Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 16 (9.April - 15.April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by colke995 View Post
    Bijemo vas sa 8 igraca u rotaciji u obe tekme ;)
    Prosle sezone ste nas odrali u 3 od 4 tekme pa smo vas unistili u PO. Sam izvedi zakljucak.

    Comment


    • #62
      Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Prosle sezone ste nas odrali u 3 od 4 tekme pa smo vas unistili u PO. Sam izvedi zakljucak.
      Da je Pierce pogodio sut za pobedu, bilo bi 2-2, a i koliko se secam, Rondo je imao povredu od trece tekme jos. Ove godine ako dodje do okrsaja u PO-u, mnogo toga ce zavisti od forme Miamia, ako budu i dalje igrali ovako u napadu, moglo bi biti veoma zanimljivo..
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by colke995 View Post
        Da je Pierce pogodio sut za pobedu, bilo bi 2-2, a i koliko se secam, Rondo je imao povredu od trece tekme jos. Ove godine ako dodje do okrsaja u PO-u, mnogo toga ce zavisti od forme Miamia, ako budu i dalje igrali ovako u napadu, moglo bi biti veoma zanimljivo..
        Veruj mi bice zanimljivo samo nama, tebi bas i nece Mada idete na Cikago u kosturu 90% sto znaci da do nas necete ni doci. Nemoj da te zavara trenutna forma Seltiksa, mnogi su spustili gas. Gerijatrija nema u sebi deep playoff run. Siguran sam u to.

        Comment


        • #64
          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Veruj mi bice zanimljivo samo nama, tebi bas i nece Mada idete na Cikago u kosturu 90% sto znaci da do nas necete ni doci. Nemoj da te zavara trenutna forma Seltiksa, mnogi su spustili gas. Gerijatrija nema u sebi deep playoff run. Siguran sam u to.
          Verovatno, tesko da cemo prestici Indianu do kraja, mada ko zna, mozda isteramo Chicago i dokazemo da je Rose fake MVP Salim se. Po meni, PO ce biti mnogo zanimljiviji na istoku nego na zapadu..
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by colke995 View Post
            Verovatno, tesko da cemo prestici Indianu do kraja, mada ko zna, mozda isteramo Chicago i dokazemo da je Rose fake MVP Salim se. Po meni, PO ce biti mnogo zanimljiviji na istoku nego na zapadu..
            Tu te podrzavam Ako ih izbacite daces mi ziro racun da posaljem bar za jedno pivo

            Comment


            • #66
              Hocu samo da vam kazem da ja navijam za Boston,ako niste znali

              p.s. ne znam zasto se stalno citirate kad ogd. jedan za drugim, LBJ to stalno radi mada i ostali. Kolko znam to je isto krsenje pravila .

              Veceras dominacija Majamija i konacno Sarlot !

              Comment


              • #67
                Originally posted by Drogba View Post
                Hocu samo da vam kazem da ja navijam za Boston,ako niste znali

                p.s. ne znam zasto se stalno citirate kad ogd. jedan za drugim, LBJ to stalno radi mada i ostali. Kolko znam to je isto krsenje pravila .

                Veceras dominacija Majamija !
                Pomesao si ti nesto mikula http://www.sportklub.info/forum/thre...ma-SportKlub-a

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Drogba View Post
                  Hocu samo da vam kazem da ja navijam za Boston,ako niste znali

                  p.s. ne znam zasto se stalno citirate kad ogd. jedan za drugim, LBJ to stalno radi mada i ostali. Kolko znam to je isto krsenje pravila .

                  Veceras dominacija Majamija i konacno Sarlot !
                  Prijatelju, bilo bi lepo kad bi za PO bio tu da komentarisemo i navijamo za nase Kelte, sto nas je vise, to je bolje
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Bynum definitivno nije normalan



                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #70


                      <3

                      Comment


                      • #71
                        Rose igra veceras.
                        Stradace Miami.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • #72
                          Rouz 1 od 13 šut iz igre.Da nije tih 8 asistencija (uz 3 greške) bio bi stvarno beskoristan.Čikago je bukvalno bez Rouza dobio Majami.

                          Originally posted by colke995 View Post
                          Da je Pierce pogodio sut za pobedu, bilo bi 2-2, a i koliko se secam, Rondo je imao povredu od trece tekme jos. Ove godine ako dodje do okrsaja u PO-u, mnogo toga ce zavisti od forme Miamia, ako budu i dalje igrali ovako u napadu, moglo bi biti veoma zanimljivo..
                          Od druge utakmice kada ga je Vejd roknuo.To je baš bio nepotreban potez ali to je prošlost.Tu je bila zapečaćena serija.Neću sad da kažem da ga je Vejd namerno povredio ali beše to pregrub faul.

                          Boston vuče kao lokomotiva zadnja dva meseca.Ne može se reći da su ih sustigli samo u zadnjih par utakmica jer su ostali pustili gas.

                          Ražon Rondo MVP?6 triple-double-a, vodeći u ligi po broju asistencija.
                          Last edited by MarkedOne8; 13-04-12, 10:03.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Postao je nas vodja i treba graditi ekipu oko njega narednih godina. Ocekujem da do kraja bude u top5 za MVP-a..
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by colke995 View Post
                              Postao je nas vodja i treba graditi ekipu oko njega narednih godina. Ocekujem da do kraja bude u top5 za MVP-a..
                              Trebao je već da bude.Čoveče, 6 triple-doublea a još ima da se igra...Šta bi tek bilo da sezona nije skraćena...Nemam tačan podatak, ali mislim da ovoliko niko nije imao zadnjih 4-5 sezona.Može li neko da nađe tačan podatak o rekordima igrača po godinama po broju triple-doublea?LeBron je imao 7 tokom 2007-2008 i 2008-2009 sezona.
                              Last edited by MarkedOne8; 13-04-12, 11:00.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by D-Wade View Post
                                Bzze se raspravljate, izgubili su, svi su krivi. Da je Wade pogodio sut za pobedu, pobedili bi kao tim. U produzetku niko nista nije pogodio, tako da su kao tim podbacili totalno. I btw, smesna odbrana kod zadnjeg napada Bulls-a, da CJ ostane sam, pa da Wade mora da trci sa Rip-a da mu koliko toliko zasmeta, sramno, zaista sramno.

                                Zar nije Wade cuvao CJ-a celu zavrsnicu (zadnji minut u regularnom kad je Rose izasao i produzetak)?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X