Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dejvid Pik kaže od sledeće sezone Šaras na klupi Barse, najverovatnije.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • koji Saras?

      Comment



      • s obzirom da ti se gugl pokvario
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          DR kad bi uzeo Barsu, odradio pripreme sa Gacevicem, izabrao svoje igrace...uzeo bi titulu u Spaniji i f8 bez problema...U to sam siguran,a ostavio bi on dosta igraca iz ovog tima...u to sam siguran...Mesto Navara Laza i tu bi gorelo


          jel to Real istupa iz lige kad dođe Jadonja

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            [IMG]
            s obzirom da ti se gugl pokvario
            nadam se da se to nece desiti i da ce ostati zastitni znak Zalgirisa na neki duzi period. A Barselona bi mi se jos vise zgadila.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              nadam se da se to nece desiti i da ce ostati zastitni znak Zalgirisa na neki duzi period. A Barselona bi mi se jos vise zgadila.
              Kao igrač je napravio ime u toj Barseloni, i tamo je nastupao duže nego u svim litvanskim klubovima zajedno, tako da vidim to kao njihov logičan potez.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                jel to Real istupa iz lige kad dođe Jadonja
                Jadno je na ovakav nacin prozivati nekoga ko NIKADA ni jednim gestom, niti izjavom uvredio bilo koga. Ali dobro ovo najvise govori o tebi

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Jadno je na ovakav nacin prozivati nekoga ko NIKADA ni jednim gestom, niti izjavom uvredio bilo koga. Ali dobro ovo najvise govori o tebi
                  Ha? Poenta tvog posta je? Uvrijedih li koga? Spomenuh li necije ime, ne znam o kome uopće pričaš, niti čitam tko objavljuje, nego ono što piše, ali očito da ću morati obratiti pozornost na postove svetog Ivan9. poyy

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Ha? Poenta tvog posta je? Uvrijedih li koga? Spomenuh li necije ime, ne znam o kome uopće pričaš, niti čitam tko objavljuje, nego ono što piše, ali očito da ću morati obratiti pozornost na postove svetog Ivan9. poyy
                    Ne, nije poenta njegovog posta u uvredi forumaša, već u uvredi Radonjića (Radonja = Jadonja) koji nije vređao protivnike i sagovornike ( a sumnjam da prati forum). Nije potrebno odmah zauzimati gard, znaš onu "Nije teško biti fin".
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ovo ako nije vredno bana na 30 dana ja ne znam..Nazvao je coveka, ne mogu ni da napisem kako...Neverovatno...sta je ovo, forum? Nema smisla....Ako jos momak navija za Zvezdu, trajni ban

                      Salim se malo, ali druze..jadonja..uzas..koji smo mi narod, gde zivimo...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ajde nemoj da se tripujete, pustite coveka na miru, ébo vas Radonja.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ahaaaa, sad mu vidim profilku i Deju na njoj izvini Ivane i svi štovatelji lika i djela Dejana Radonjića aka "*adonja", prvo slovo dodajte po potrebi

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Ahaaaa, sad mu vidim profilku i Deju na njoj izvini Ivane i svi štovatelji lika i djela Dejana Radonjića aka "*adonja", prvo slovo dodajte po potrebi
                            Šta misliš o Robiji, kako ti se on čini ove sezone? Da li će uspeti da tempira formu za završnicu EL?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Uci ce Robija,"najveci Srbin"...u F4 jednostavno preslaba konkurencija u odnosu na njegov tim i velicnu rostera koji poseduje,dal ce osvojiti isto vrlo moguce,CSKA slabiji,ne znam,al F4 tesko da ce da ispusti
                              Last edited by 61563; 06-02-18, 12:25.

                              Comment


                              • hahahhahahahahaha Fiksni pa nisi valjda strucnjak i za basket Svi ostali su "Robija wanna be".
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X