Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    De Colo naravno.
    Jel si ozbiljan,bolji od Doncica...ja se bar nikako ne slazem sa ovim ali ok

    evo ga i Markan,ma daj mada on vrv zbog Zvezde

    Comment


    • Jel pričamo o talentu i nekoj budućnosti ili? Niste svjesni koliko je De Colo paklen igrač, pa čak i Kalates, samo jbg nema čovjek šuta, ali ima fenomenalnu sezonu. Realno dosta se Nando gura u drugi plan, uglavnom u Srbiji, jel, zbog Miloša, logično. Ali Nando ima ključeve tima, i glavni je igrač istoga unazad par sezona.

      Luka je još mlad, doći će i njegovo vrijeme, ma da se u NBA neće proslaviti ali to je druga tema, ja sam baš njegov fan teški, naravno kao i svi, ali objektivno Nando je ispred, ne lažimo se braćo.
      Last edited by Mrkela; 06-02-18, 13:25.

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Jel pričamo o talentu i nekoj budućnosti ili? Niste svjesni koliko je De Colo paklen igrač, pa čak i Kalates, samo jbg nema čovjek šuta, ali ima fenomenalnu sezonu, Luka je još mlad, doći će i njegovo vrijeme, ma da se u NBA neće proslaviti ali to je druga tema, ja sam baš njegov fan teški, naravno kao i svi, ali objektivno Nando je ispred, ne lažimo se braćo.
        Ne znam meni je od ove sezone vec bolji od Nanda,a u buducnosti ce biti tek,i licno mislim da ce uspeti u NBA za razliku od De Coloa,jedino ako ne ode u bas neki klub gde je ispred njega (na poziciji neki all star igrac),al to je tesko da se desi,ne znam ja volim sve nase kosarkase ,koji su od 1995 pa nadalje igrali,igraju,ali licno mislim da boljeg od Luke nema,ko sto napisa dekkard,posle Drazena najveci talenat,a po meni vec sad najbolji u evropi

        Comment


        • Ja mislim da ce biti Doncic MVP. Brutalan je stvarno, nevidjeni talenat, bar za mene. Njegov domet je daleko iznad Nanda nema tu price, ali trenutno ne znam bas, nisam ni sam siguran. Fascinantno mi je kako De Colo lagano igra, cini se kao s pola snage.
          Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 13:30.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Rekao bih da je Luka i sada bolji od De Koloa, raznovrsniji je, ubedljiviji je na oba kraja terena, a pritom će biti još bolji. De Kolo je trenutno bolji ofanzivno od Dončića, ali ukupno korisniji za ekipu je Luka.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ne znam meni je od ove sezone vec bolji od Nanda,a u buducnosti ce biti tek,i licno mislim da ce uspeti u NBA za razliku od De Coloa,jedino ako ne ode u bas neki klub gde je ispred njega (na poziciji neki all star igrac),al to je tesko da se desi,ne znam ja volim sve nase kosarkase ,koji su od 1995 pa nadalje igrali,igraju,ali licno mislim da boljeg od Luke nema,ko sto napisa dekkard,posle Drazena najveci talenat,a po meni vec sad najbolji u evropi
              Bodiroga u malome, nikada fizikalije i tijelo za NBA. Ništa Luka obrambeno nije bolji od Nanda, Nando može zabiti koš kako hoće i isto tako ulazima razigrati svakoga igrača u ekipi povratnim pasom, lakoća je njegova igra 1 na 1. Svakako De Colo donosi bolje odluke od Luke, to je npr 1. faktor, ma da je tu i do trenera i do iskustva.
              Last edited by Mrkela; 06-02-18, 13:36.

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Bodiroga u malome, nikada fizikalije i tijelo za NBA.
                Al bas sam ocekivao da ces spomenuti Bodija,al mislim da gresis

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Al bas sam ocekivao da ces spomenuti Bodija,al mislim da gresis
                  Vidjet ćemo brzinu za tranziciju u NBA nema, odraz nema, lateralne kretnje su mu trenutno prespore, više je stajačica, sve ovo što radi u Europi jednostavno u NBA ne prolazi uvelike kao ovdje, naravno svoju rolu će uvijek imati i biti nešto tipa i Miloš, dok Dragićevu karijeru ne bi trebao dostići, ukoliko ne unaprijedi segmente svoje igre, ponajprije šut.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Znam da ga ne voli nijedan navijac CZV iz ovog ili onog razloga (a najvise jer je obrisao pod sa vama u onom finalu), ali
                    Nije tacno, evo ja ga volim a navijam za Zvezdu. To sto medju vama ima ljudi koji ne mozete da pomirite te 2 stvari to ne znaci da treba da generalizujete da su svi ljudi takvi. Iza tog ZvezdoPartizanovskog animoziteta uglavnom stoje neke infantilne emocije. Covek je srbin, Beogradjanin, igra za nasu reprezentaciju i sad treba da ga mrzim samo zato sto nas je napunio u tamo nekom finalu??

                    Za De Coloa se nadam da ste se salili, a Luka je odlican mada mislim da ne moze da se meri ni sa Bodirogom ni sa Drazenom.
                    Last edited by mmajstor; 06-02-18, 13:41.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Vidjet ćemo brzinu za tranziciju u NBA nema, odraz nema, lateralne kretnje su mu trenutno prespore, više je stajačica, sve ovo što radi u Europi jednostavno u NBA ne prolazi uvelike kao ovdje, naravno svoju rolu će uvijek imati i biti nešto tipa i Miloš, dok Dragićevu karijeru ne bi trebao dostići, ukoliko ne unaprijedi segmente svoje igre, ponajprije šut.
                      Aj videcemo ,NCCA ne pratim i te projekcije,odgledam draft i onda krenem da pratim te nove kako krene sezona,tako da ne znam kakva ekipa stize za sledecu sezonu iz USA,i jel se zna koji bi mogao Luka biti pik

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Nije tacno, evo ja ga volim a navijam za Zvezdu. To sto medju vama ima ljudi koji ne mozete da pomirite te 2 stvari to ne znaci da treba da generalizujete da su svi ljudi takvi. Iza tog ZvezdoPartizanovskog animoziteta uglavnom stoje neke infantilne emocije. Covek je srbin, Beogradjanin, igra za nasu reprezentaciju i sad treba da ga mrzim samo zato sto nas je napunio u tamo nekom finalu??
                        Oprosti, stvarno sam trebao staviti cast izuzecima. Kojih hvala Bogu ima, ali do sada sam mizeran broj ljudi sreo da tako pricaju, uglavnom pokusavaju da mu ospore sto vise mogu, dekkard je bas tipican primer.

                        Evo da ne bude da pricam u prazno, tema je NBA a dekkard dragi pise ovo
                        Najžešće kad američki komentatori imaju transfer blama zbog Bogdanove igre pa opravdavaju otkud on u NBA: "Znate, on je bio bitan igrač u evropskom šampionu"
                        onda utakmica Atl - Nyc a dekkard ce
                        btw, faul za tri neodoljivo podseća na faulove koji su se sudili na BB protiv Zvezde.
                        , i onda ja treba sa njim da raspravljam nesto oko Bogdana i njegove uloge u osvajanju EL. A ja priznajem da sam posebno osetljiv na Bogija, to mi je daleko najomiljeniji igrac otkada pratim sport.
                        Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 13:47.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Nije tacno, evo ja ga volim a navijam za Zvezdu. To sto medju vama ima ljudi koji ne mozete da pomirite te 2 stvari to ne znaci da treba da generalizujete da su svi ljudi takvi. Iza tog ZvezdoPartizanovskog animoziteta uglavnom stoje neke infantilne emocije. Covek je srbin, Beogradjanin, igra za nasu reprezentaciju i sad treba da ga mrzim samo zato sto nas je napunio u tamo nekom finalu??

                          Za De Coloa se nadam da ste se salili, a Luka je odlican mada mislim da ne moze da se meri ni sa Bodirogom ni sa Drazenom.
                          De nam majstore objasni ko je bolji od De Cola?

                          Bit ce sigurno u 10, mozda i u 5, pitanje je da li ce i izlaziti, ova sad generacija koja dolazi je pretanka, ma da ta pozicija na draftu apsolutno nista ne znaci.
                          Last edited by Mrkela; 06-02-18, 13:47.

                          Comment


                          • Barsa opipava puls i želi Kari Pešića na klupi.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Nije tacno, evo ja ga volim a navijam za Zvezdu. To sto medju vama ima ljudi koji ne mozete da pomirite te 2 stvari to ne znaci da treba da generalizujete da su svi ljudi takvi. Iza tog ZvezdoPartizanovskog animoziteta uglavnom stoje neke infantilne emocije. Covek je srbin, Beogradjanin, igra za nasu reprezentaciju i sad treba da ga mrzim samo zato sto nas je napunio u tamo nekom finalu??

                              Za De Coloa se nadam da ste se salili, a Luka je odlican mada mislim da ne moze da se meri ni sa Bodirogom ni sa Drazenom.
                              To koliki si ti navijač Zvezde vidi ti se po avataru. Ti si prvenstveno navijač reprezentacije.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                De nam majstore objasni ko je bolji od De Cola?
                                Pa jel moguce da ih nema.. . Sved, Ljulj, Veseli, Ayon, Slukas a ima ih jos samo mi ne padaju trenutno na pamet. De Colo ima odlicne predispozicije i sut, ali i ogroman problem u glavi da ne verujem da bi ikad mogao da kazem da je najbolji. Strasno koliko je sebican, prgav i pokvaren...ja ga nikad nisam video da se iskreno nasmejao.
                                Last edited by mmajstor; 06-02-18, 14:06.

                                Comment

                                Working...
                                X