Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, crveni tepih nikad pre 1 ne krene (barem ove zvezde) na RTS-u svake godine pise od 2:30 (tad krece dodela) ali i oni isprate glumce na ulazu

    Prvo krecu one manje nagrade za sminku, scenografiju, muziku, animirani, dokumentarni, za efekte i tako to tako da tek oko 4 krecu one prave dodele Do 5 bi trebalo sve da bude gotovo
    sigpic

    Comment


    • I ko na kraju ostaje da gleda dodelu? Ne racunam crveni tepih, to ostavljam Vladanu .

      Avatar je promenjen, nadam se da Akademija nece pogresiti ;)
      sigpic

      Comment


      • Zadnjih godina su bas brzo bile podijeljene nagrade za sporedne glumce. Glumci i ljudi iz filma iz CG navijaju za De Nira, smatraju da je ubjedljivo najbolje odradio sporednu ulogu, za najbolji film tipuju na Arga jer se vise ocekivalo od Lincolna, i ja sam ocekivao vise moram priznati, a nadam se da to Argo nece biti ipak.

        Gledam i red carpet i cijelu ceremoniju dodjele naravno
        sigpic

        Comment


        • Meni je Argo samo interesantan film, nikako materijal za oskara. Lincoln je klasa za njega.

          De Niro (iako mi je omiljeni glumac) nije nista posebno uradio u SLP, ali rekao bih da je to do uloge, a ne do njega.

          Ocekujem da sa Majom i Bojanom komentarises haljine holivudskih diva

          Comment


          • Meni Volc nista jer mu je uloga ista kao u Basterdsima, neshvatljivo mi je potpuno da za deja vu dobije Oskara, pa i nominaciju cak Tomi Li sa druge strane moze ako De Niro ne dobije. Ne znam jesi li vidio sto sam postavio klip u filmovi i serije kako je De Niro emotivno dozivio taj film i pricao je reditelj koliko je improvizovao. Licno mu je ta uloga tesko pala jer ima dijete sa slicnim problemima, zato mnogi misle da ce dobiti i da je uradio fantastican posao. Radi se ipak o teskom zivotu prikazanom na drugaciji nacin, zato je film i toliko genijalan.
            sigpic

            Comment


            • Jesam Vlajko. Ali bi oskar trebao da se dobija "samo" za glumu, a Tomi Li mi je dosta bolje to odradio od De Nira...jbg

              Ponavljam po 100. put: Volc igra glavnu ulogu, koji crna sporedna.
              Bice velika sramota ako Argo osvoji.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ocekujem da sa Majom i Bojanom komentarises haljine holivudskih diva


                Vlajko moraces da predjes u modne kriticare, zajebi sport i umetnost.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post


                  Vlajko moraces da predjes u modne kriticare, zajebi sport i umetnost.
                  Ima on to nesto u sebi

                  Comment


                  • Za glumu i pricam, meni su njih troje bas odradili strasan posao na jedan drugaciji nacin od ocekivanog za takav film.
                    A ne igra glavnu, 40-ak zadnjih minuta ga nema jbg, mada isto Njemac kao tamo, bice toga jos, Tarantino kad se u'vati za nesto ne pusta

                    Tomi Li sasvim korektno ali nisu mi nesto upecatljive uloge u Lincolnu, morali su tako odraditi po cinjenicama kapiram ali uopste nisam odusevljen, iako je on bolji po meni od DDLa u ovom filmu.
                    Arga nisam gledao i cisto sumnjam da cu, mada moguce da je raspali Aflek stvarno dobar reditelj, ocajan je glumac i priznajem da imam predrasude
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma veca mu je uloga nego Djangova, ne zajebavaj tu

                      Ja nisam gledao Jadnike i Osamu bin Ladena...i ne planiram.

                      Comment


                      • Moda me ne zanima, ali intervjui sa glumcima svakako

                        A Ljubisa tebi je omiljeni film Brokeback Mountain ne meni
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Arga nisam gledao i cisto sumnjam da cu, mada moguce da je raspali Aflek stvarno dobar reditelj, ocajan je glumac i priznajem da imam predrasude
                          Mene jos nije ubedio. Gone baby gone mi je cist uzas od rezije. Amatersko vodjenje filma, katastrasno kadriranje, glumu su mu izneli poznati glumci (nikakav rad tu nije prisutan), montaza, tempo, sve prosek.

                          Town je vec sa rezijske strane mnogo bolji, samo je problem sto je lik preslikao kultni film Heat i eto pobrao lovorike.

                          Argo nisam gledao doduse, ali za sada ga ne svrstavam kao nekog iole ozbiljnog, pa cak i za holivudske standarde, reditelja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Moda me ne zanima, ali intervjui sa glumcima svakako

                            A Ljubisa tebi je omiljeni film Brokeback Mountain ne meni
                            Nemoj da se vracamo na to...pomislice ljudi da smo zajedno gledali

                            Comment


                            • Planina Broukbek je sjajan film koji ima mozda muskarcima malo neprivlacnu temu, ali kao umetnicko delo stoji cisto kao suza. Odlican film, odlicna gluma, odlicna rezija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sprdamo se mi malo, nismo ga gledali niti cemo doduse, ali Ang tesko da moze nesto lose da odradi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X