Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://granfondobelgrade.rs/sr/

    Ovde su svi rezultati, bio je i live timing 120-ti za MFB u muškoj kategoriji, malo ispod polovine učesnika, 3:10:04 mi je trebalo. Obzirom da nisam vozio ceo avgust zbog operacije, da sam nabacio par kg zbog toga i da je duvao solidan vetar u facu u prvoj polovini trke, zadovoljan. Najduža vožnja bez ikakve pauze i definitivno najveći total climb od 1000m do sad za mene

    Terazije skroz u znaku takmičenja ceo dan, to je bilo jako lepo videti. Bajkova na sve strane, bilo je učesnika i na trekerima i na MTBovima, neki su nas pošteno obrukali po tom pitanju Organizacija je bila jako dobra, sve deonice su bile jasno navedene i označene kao i skretanja, elektronski su se pratila vremena sa čipovima na glavnom broju za bajk. Tu i tamo neki pametnjaković od vozača automobila se uguravao i pravio pometnju, ali mislim da toga nije bilo za vodeće u obe trke.

    Brda srećan, sve u svemu, prelepo je bilo učestvovati

    Comment


    • Peli ste se na Avalu, jel tako? I tu je 1000m? Meni je zelja da se spustim niz nju, knee down

      Znaci,morao je neko sa automobilom da pravi sranje.

      Kako mislis obrukali,u kom smislu?

      Jedan Braca iz mog grada, 70 godina, zavrsio za 2h35min, mislim da je 42.mesto


      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Oko Avale se obilazilo, dva puta. A glavni uspon je bio iza Avale, 200m na 3km. Za veliku trku Kosmaj, 300m, pa ovaj od 200m. Obrukali nas sa drumašima, u tom smilu Bilo je baš jakih vozača na trekerima, pa i na MTBovima...

        https://www.strava.com/activities/1210384232

        Ovo ti je moja vožnja, ako te zanima profil trke. Gore dole gore dole...

        Comment


        • Nesto sam mislio da se na Avalu islo, ali dobro.
          Mora i tog vetra prokletog da bude. Meni 90% voznji ove godine kada sam se obukao u fulu, bilo vetra i to u lice, poludim

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Vetar u facu je samo još jedna prilika da se poboljšamo

            Comment


            • Udara na psihu mnogo

              Jel su bile neke stanice gde se nalaze majstori ili toga nije bilo?

              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Bile su feed zone, ali staneš da uzmeš šta treba, 2 noge na zemlji. Što se mehaničara tiče, ako sam dobro skontao bilo je nekoliko ekipa organizatora koji su špartali duž rute i pomagali. Nisam najbolje zapazio, ali tako mi je delovalo

                Comment


                • Te feed zone, jel to nesto za delove ili hrana,voda?

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Završi se trka, mi prezadovoljni. Vrlo veliki broj takmičara, prava je milina bila videti centar već od nekih pola 11. Sve je bilo u znaku biciklizma. Prethodnih dana nadljudski napori da se sve organizuje kako valja, uprkos gomili problema..

                    Comment


                    • Pa feed zone Bogdane, ne hraniš se delovima

                      Svaka čast još jednom kbk! Biće uvek nezadovoljnih i onih koji očekuju da vide etapu Tura u BGu po pitanju organizacije, ali nemojte previše obraćati pažnju na te komentare...

                      Comment


                      • Pricaj srpski,kakav feed koji moj

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • @Vanja

                          Izasao si u sportskom dnevniku na RTS-u, vidis se ti kada je krenula trka, pomislio sam da nije Sagan

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Bio je još jedan momak u Saganovom dresu, visok i mršav, kontra meni

                            Comment


                            • Ti si
                              Kazi mi,jel si dres uzeo na Aliju? Da li je donji deo, tipa neke helanke, pa sorc preko njih?

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • To je ta atletska figura Lep prilog, makar nešto u medijima da se nađe

                                Dresove samo na aliju kupujem, sunđeri, tj gel padovi su im kvalitetniji nego kod jeftinijih originala (koji su i tako skuplji nego sa alija). A ovo ispod je neki aktivni veš, uzeo neki dan od momka iz Gornjeg Milanovca preko cikloberze, taman sad za jesen...

                                Dok se čekaju sve fotke, evo 2 lepe...

                                Spoiler


                                Comment

                                Working...
                                X