Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kokoskov definitivno najbolje resenje. Prvenstveno jer razmislja out of the box, plus
    sto ne nosi nikakav teret sa sobom. Vec krece sa clean sheet-om, bar kad je repka
    u pitanju. Ne svidja mi se da Sasa Obradovic preuzme ekipu, jer bi onda bilo jos vise
    menadzerisanja (svi dobro znamo ciji je covek), dok Sale Nacionale ima ogroman teret sa
    sobom, i svaki rezultat bi bio pod posebnom lupom, sto bi moglo dosta uticati na same
    igrace koji budu igrali pod njim.

    Ono sto svakako treba, jeste jedan covek pored Kokoskova koji ce raditi kontakt s igracima,
    i biti njegov ovek na terenu. To je jako bitno. Svidja mi se kako je to Volkov uradio kod
    Ukrajinaca, gde postoji jak tim koji koji radi za Fratella. Bas poput NBA timova. Ne treba
    izmisljati toplu vodu. Vidis kako ljudi rade, i pokupis ono najbolje.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Je l' moguce da dolazi Hapoel, a Igokea ne moze da okupi vise od 500 ljudi u hali?


      EDIT: Galloway pokazao koliko moze, bravo sine moj, bice od tebe igracina!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Милко Бјелица опет у Шпанији, играће у тиму који игра Евролигу. Вероватно је то Каха. Не могу ови без Бјелица.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment





        • Kakav je ovo igrac bio jebem ti zeno majku.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment




          • Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Paunic pogodio na treningu 33 vezane trojke

              Comment


              • Mutavi izgubio od Bizonsa iz Finske.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Zabrinjavajuce je to da ta ekipa vec ima 3 pobede na svom kontu, tako da i nije tragikomicno sto je Radnicki izgubio od njih.Proci ce oni u sledecu rundu, samo je pitanje kao drugi ili treci.Da su veceras pobedili, najverovatnije bi bili drugi.Ovako trebace im pobeda u Sankt Petersburgu.

                  Partizanu se ne isplati da budu peti u grupi, jer ce naleteti na Kantu i Valensiju.
                  Last edited by Ricma; 27-11-13, 23:14.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Zabrinjavajuce je to da ta ekipa vec ima 3 pobede na svom kontu, tako da i nije tragikomicno sto je Radnicki izgubio od njih.Proci ce oni u sledecu rundu, samo je pitanje kao drugi ili treci.Da su veceras pobedili, najverovatnije bi bili drugi.Ovako trebace im pobeda u Sankt Petersburgu.

                    Partizanu se ne isplati da budu peti u grupi, jer ce naleteti na Kantu i Valensiju.
                    Leb ti jebem ne pricaj o Eurocupu dok se jos borimo u EL

                    Comment


                    • Aco preuzeo Rytas, debituje protiv Zvezde u EL.

                      majstore sve najbolje

                      Comment


                      • hahahahaha ma ne nisu izgudrirani svi
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • http://www.telegraf.rs/sport/912120-...na-svetu-1-deo

                          Bogotac!

                          Comment


                          • http://mondo.rs/a654849/Video/Sport/...Radnickog.html

                            Comment


                            • Brazil (10), Finska (39), Grčka (5) i Turska (7) dobili wildcard za WC2014.

                              Finska???

                              Zreb za Svetsko je u ponedeljak od 19h.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Ja ne mogu da verujem da su ga Italijani(najvise su od svih evropskih reprezentacija, koje se nisu plasirale, zasluzili da se tu nadju), a pogotovo Rusi poduvali.Ocekivao sam da ce samo 2 WC da idu Evropljanima.

                                Comment

                                Working...
                                X