada se to poslednji put desilo?
                Nisu to bile kvalifikacije, samo slobodan trening... Sutra su kval.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ceo dan mislim da je subota.
                  Ne radim.
                  Last edited by miloolja; 13-04-12, 13:38.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by miloolja View Post
                    Ceo dan mislim da je subota.
                    Ne radim.
                    Same here... Doduse, meni je zbog faxa.

                    Pregeld izjava vozaca...

                    U principu standardno, Button ima problema da zagreje gume, sto postaje klasika kad su malo nize temperature bez kise... Perez je imao problema sa kocnicama popodne, kao i sa temperaturom guma, stoga i velika razlika izmedju FP1 i FP2... Ferrari i Lotus rade na analizama novih delova pre svega, Vergne i Senna uce stazu.

                    Comment


                    • #55
                      Mislim da će na ovoj trci Hamilton biti brži od Batona i u trci.Deluje mi kao da Hamiltonu bolje leže staze sa manje jakih kočenja.Na ovoj stazi postoji samo jedno divljačko kočenje i dva srednja.

                      Eno i ja sam se opkladio radi reda.

                      Ona dvojca se igraju s puzlama...


                      i malo stonog fudbala...

                      Last edited by MarkedOne8; 14-04-12, 00:02.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Free Practice 3:



                        Slicna vremena kao u FP2...

                        Comment


                        • #57
                          AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Koja je ovo ludnica od kvalifikacija!!!
                          Ludara, totalna ludara! Rosberg odvezao krug zivota, Mecka zakljucala prednji red, Vettel ispao u Q2!

                          Zvanicna vremena:



                          Pocecemo od Rosberga, odvezao je odlican krug, video sam samo jednu gresku, prilicno malu, u drugom komplexu puz krivina, tj. 11-12-13, ali me je cudilo sto je na pravcu kasnije drzao 313km/h citavih 5-6 sekundi... Krilo im je ocigledno spusteno, sto ce reci da su u ostatku kruga odlicni po pitanju prijanjanja. I tako se dobije krug pola sekunde brzi od svih ostalih...
                          Hamilton i Schumacher su odvezli slicne krugove, pola sekunde iza Nica, ali kako Hamilton ima kaznu zbog menjaca, Schumi ce biti drugi i Mecka je uzela prednji red. Kao sto se i sumnjalo, Mecka je bila izvrsna na kvalifikacijama... Schumacherov komentar kad su mu rekli da je Nico odvezao 35:1: "Not bad..."
                          Kobayashi je cetvrti, Sauber pokazuje sve svoje atribute, a ima ih mnogo, steta sto Perez nije odvezao makar krug iz Q2, bio bi to drugi red za Sauber, zvuci kao san, zar ne!
                          Kimi je odvezao prilicno dobar krug, malo se stvari stavljaju na svoje mesto, ocekujmo neocekivano sutra! Vidim ga na podijumu, toliko je sigurno!
                          Button celog vikenda ima problema sa bolidom, to se nije promenilo previse danas, i on je jedan od onih koji su bili bolji u Q2, mada ne previse, mislim da je odlucio da cuva gume kad je video da krug nece biti previse dobar...
                          Webber ponovo bolji od Vettela, ima, po mom skromnom misljenju, bolji izduvni sistem, a mislim da se to i manifestuje ovim kvalifikacijama... Vettel je trazio prvu konfiguraciju auspuha, jer mu nova ne odgovara, dobio ju je, ali je takodje izgubio na vremenu... Ovo su one stvari o kojima velikani ovog sporta pricaju, momak je brz, ali jos uvek nije sampion... Ne moze ili ne zeli dase prilagodi boljidu koji nije savrsen, te ispasta na najgori moguci nacin. U svakom slucaju, Webber pokazuje mnogo vise nego prosle godine, sto je trenutno i mnogo vise od Seba.
                          Perez, vec sam rekao, dosta sporiji krug u odnosu na Q2, steta, ali verujem da je slicno kao i kod Buttona, nije video nista od kruga na pocetku i odlucio se da cuva gume... Saznacemo za sat-dva, kad izadju intervjui... Bio je 0.7s sporiji u Q2, to je bas mnogo.
                          Skoro isto toliko je i Alonso, s tim sto se za njega odmah videlo da zeli da izveze krug i nista vise, potrosio je kao i mnogi set mekih vise i trebaju mu za sutra da se cuvaju... Videcemo duge prve stintove od njega, Pereza i Buttona, pa mozda i Webbera... Takodje i od Grosejana, koji nije ni odvezao krug u Q3...

                          Slede jos neke kratke analize...
                          Last edited by Vanja #66; 14-04-12, 08:31.

                          Comment


                          • #58
                            Koji sam ja baksuz, prvi put posle 100 godina prespavam kvalifikacije i ovo se izdesava. Tek ce trka sutra biti sjajna, zamislite Kamuija i Kimija na startu Cuvajte se Mercedesi
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Nico Rosberg WTF? Pola sekunde razlike.... i dalje sam u neverici...
                              Prvi red za Mercedes, imam neki osecaj da ce uspeti da zadrze taj tempo i u trci.
                              Bas dosta iznenadjenja, Kamui treci, i verovatno najvece iznenadjenje Vettel 11... Button je ispod ocekivanja, ali treba ga ocekivati da se probija sutra u trci. Hamilton ce imati dosta posla...
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Prva i po meni najvažnija opšta činjenica za ceo F1 - razlika između prve i desete pozicije u Q2 bila je 0.282 s.To je nezapamćeno.Kao da su vozili neku oval stazu pa su razlike toliko minimalne.

                                Fetel pije Red Bull a ovamo mučka kolu.Grožan je imao problema sa setupom celog vikenda, dobro je da se našao u Q3.Mercedes je opet za klasu brži od samog sebe uz pomoć SuperDRS-a.Izgleda da taj sistem donosi više nego što sam očekivao.Efikasniji je od F-Ducta iz 2010. godine.Rozberg bi bio na polu čak i bez SDRS-a.Mercedesov prvi red, ako će gume da ih zeznu, zeznuće i Šumahera i Rozberga zajedno.Kobajaši se probudio i izvukao je onaj fenomenalan krug.Šta je problem sa Perezom, verovatno kao i Kobajaši on ima brz ali ne toliko stabilan setup.Neće moći da se drže toliko dobro u trci.Kimi startuje iz drugog reda, može svašta da bude.Za početak bi podium bio sasvim dovoljan sa što više bodova.Kimi treba da skuplja bodove jer sa ovako malom razlikom na gridu i razvijanjima bolida svašta je moguće, pa i titula.
                                Last edited by MarkedOne8; 14-04-12, 08:55.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X