Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 16 (9.April - 15.April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ima li sta interesantno veceras? Ja ne videh nista osim Orlando - Atlanta sto ide na SK-u, a i to me iskreno bas ne privlaci.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #92
      Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Mora se gledati ispred, ono sto je on radio tada je bilo nezamislivo za bilo kojeg igraca. Ovo sto radi LeBron jeste nemoguce za danasnje igrace mislim na statistiku ali nije toliko daleko, Wada i Kobi su imali sezone statisticki vrh Kobi manje vise ali Wada je imao dve bolesne iz tog ugla Durent je tu. Nije to ni blizu toliko daleko kao sto je bilo kada je O igrao, niko mu nije bio ni do kolena. Nije uzimao jer je Boston bio to sto jeste i jer je imao to sto je imao opet je nekako uzeo dve cini mi se. I to sto je uzeo to je bilo uz pomoc Karima, sami su igrali.
      Ne znam da l` znas, ali broj timova u NBA-u je 50-ih i 60-ih varirao od 5 do 8.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #93
        Originally posted by T-Mac View Post
        Ima li sta interesantno veceras? Ja ne videh nista osim Orlando - Atlanta sto ide na SK-u, a i to me iskreno bas ne privlaci.
        Ne mogu ja Atlantu da gledam, to je kao kad LeBron ili Partizan gube puno i nemaju sanse da dobiju i onda nema svrhe gledati. Tako je sa Atlantom od pocetka.

        @Ernesto znam ali su igrali po 80 utakmica po sezoni. (sta ti mene pitas da l' znam)

        Comment


        • #94
          Vec sam rekao da Rondo nije bolji od Williams-a, Rose-a i Paul-a, ali kao sto si napomenuo, jedan igra u ocajnoj ekipi, drugi je povredjen pola sezone, pa onda mislim da je rang za MVP-a realan u ovom trenutku. Sto se Pierce-a tice, takav igrac i sa 40 godina moze biti veoma koistan u ekipi. Sto se njegovog procenta suta tice, tu igraju ulogu i brojne povrede u ekipi, tako da veci teret pada na njegova ledja. Ove sezone, po meni, igra odlicno za njegove godine..
          sigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ne mogu ja Atlantu da gledam, to je kao kad LeBron ili Partizan gube puno i nemaju sanse da dobiju i onda nema svrhe gledati. Tako je sa Atlantom od pocetka.

            @Ernesto znam ali su igrali po 80 utakmica po sezoni. (sta ti mene pitas da l' znam)
            Ma ne znas, 100% lazes.

            Igras 80 utakmica protiv 7 ekipa, 2 ekipe su contender-i, a 6 skup najgorih scumbag-ova gorih od danasnjih Bobovih macaka koje sluze za tovarenje. I kako onda da nemas tako bolesnu statistiku.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #96
              Originally posted by colke995 View Post
              Vec sam rekao da Rondo nije bolji od Williams-a, Rose-a i Paul-a, ali kao sto si napomenuo, jedan igra u ocajnoj ekipi, drugi je povredjen pola sezone, pa onda mislim da je rang za MVP-a realan u ovom trenutku. Sto se Pierce-a tice, takav igrac i sa 40 godina moze biti veoma koistan u ekipi. Sto se njegovog procenta suta tice, tu igraju ulogu i brojne povrede u ekipi, tako da veci teret pada na njegova ledja. Ove sezone, po meni, igra odlicno za njegove godine..
              http://espn.go.com/nba/player/gamelo...62/paul-pierce

              mesec mart i mesec februar, covek je fenomenalan.

              @Ernesto Niko je nije imao. Covek je bio plej sa 2 metra, tada...

              Comment


              • #97
                Odlican je. To koliko je dobro kad on ne igra, vidi se iz prve 3 tekme. Izgubili smo od Miami-a i New York-a, a kasije smo obe ekipe dobili po 2 puta. Neshvatljivo mi je to da je Danny hteo da ga trejduje
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ja bih te molio da prestanes da pises gluposti.
                  Pa sad nisam dirao Džejmsa, šta je sad problem?'Aj nemoj da smaraš više sa tim ufuravanjem i mudrovanjem kao da si neki Gandalf.
                  Boston je ekipa koja ne može da trpi radi nečijeg ispucavanja.On je i dalje veoma dobar igrač, ali kada prodire.Često kad ode na prodor izvuče i faul.Nije neka brzina od igrača, ali kad ode na prodor on nađe način da ugura tu loptu.Nije on Kyle Korver pa da ima ulogu snajperisanja sa 8-9 metara, a Pirs upravo ka tome i teži.
                  Last edited by MarkedOne8; 13-04-12, 19:48.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Rondo se dosta puta ove sezone ispucavao,samo pored asistencija to niko ni ne gleda.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Pa sad nisam dirao Džejmsa, šta je sad problem?'Aj nemoj da smaraš više sa tim ufuravanjem i mudrovanjem kao da si neki Gandalf.
                      Boston je ekipa koja ne može da trpi radi nečijeg ispucavanja.On je i dalje veoma dobar igrač, ali kada prodire.Često kad ode na prodor izvuče i faul.Nije neka brzina od igrača, ali kad ode na prodor on nađe način da ugura tu loptu.Nije on Kyle Korver pa da ima ulogu snajperisanja sa 8-9 metara, a Pirs upravo ka tome i teži.
                      Ti jednostavno nemas blage veze o kosarci. Ono za sta sam ja bio banovan mesec dana je blagi prekrsaj u odnosu na ovo sto si ti napisao. Boston bolje igra bez Pola Pirsa! Da sam ja admin obrisao bih ti akaunt. Kakvo nepostovanje drugog najboljeg strelca Seltiksa svih vremena. Coveka bez kojeg ne bi mogli ni da misle o plejofu, covek koji je generator ove serije a ne Rondo, kome bi asistirao da nema Pirsa, kakvu samo odbranu igra madafaka, kakav decision making, kakav je to vodja.

                      @ Ernesto http://www.basketball-reference.com/...per_game::none

                      Gledaj mu prvih 6 sezona
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 13-04-12, 20:09.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        @ Ernesto http://www.basketball-reference.com/...per_game::none

                        Gledaj mu prvih 6 sezona
                        Triple-double prosek vec u drugoj sezoni... Covek je bio nenadjebiv.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Triple-double prosek vec u drugoj sezoni... Covek je bio nenadjebiv.
                          Jos u 4 sezone je na samoj ivici tripl dabl proseka a i nije to neki obican tripl dabl to je 30 10 10 tripl dabl u proseku! Kakva masina covece, nevidjeno, verovatno najjaci statisticki igrac ikada u bilo kom sportu.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Jos u 4 sezone je na samoj ivici tripl dabl proseka a i nije to neki obican tripl dabl to je 30 10 10 tripl dabl u proseku! Kakva masina covece, nevidjeno, verovatno najjaci statisticki igrac ikada u bilo kom sportu.
                            Steta sto je titulu i to jedinu osvojio na zalasku karijere, kad je presao u Milvoki gde je Kareem bio glavni igrac, i gde mu statistika najslabija, ako ne gledamo zadnje tri sezone... Takav igrac je zasluzio vise, al jbg tako je to... Nije imao srece u Royalsima, gde je zapravo sam igrao i opet u onom vremenu belezio takvu statistiku...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Jos u 4 sezone je na samoj ivici tripl dabl proseka a i nije to neki obican tripl dabl to je 30 10 10 tripl dabl u proseku! Kakva masina covece, nevidjeno, verovatno najjaci statisticki igrac ikada u bilo kom sportu.

                              Imam osecaj da pola mojih komentara od kada sam dosao na forum imaju sadrzaj gde branim Wilta.

                              50 ppg, 25 rpg.

                              Comment


                              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                                Imam osecaj da pola mojih komentara od kada sam dosao na forum imaju sadrzaj gde branim Wilta.

                                50 ppg, 25 rpg.
                                Nadji protiv Bila Rasela koliko ima u karijeri

                                Comment

                                Working...
                                X