Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 16 (9.April - 15.April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svejedno ima 2 sezone gde je davao iznad 40.

    Znam da nema veze sa statistikom, ali kažu da je imao 50 incha odraz, što je meni banalno, jer po snimcima odraz mu uopšte ne izgleda impresivno.

    Comment


    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
      Svejedno ima 2 sezone gde je davao iznad 40.

      Znam da nema veze sa statistikom, ali kažu da je imao 50 incha odraz, što je meni banalno, jer po snimcima odraz mu uopšte ne izgleda impresivno.
      Laze bagra Tu je negde bio oko 40

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ima li sta interesantno veceras? Ja ne videh nista osim Orlando - Atlanta sto ide na SK-u, a i to me iskreno bas ne privlaci.
        Hjuston-Finiks, mec koji ili moze da zakomplikuje situaciju na Zapadu po pitanju plasmana u plejof i tada bi doslo do borbe izmedju 5 ekipa za poslednja tri mesta ili ce Finiks ispasti iz te trke.
        I meni je isto mrsko gledati Orlando-Atlantu, ni jedne ni druge ne gotivim ,pogotovo mi je Orlando odvratna ekipa.

        Comment


        • @LBJmvpFORlife
          Izvini, podačine LeBrona Džejmsa.Najpametniji si, izmislio si sport, od sada tebe svi slušamo.Dok mu se ti klanjaš, idem ja da vežbam putovanje s loptom (traveling) i crab dribble.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
            @LBJmvpFORlife
            Izvini, podačine LeBrona Džejmsa.Najpametniji si, izmislio si sport, od sada tebe svi slušamo.Dok mu se ti klanjaš, idem ja da vežbam putovanje s loptom (traveling) i crab dribble.
            Vidis da mozes kad hoces.

            Comment


            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
              @LBJmvpFORlife
              Izvini, podačine LeBrona Džejmsa.Najpametniji si, izmislio si sport, od sada tebe svi slušamo.Dok mu se ti klanjaš, idem ja da vežbam putovanje s loptom (traveling) i crab dribble.
              Mozda ne trebaju svi, ali bi ti definitivno trebao da ga slusas i ucis.

              Comment


              • Pa wtf Boston-Toronto?!
                Statistika kaže očajan šut iz igre, svega 37,5%.Startna centarska linija 10 od 27.
                Last edited by MarkedOne8; 14-04-12, 09:13.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  ahahhahaha, ne verujem protiv koga smo izgubili, ali ajde. Indianu kako god ne bi imali sanse da preteknemo a Phila ne moze da nas ugrozi. Tu smo gde smo, ne mrdamo do kraja..
                  Ali ne bi bilo loše imati prednost domaćeg terena u prvoj rundi. Za to nije dovoljno samo četvrto mesto već i bolji skor od petoplasiranog. Trenutno, to nije slučaj.

                  Comment


                  • Ako bi nekim slucajem igrali Boston - Indiana, ta serija ima potencijala da bude najruznija ikad. Doduse, Foster-a vise nema, al' ostao je njegov duh u igracima Pacers-a, ipak im je trener psiho Vogel.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Taman se covek ponada da moze da bude nesto od Boston-a kad oni likovi izgube od Toronto-a

                      Bice oni nezgodni u PO bilo protiv koga da igraju ali dalje od Miami-a i Bulls-a nece moci barem ja tako mislim, mozda gresim videcemo....

                      Comment


                      • Umor ih je stigao,ipak su to penzioneri

                        Comment


                        • @3 Sekunde u reketu

                          O tome nisam razmisljao, mada opet verujem da cemo prvu rundu proci bez problema, a posle toga nam sledi Chicago, gde molim Boga da Rose ne uhvati ritam do tad..
                          sigpic

                          Comment


                          • Zašto je Atlanta ispod Bostona na tabeli kad Atlanta ima bolji skor i jednak broj utakmica kao i Boston?
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              @3 Sekunde u reketu

                              O tome nisam razmisljao, mada opet verujem da cemo prvu rundu proci bez problema, a posle toga nam sledi Chicago, gde molim Boga da Rose ne uhvati ritam do tad..
                              Matori smo mnogo jbg,ovo sto si vidio zadnjih 10-ak utakmica mislim da je najbolje sto cemo vidjeti do kraja sezone ukljucujuci i PO

                              Cak i da Rose ne uhvati ritam sanse su vrlo male jer ga se Rondo boji,a i Chicago je jednostavno bolja ekipa,ipak nas to nece sprijeciti da se nadamo
                              Last edited by AK47; 14-04-12, 17:02.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Zašto je Atlanta ispod Bostona na tabeli kad Atlanta ima bolji skor i jednak broj utakmica kao i Boston?
                                Zato sto je Boston sampion divizije.

                                Comment

                                Working...
                                X