Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da ce i Valverde ucestvovati. Ne znam koliko je zdrav i oce li moci da isprati najbolje.

    Ovi ostali brdasi na ovoj trci, lise Nibali-a, mogu samo nijemi posmatraci da budu. Ne vjerujem ni da Nibali moze da ih isprati na onakvom finisu... osvajao je Lombardiju ali drugacija je to trka potpuno.

    Comment


    • Epska trka danas. Benoot razvalio Svaka cast i Bardet-u kako je agresivan bio i za preuzimanje inicijative. Znao je i on da je jedini nacin da pobijedi ako se distancira od favorita. Vrhunska voznja po onim nakaradnim drumovima Van Aert isto vozio kao da ima 10 godna iskustva. Jbt dva Belgijanca od po 23 godine na podijumu. Valverde pokazao da je i dalje tata i da ce svi strecati od njega kad dodju Ardenski klasici.

      Samo 53 vozaca zavrsila trku u regularnom vremenu
      Last edited by powerslave; 04-03-18, 00:51.

      Comment


      • Svi pod smrk da idu da se operu

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • U jbt koliko ja dugo nisam odgledao neku trku Poslednje što sam gledao bio je tour de France neke 2011 možda..braća Slek, Mark Kevendis, Kontador itd
          MESSI 10

          Comment


          • Krenuo Tirreno Adriatico, prva etapa team time trial, upravo sada, Eurosport 2. Nema branioca titule Quintane, ali tu su (skoro) svi ostali GC kontenderi..
            Sky poslao veoma jak tim astmatičara! Navijam da Sagan ponovo uzme dosta etapa, a Landa da uzme trofej na kraju..

            Comment


            • Pospremio BMC ovaj TTT kao i obicno

              Jesam li samo ja misljenja da je sramota sto onaj skakavac i dalje vozi?

              Comment


              • Hoce li biti kaznjen na kraju ?
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • To, izgleda, niko ne zna. Ja ne znam kako bi opisao ovu situaciju osim da je sramotna. Jos ljiga izjavljuje kako je ponosan ato je clan Sky tima i kako svi oni stoje iza Brailsford-a... jer su se sad pojavili izvjestaji jos iz 2012. o njihovim "metodama".

                  Sramota za biciklizam... Ja sam odje kao papagaj ponavljao istu pricu o Sky timu jos od kako sam dosao na forum i ne bi me bilo srecnijeg nego da se taj tim ugasi. Da imam mogucnost da prisustvujem nekoj trci, izletio bi iz gomile i tako gurnuo skakavca da ne bi nikad vise mogao da sjedne na biciklo... ne bi mi ga bilo zao jedne sekunde.

                  Comment


                  • UCI im je preporučio da ne vozi, a rešiće se do Đira, koliko znam..

                    Comment


                    • Kako rezultati dopinga toliko kasne? Evo danas se saznaje za nešto što je bilo pre neku godinu. Kako to funkcionise?

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Politika i interes, eto kako.

                        Pa samo je budala mogla vjerovat da ono sto je radio Sky tim nije bilo podmazano dopingom.

                        I evo sad kad je ljigavac uhvacen nakon Vuelte, umjesto da ga momentalno suspenduju na makar 2 godine, zbog politike i interesa, dobice 18-24 mjeseca retroaktivno i izgubice tu titulu sa Vuelte... i eto njega nazad na drumove sledece godine u ovo doba.

                        Jedna velika sramota za ovaj sport dje jedan tim moze da radi kako im se oce. Masovno ga pljuju i napadaju i bivsi i sadasnji vozaci, ali nema ta ljiga obraza da se sam skloni dok mu ne presude. Smece... dno ljudsko.

                        Comment


                        • “I’m racing because the rules say I can race, and any other rider in my position previously has raced."

                          The last two professional cyclists to have been issued with bans for salbutamol AAF’s, Diego Ulissi and Alessandro Petacchi, both in fact served periods of time away from racing between their tests and their verdicts, which was factored into their eventual sanctions.
                          Toliko o tome, ljigo ljudska...

                          A evo vidim i da se Geraint Thomas proserava... ma da nisi ni ti nista uzimao. U Aprilu napada Klasike a na ljeto se penje bolje od vecine tipicnih brdasa... ma dajte molim vas. Pa samo totalni idiot moze navijati za ovu ekipu.

                          Comment


                          • Kwiatkowski uzeo Tirreno-Adriatico. Makar je Caruso uspio da zavrsi drugi, ako nista drugo cisto da ne bude 1-2 Sky. Kwiatkowski je mozda i jedini koji vozi za njih a da mi nije mrzan. Dok se Thomas i ekipa prepucavaju sa novinarima i raspravljaju ko je glavni u slucaju da Froome-a napokon uklone, ovaj momak lagano b2b pobjede na visednevnim trkama. Mada mi je Paris-Nice uvijek bila interesantnija pa sam slabo i ispratio ovu trku... sta ce im TTT na ovoj trci, to mi nikad nece biti jasno.

                            Dennis uzeo etapu za BMC

                            Sad cekamo Milan - San Remo.
                            Last edited by powerslave; 14-03-18, 05:18.

                            Comment


                            • Paris-Nice sam ispratio pomalo, u senci Tirrena, pobedi Soler ispred Yates-a za 4sec!

                              Na Apeninima Kittel-Sagan 2:0, a Landa i Roglič osvojili brdske etape.

                              Comment


                              • Gledaj Nibalia ludaka Bravo majstore!

                                Comment

                                Working...
                                X