Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by dreamy View Post
    Jeste premrsava, a kada pricam o njoj u superlativu, mislim samo na lice...
    Ona i Vlatkova Mila Kunis, stvarno su mi prelepe...
    Ma i kad nije mrsava, nema dupeta, uvek ima te kozije noge, bez kuka boka i struka.

    Artist za kostim, mogao je i Hugo ili Jane Eyre ali ae...

    E bas htedoh reci da Celicna treba da dobije za sminku, brao...

    Vladane, mani sad te tvoje snobovske ispade..

    Comment


    • #92
      Evo mu ga Adam, sad kad ga je video, ozario se sigurno...

      Jbt na koju foru oni svi izgledaju 15 godina mladje??
      ....

      Comment


      • #93
        Altlosta vidje li Sendlera
        Mogao je i Hari dobiti ali ok je i Celicna
        sigpic

        Comment


        • #94
          Originally posted by dreamy View Post
          Ovo sa nogama joj zaista nije trebalo
          Ali prelepa je, sve lose pada u vodu kada joj covek pogleda u facu...savrsenstvo bez mane je to lice... sram je bilo
          E pa nije fer, ja ne mogu gledati, sad sam rucno presaltala sve programe, 10-ak minuta sam trazila i nema.
          A meni nije jasno kako je nekom Andja lijepa u faci. A na ovim slikama mi je posebno gadna.

          Comment


          • #95
            Jao ko je njega pustio na Oskare, koji propust pa Twilight je master piece za njegove nazovimo radove, fail

            edit: pa majo, nemas RTS1?? jao da, sad sam se setila da si ti iz RS...

            edit2: zene da naucite po nesto :

            InStyle ‏ @InStyle
            Penelope Cruz channeled Old Hollywood in a sequin gown by Armani Prive and a fabulous retro hairstyle. #Osca instagr.am/p/HfdUDVzA2X/
            Last edited by altlosta; 27-02-12, 02:05.

            Comment


            • #97
              Originally posted by majabl View Post
              E pa nije fer, ja ne mogu gledati, sad sam rucno presaltala sve programe, 10-ak minuta sam trazila i nema.
              A meni nije jasno kako je nekom Andja lijepa u faci. A na ovim slikama mi je posebno gadna.
              e jbg, kako nemas nijedan kanal? bas bedak

              Joj, meni nije jasno kako ona nekome moze biti ruzna ali ne vredi o ukusima, eto svidele nam se haljine slicne, ali zene jok.
              Da nije tema o oskaru, sad bih postavila fotke holivudskih macana kojima ne bih nista oprostila, da vidimo da li se tu slazemo
              ....

              Comment


              • #98
                Originally posted by dreamy View Post
                e jbg, kako nemas nijedan kanal? bas bedak

                Joj, meni nije jasno kako ona nekome moze biti ruzna ali ne vredi o ukusima, eto svidele nam se haljine slicne, ali zene jok.
                Da nije tema o oskaru, sad bih postavila fotke holivudskih macana kojima ne bih nista oprostila, da vidimo da li se tu slazemo
                @dreamy, ja bila otvorila tu temu u nekoj nasoj grupi, ali me svi minirali

                Ja gledala samo Separation od nominovanih, pa ne mogu da sudim, nije los, ali nisam bas odusevljena nesto posebno..

                Comment


                • #99
                  Fladane, ne mogu ti dati reputaciju, pa evo 'vako

                  Comment


                  • Dajte bre Bejlu oskara,nije bitno za koju ulogu

                    Comment


                    • Nema Majo problema,da su ove dvije trazile ne bi im dao,ali ti me nisi cerala i zasluzila si

                      Evo prave stvari

                      Ljubo covjek koji maltretira majku i sestru daje ovog Oskara,sto ti je ironija
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajmo Dzesika

                        EDIT: Vladane,ja gledam filmove,ne citam zenske magazine

                        Comment


                        • Jessica ako bude neko trebao da te tesi javi se

                          Comment


                          • Zasluzeno nema price iako bi prije dao Dzenet
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              @dreamy, ja bila otvorila tu temu u nekoj nasoj grupi, ali me svi minirali

                              Ja gledala samo Separation od nominovanih, pa ne mogu da sudim, nije los, ali nisam bas odusevljena nesto posebno..
                              nemoguce... Ispravicemo to

                              Mislila sam da ce bucka iz Bridesmadesa da uzme, ali neka je crna machkica uzela
                              ....

                              Comment

                              Working...
                              X