Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LeMond o Froome-u i doping skandalu

    http://www.cyclingnews.com/news/lemo...d-be-punished/


    U pravu je covjek. Napadao je on javno i veca imena od ovog skakavca dopingovanog... Greg je legenda.

    Po meni, bas ce biti sramota ako ga ne kazne... Ovo je slican slucaj kao Ulissi ili Contador, pa prema tome mislim da bi godinu-dvije bilo zadovoljavajuce za sad. Pa ako bog da, jednog dana da ga komplet ogule i da mu se uzmu sva priznanja.

    Daj mu sad dvije godine i brisi mu Vueltu i one dvije medalje sa Svjetskog. I taman da ga ne gledamo ove sezone, da mogu napokon gledati TdF kako valja.

    Comment


    • Ima li neko zdrav u Sky-u, sve asmatičari ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Nadam se da je Landa "izlečio" astmu sad kad je došao u Movistar..

        Comment


        • Sve asmaticari grevota kad se tako omladina porazbolijeva

          Comment


          • Durbo Turbo polomio kljucnu i zadobio potres mozga juce. Bas bezveze krenula sezona... a djelovao je da je bio u dobroj formi i da je htio da napadne TDU.

            Comment


            • Sagan otvorio sezonu pobedom na People's Choice klasiku, Tour Down Under

              http://www.cyclingnews.com/races/tou...assic/results/

              Comment


              • Gorilla Greipel

                Comment


                • Sjajna voznja Porte-a.

                  Comment


                  • Fino je krenula sezona... ko ce sad docekati Klasike Steta za BMC i Porte-a sto nisu upisali titulu, ali jbg Impey odlicno vozio.. sad i od njega treba ocekivati jak nastup u Belgiji.

                    Comment


                    • Mislim da se Richie mnogo istrošio juče na Willunga Hillu... Greipela par dana nigde, pa je danas izvukao sprint, ali Sagan uzima tirkiznu majicu za poene. Ewan se nije obrukao pred domaćom publikom, malo mu je falilo za majicu. Sva trojica odlični danas. Evo highlihts-a za svih 6 dana:













                      In other news, UCI predsednik protiv Sky ekipe, takoreći toplo im preporučuje da ne puštaju Frooma na trke dok se arbitraža ne završi (jer će biti štetno za biciklizam da se nekome ponovo oduzimaju eventualne pobede nakon trke)...

                      http://www.cyclingnews.com/news/uci-...aging-cycling/

                      Comment




                      • Da vidimo da li nas i ove subote ceka iznenadjenje, ili ce neko od favorita opravdati ocekivanja. Sagan, Kwiatkowski i GVA su glavni favoriti.

                        Naravno, navijacu za Gilbert-a Mada bi volio i da Edvald Boasson Hagen mozda iznenadi... ne znam dje mi on pade na pamet ali ladno lik puni 31 godinu u maju.. velika smo ocekivanja svi imali a, eto, karijera nije isla bas takvom putanjom. Od ovih mladjih neka ide Tiesj Benoot

                        Bice neko bezveze vrijeme pa ce biti jos interesantnije. Ja cu opet morati da jurim stream jer niko odje ne prenosi...

                        Comment


                        • Rekao Ivan Stevic da ce sledeci gran fondo biti 9.septembra

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • .. ne zaboravimo da će i Nibali, Bardet i Dumoulin da se ćeraju po Toskani. Sagan pre mesec dana bio u poseti Papi, pa mu to možda i pomogne da napokon dođe do pobede na ovom "prolećnom" klasiku.

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              .. ne zaboravimo da će i Nibali, Bardet i Dumoulin da se ćeraju po Toskani. Sagan pre mesec dana bio u poseti Papi, pa mu to možda i pomogne da napokon dođe do pobede na ovom "prolećnom" klasiku.
                              Hahahahaha osvestao mu Papa biciklo

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Hahahahaha osvestao mu Papa biciklo
                                a.k.a. bless your bajs!

                                Comment

                                Working...
                                X