Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otera brata u svlačionicu !? Zašto ?

    Comment


    • Poznavajuci Bjelicu kao igraca, verovatno nije zeleo nikom da doda loptu,
      i resavao je napade u petoj sekundi sutem van linije za tri poena.

      Kako ga je tata ispratio.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • "Bo je odigrao spektakularno. Žrtvovao se za tim. Tim uvek treba da bude ujedinjen. Kao trener, tokom meča uvek govorim dobre ili loše stvari, sada sam morao da zaštitim ekipu, ne pojedince. Komunikacija između Bjelice i Boa nije bila dobra“, rekao je Obradović.
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Bjelica uvek bio neandertalac. Takve samo Brajki i voli
          sigpic

          Comment


          • Evo da odgovorim ovde. Nisam ni video da se pise na ovu temu o ispadu Zeljka koji profesionalce shvata olako. Dule je napravio Bogdanovica i on je jos mlad, i to je manje vise normalno, ali Zeljko malo malo pa na klipovima jer se istresa na nekom igracu. Sada je bas preterao.
            Moze da bude legenda i 20x, to me ne interesuje, jedno je biti dobar trener, drugo biti ... da se ne izrazavam
            Bas bezveze, ne znam kako se uzdrzao svaka cast Bjelici.
            I desi se milon puta da se igraci pokoskaju, to je normalno.

            Comment


            • Ja Bjelicu obozavam, ali ako trener misli da je zasluzio da leti sa terena onda tu nema diskusije.

              Previse su to pametni ljudi i verujem da nista ne cine nepromisljeno.

              Comment


              • Uopste nije ispad. Bjelica je ignorisao taktiku, i mislio da je veci od tima, zna se sta sledi za to.
                Ukoliko trener ima jednu zamisao, a igrac na terenu radi potpuno suprotno, i to toliko ocigledno,
                onda je potez sasvim opravdan. Pre toga ga je dva puta zvao, ali ne vredi...

                Zeljko Obradovic je najbolji evropski trener svih vremena, dok je Bjelica jedan prosecan kosarkas.
                Razmisli o tome, pre nego sto krenes olako da pises konstatacije.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ja Bjelicu obozavam, ali ako trener misli da je zasluzio da leti sa terena onda tu nema diskusije.

                  Previse su to pametni ljudi i verujem da nista ne cine nepromisljeno.
                  E to mene najvise nervira. Sto utripuju ljudi za nekoga da je BOG. On je najbolji evropski trener, ali niko nije nepogresiv. Kako ce ovo uticati na igraca?
                  Mislim ok, naebi mu se... u svlacionici, nego ti uvek imas svoj show na parketu, isterujes ga pred toliko ljudi, ponizenje. Ako treba da bude poznatiji po tome, onda ok.
                  Koliko se ja secam bio je ostar i u PAO-u, ali nikad nije preterao.

                  Razmisljam na svoj nacin, najbolje mi nametni tvoje misljenje. Poenta je, kako ce se igrac osecati, nisi mogao to u svlacionici da mu kazes i kaznis ga manjom minutazom itd?

                  Comment


                  • A mene nervira kad neko dozvoli sebi da pisa po Bogovima. Ja samo u te sportske i verujem, pa ih zato i branim.

                    Comment


                    • Nemam ništa protiv Želimira, ali meni ovo preterivanje, može to da se završi tipa, izvedeš ga, presedi ostatak tekme na klupi i onda u svlačionici kada niko ne vidi napušavanje. Koja je poenta ponižavati drugog čoveka pred širokim auditorijumom ? Šta ?

                      Svaka čast svakome, jeste mag svog zanata, ali meni ovo prenagleno, da ne upotrebim neki pogrdniji termin neću zbog imena o kojem govorimo.

                      Comment


                      • Nije mogao to da mu kaze u svlacionici, niti da ga kazni manjom minutazom, jer mu je na
                        dva tajm-auta, rekao sta treba da radi, i crtao napade, da bi ovaj uzeo loptu, i radio sta
                        je hteo po terenu, a pritom ignorisao ostatak ekipe.

                        Nema potrebe da se vodis navijacki u ovakvim stvarima. Da sam mu ja trener, jednostavno
                        bi ga odstranio iz tima. Ukoliko hoces da glumis neko ludilo treba da znas da to ima svoju cenu.

                        Zeljko je bas ubo poentu tako sto ga je pred svima oterao u svlacionicu.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Жекс зна знање, сад би га изљубио да ми је ближи. Па шта мислите како је извео на пут толико играча, сигурно није пријатним ћасканјем? Нек кретен Бјелица мало промућка тинтаром ако има нешто у њој.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Zeljko tata
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kapiram da je Zoc bio tako strog samo zato sto mu je previse stalo do Bjelice. Verujem da je npr. Sipahi to uradio da bi bio mnogo blazi.

                              Isti slucaj kao sa Duletom i Bogdanom. Musli na skoro svakom mecu zasluzuje da leti sa parketa, ali Dule kapira da to nema nikakvu poentu...

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Kapiram da je Zoc bio tako strog samo zato sto mu je previse stalo do Bjelice. Verujem da je npr. Sipahi to uradio da bi bio mnogo blazi.

                                Isti slucaj kao sa Duletom i Bogdanom. Musli na skoro svakom mecu zasluzuje da leti sa parketa, ali Dule kapira da to nema nikakvu poentu...
                                Pa, upravo to. Zna koliki potencijal ima, i sta moze, a lik se sprda po terenu.

                                Zbog toga je prosek kosarkas, a ne vrhunski.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X