Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oslabljeni su, nema Vejda na spisku...

    Comment


    • Barsa kao i prosli put u prvenstvu sa valensijom, povedu pa onda ovi stizu
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Jadna Barsa od Reala u finalu.

        Comment


        • http://www.sportal.rs/news.php?news=119003

          Da budem iskren ocekivao sam uvjerljivu pobjedu Reala , ali i ovako je dobro trofej.

          Jos mi je draze sto je zavrseno na ovaj nacin..

          Ljulj u poslednjoj sekundi pogodio protiv Barse za trofej!
          Last edited by Rossonero; 09-02-14, 19:31.

          Comment


          • Lamar Odom novi član Laboral Kutxe!

            Kako prenosi ESPN, novi član Laboral Kutxe će biti nekada najbolji šesti igrač NBA lige, te dvostruki prvak sa LA Lakersima, Lamar Odom.

            Ovaj 34-godišnjak je proteklu sezonu završio u Clippersima koji su kao i Lakersi željeli da ga zadrže i u ovoj sezoni, ali se u tome ispriječio njegov privatni život koji je uticao na to da iskusni košarkaš ostane bez NBA angažmana.

            Inače, Odom je u periodu između 1999. i 2013. godine skupio 961 NBA nastup, a za to vrijeme je imao prosjek od 13.3 poena, 8.4 skoka i 3.7 asistencija.

            Comment


            • Last edited by Lord Aleksoni; 20-02-14, 00:31.

              Comment


              • Nek meni taj sportando objasni koja je fora da dva puta imaju Khimki ? Uniks im fali.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Nek meni taj sportando objasni koja je fora da dva puta imaju Khimki ? Uniks im fali.
                  Kazan je Uniks

                  A i nema dva Himkija
                  Last edited by Lord Aleksoni; 20-02-14, 01:17.

                  Comment


                  • U sušu ti ovo je Khimik.

                    Comment


                    • Jel zna neko mozda da li moze da se prisustvuje utakmicama na NIJT-u kvalifikacionom turniru u Beogradu sad za vikend bez akreditacije ili cega vec? U komsiluku mi pa sam mislio da svratim da pogledam malo klince ali reko ne znam da li ce pustati publiku posto kapiram da ce biti brdo skauta, menadzera, novinara...

                      Comment


                      • Pierre Jackson will join Fenerbahçe Ülker if he can't find roster spot in NBA before trade deadline (TURKISH CONFIRMATION)
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • It's believed Pierre Jackson's reported deal w/Fenerbahce in Turkey has NBA out 'til Friday. Might allow him to stay if Pels find deal today
                          Ovo je zver od igraca. Nije mi jasno kako ne moze da zabode ugovor u NBA...

                          EDIT: jbg Jevto

                          Comment


                          • Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=24G8N...re=c4-overview ovo jos nisam video da ekipa vodi 10 razlike 50 sekundi pre kraja i izgubi

                              Comment




                              • Kakav je tata Zoc.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X