Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam u svakom postu isto pisao da Kiton mora da uzme Oskara. Sve si lepo opisao zasto.
    sigpic

    Comment


    • Ja mozda znam zasto je Keaton ne zasluzeno ostao bez Oskara, nekako odgovor mi cuci u jednom Benedictu drugom glumcu i njegovom konkurentu za nagradu koji takodje nije uspeo da dobije nagradu. . Obijica su "odliveni materijal" glumci. Nisu podlozni doradama...
      Last edited by AIRBORNE; 23-02-15, 15:41.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment




      • sigpic

        Comment


        • Samo da pozelim sve najgore Akademiji. MRS ! Toliko.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • @ED

            U sustini na osnovu pocetka i one scene "Ooops, I did it again'' sam ocekivao da ce toliko ucesce imati do kraja filma, a ne da je bude manje i manje.Stekao sam utisak ko da mu je komsinica, a ne sestra.Skoro da mi je doslo da se na kraju filma zapitam koja je ova devojka i zapravo nisam iz prva skontao da je to ona.Uopste kasnije nije pokazana nijedna carka izmedju brata i sestre, a vala takvih ima i ne mozes pobeci od toga.Sa jedne strane majka je vatra, a njena deca pasivna.Ne ide to tako, u takvim situacijama svesno ili nesvesno preuzmes neko ponasanje od roditelja.Ne kaze se dzaba kakav primer ti to pruzas deci.

            Sto se tice Whiplasha to je stvar licne preferencije, obojica imamo pozitivne kritike samo sto se on kod tebe bolje kotira nego kod mene i naravno ostavio je jaci utisak sto je kljucna razlika zasto se tebi vise svideo nego meni.Ne razmisljam ja na taj nacin kao ti kada vidim da je sve manje-vise vidjenoi takav film kod sebe ga manje vrednujem.Ono sto bih izdvojio je glumu Simonsa i ako bih ga ponovo pogledao to bi bilo zbog njega.Zato sto takve likove volim da gledam, poboljsaju mi raspolozenje ma koliko god to bilo cudno.Siguran sam da nam ovo nije ni prvi ni poslednji film oko kojeg se necemo sloziti.

            Povlacim se iz rasprave i iskljucujem opciju za avatare, posto ne bih da te stavim na ignore listu jer bih u tom slucaju bio nedosledan.To u smislu da te stavim tamo, a nijednom mi nisi digao pritisak kada sam citao tvoje postove.Nisi mogao ruzniji avatar da stavis.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Povlacim se iz rasprave i iskljucujem opciju za avatare, posto ne bih da te stavim na ignore listu jer bih u tom slucaju bio nedosledan.To u smislu da te stavim tamo, a nijednom mi nisi digao pritisak kada sam citao tvoje postove.Nisi mogao ruzniji avatar da stavis.


              Evo, nadam se da je fitting, makar da ne stavljas avatare na ignore
              sigpic

              Comment


              • Izvukao si se u poslednji cas, moze taj dingospo iz Kazablanke i Sijere Madre.

                Samo ta dva njegova filma sam gledao na tv-u, jbt proslo od toga 7-8 godina.Da ih sada pogledam verovatno bih se jos vise odusevio.

                Comment


                • Odgledah lepo dodelu i gledam onog Injaritua kako odnosi 3 Oskara i razmisljam kako mi je postao odvratna njuska. Babela je zeznuo Departed (i za film i Skorseze za reziju), Oskari za zivotno delo vise a ne za sam film.

                  A njegov najjaci film je zajebao Pritajeni tigar. Jbg, bio je jako zanimljiv na pocetku svoje karijere.

                  sigpic

                  Comment


                  • Maricu bolje da vratis Kupera...

                    Ako cemo vec o avatarima
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro, Finiks ide na drugi forum.Ocekivao sam da ces da reagujes, tako imam spremnu rezervu.

                      Comment


                      • Maric ekspres



                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Dobro, Finiks ide na drugi forum.Ocekivao sam da ces da reagujes, tako imam spremnu rezervu.
                          Odlicna rezerva...
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo fali tekst ''Up Here''.Krivo mi je sto trenutno ne mogu da pronadjem bolju sliku za ''Spring Brake'' ili ''Say goodbye to these''.

                            Comment


                            • Ovo je super tema, tacno aktivna jedno mesec dana oko Oskara, onda zakuca godinu dana i tako u krug.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da malo "oživimo" temu danas i sutra pa onda opet godinu dana pauza.
                                Evo nakog Golden Globe i BAFTA nagrada na redu je i onaj najveći događaj - dodjela Oskara.
                                Prenos za gledaoce u BiH/RS na Elti 1 od 00:00, za gledaoce u Srbiji na RTS 1 od 02:30 i za gledaoce u Hrvatskoj na HRT 1 od 01:00.
                                Evo i mojih predviđanja za one najbitnije.
                                • Najbolji glumac: Leonardo DiCaprio
                                • Najbolji sporedni glumac: Sylvester Stallone
                                • Najbolja glumica: Brie Larson
                                • Najbolja sporedna glumica: Alicia Vikander
                                • Najbolji režiser: Alejandro G. Iñárritu
                                • Najbolji film: The Revenant
                                • Najbolji originalni scenario: Spotlight
                                • Najbolji adaptirani scenario: The Big Short


                                Pišite i vaša predviđanja.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X