Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko bilo da je navijacki. Ne posmatram tako stvari, samo se stavljam na mesto Bjelice i posmatram iz njegovog ugla. Videcemo njegove partije u nastavku sezone, cisto sumnjam da ce ovo igracu doneti bilo sta dobro.

    Comment


    • Cini mi se da je Zeljko hteo opet da poprica sa Bjelicom, a onda je ovaj nesto rekao Bobcetu i Zeljko je tad pukao.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Нек се тај исти Бјелица стави у позицију једног ученика, и нек не схвати ово као ударац на свој его, него као подстрек, односно смерницу ка оном правом. Не сме бити увређен, ето ту је поента.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Radio on ovo i u repci na EP, Bjelica, dosta solira i ne drzi se uopste takticke zamisli trenera ponekad, talenat, ali stagnira vec dugo. Pravi bolikurac je postao. Podrzavam Zeljka, covek valjda zna sta mu je potrebno u timu, kako treba da radi, uostalom ne bi stekao sve ono sto ima iza sebe.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • I kad si kod Muslija Ljubo, koliko glup lik haha, majko mila, malopre gledam utakmicu, on zaboravi igraca ispod kosa izleteo negde gore. Sacuvaj Boze, centarski tandem operisan.
            I moga je Sale lagano da uzme Milojevica za pomocnika, a ne Mutavog cija ekipa igra najdebilniju kosarku, neko ispucavanje trojki, da ih nije onoliko sralo pukli bi 40 razlike.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Daleko bilo da je navijacki. Ne posmatram tako stvari, samo se stavljam na mesto Bjelice i posmatram iz njegovog ugla. Videcemo njegove partije u nastavku sezone, cisto sumnjam da ce ovo igracu doneti bilo sta dobro.
              Aj se kladimo da ce ga Zeljko pozvati na veceru? To je sve normalno kada je sport u pitanju.
              Da molimo Boga da Zoc izbaci te bubice iz Bzelike. Treba nam bolji Nemanja...

              A sto se tice Muslija ne bih mnogo da polemisem. Jedini igrac Partizana koji je uspeo da me razocara...pa od kako pratim basket.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Radio on ovo i u repci na EP, Bjelica, dosta solira i ne drzi se uopste takticke zamisli trenera ponekad, talenat, ali stagnira vec dugo. Pravi bolikurac je postao. Podrzavam Zeljka, covek valjda zna sta mu je potrebno u timu, kako treba da radi, uostalom ne bi stekao sve ono sto ima iza sebe.
                Kad povezujemo repku i ovakve situacije odmah mi na pamet padne ona njegova konferencija za štampu i iznošenje smeća na površinu, kako me bilo sramota i njega i ovih reprezentativaca, a baš sam se puno nadao od te selekcije.

                Da ne dođe do zabune, svaka čast Željku za rezultate, sve je to vrh, ali...

                Comment


                • Kamo lepe srece da pozitivno utice na Nemanju. Ja to previse dozivljavam na svoj nacin, pa mi je neshvatljivo da neko drugi to istolerise. I nikad nisam doveo u pitanje to koliki je majstor Zeljko, to je suludo polemisati.
                  Vecerasnjom pobedom ja mislim da je Partizan osigurao 3. mesto sto je super. Taman u finalu da se sretnemo.
                  Zvezda nikad jaca.
                  Partizan- najbolji igrac lige(Bogdanovic), jedan od dva najjaca stranca lige(Kinsi), sjajan skakac i dobra cetvorka Lovernj, nba Pavlovic koji tek ulazi u formu, Bertans mozda najbolji trojkas.
                  Srpska kosarka dominira na ovim prostorima, jos repka da proradi, a ima veliki potencijal, pa da uzivamo ko ljudi.
                  I eto lepo se Brajko setio svega.. Dobar trener, ali...
                  Last edited by Cassius Clay; 03-03-14, 23:35.

                  Comment


                  • Malo skrecemo sa teme, ali moram da se vratim na ono sto je KERSDRS rekao. Milojevic se pokazao kao zaista dobar trener, ali nemoj da mislis da je Sale pogresio sa Mutom. Muta je veliki trener i poznavalac kosarke i nije on kriv sto je prinudjen da igra divljacku kosarku sa 30 suteva za 3 po utakmici jer mu je glavni centar napustio ekipu na pola sezone. Sem Lesica koji je vec zadnjih par utakmica u kanalu, oni nemaju visokog igraca koji moze da poentira i da bude od neke koristi. I ovo sto Radnicki igra trenutno sa ovom postavom po meni je maksimum maksimuma.

                    Sto se tice Bjelice, kao sto rekoh, uvek je bio neandertalac. Ako njega Zeljko ne moze da dotera na pristojan nivo, onda niko ne moze.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja mislim da je Muta tu vise zbog toga sto ce verovatno sve da precuti. Da se ja pitam, Milojevic bi bio prvi trener, ali rano je jos, sve u svoje vreme.
                      Svakako mi Djordjevic ne bi bio, ali posto je tu, puna podrska.
                      Naravno, sem ako mu ne padne na pamet da forsira nesto, tipa da pozove Tepica u reprezentaciju. Dosta mi je Mihajlovic u fudbalu bio

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Malo skrecemo sa teme, ali moram da se vratim na ono sto je KERSDRS rekao. Milojevic se pokazao kao zaista dobar trener, ali nemoj da mislis da je Sale pogresio sa Mutom. Muta je veliki trener i poznavalac kosarke i nije on kriv sto je prinudjen da igra divljacku kosarku sa 30 suteva za 3 po utakmici jer mu je glavni centar napustio ekipu na pola sezone. Sem Lesica koji je vec zadnjih par utakmica u kanalu, oni nemaju visokog igraca koji moze da poentira i da bude od neke koristi. I ovo sto Radnicki igra trenutno sa ovom postavom po meni je maksimum maksimuma.

                        Sto se tice Bjelice, kao sto rekoh, uvek je bio neandertalac. Ako njega Zeljko ne moze da dotera na pristojan nivo, onda niko ne moze.
                        Muta sam kroji takvu ekipu, a šutirali su trojke i dok je bio tu Yarou. Nisu mu valjali Marjanović i Katić, uvijek je više volio Varde, Brkiće, Mijatoviće i slične, samo nek se prangija do iznemoglosti

                        Comment


                        • Do kupa niko nije ni spominjao Milojevica, a sada sve znalci ne vade ga iz usta. A Muta naravno nema pojma. Jos cu i procitati da Muta nije hteo normalnog centra u ekipi, nego ga lozi kada mu ekipa puca samo trojke. To sto mu je Radnicki bio u top 4 aba lige, slucajnost. Slucajnost i sto ga jedna lopta delila od evrolige.
                          Last edited by Lion; 04-03-14, 01:12.

                          Comment


                          • Imao je Marjanovića a nije htio Katića, to je poznata stvar.

                            Comment


                            • http://mondo.rs/a668614/Sport/Kosark...sket-2015.html

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Kad povezujemo repku i ovakve situacije odmah mi na pamet padne ona njegova konferencija za štampu i iznošenje smeća na površinu, kako me bilo sramota i njega i ovih reprezentativaca, a baš sam se puno nadao od te selekcije.

                                Da ne dođe do zabune, svaka čast Željku za rezultate, sve je to vrh, ali...
                                To sta je Zeljko sve pretrpeo zbog sopstvene zelje da uzme zlato u svojoj zemlji za tih par meseci od pocetka priprema do ispadanja od Francuza je nevidjeno nesto. Non-stop su stizale informacije o tome sta igraci rade i kako se ponasaju, Zeljko je imao nevidjenu zelju, stitio ih, pokusavao da ih ujedini i na kraju covek pukao i rekao sta mu je na dusi. Problemi su postojali i pre toga, imali smo strava igrace ali dosta losih ljudi. Upuceniji znaju dosta detalja vezano za SP u Indijanapolisu, posle poraza od Portorika se svasta pisalo i pred mec sa Amerima je sve bilo spremno za fijasko kakav se desio 2005. Ipak, dobili smo i kasnije uzeli zlato pa se sve zataskalo ali isplivalo na videlo 3 godine kasnije. Na sve to je recimo isvrsen nezapamcen pritisak od strane Mila i njegovih ljudi da Pavlovic ne igra iako je iskidao pripreme jer nije zeleo da ide kod njega na prijem za vreme pripremnog turnira u Podgorici. Milion problema je imao i najgoru mogucu atmosferu medju igracima i u Savezu. Saznalo se posle toga ko je ko i dobro je sto je tako, nema potrebe da se zivi u lazi.

                                Zeljko je objasnio neke stvari na toj konferenciji. Kao covek daleko iznad 99% bivsih igraca i selektora. Ne uvlaci se nikome, ima muda sve da kaze + ima vanserijske rezultate i logicno je da ga mnogi mrze. Mogu da mu se sagnu kolektivno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X