Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kup Radivoja Koraca

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakva igra mege, milojevicu svaka cast za postavku igre
    Last edited by rope; 09-02-14, 19:51.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Vala odlučiše nas od života.

      Čovke daj ovog Dangubića kod nas umesto Lazića, daj budi velikodušan.

      Comment


      • Kako ih prebise, alal vera. Od Dangubica ocekujem odlicnu karijeru, mislim da ima veliki potencijal.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Vala odlučiše nas od života.

          Čovke daj ovog Dangubića kod nas umesto Lazića, daj budi velikodušan.
          Kod vas ide Jokic a kod nas Dangubic najverovatnije.

          Nadam se da je Miloje taj koji ce jednog dana zameniti Duleta a do tada ima vremena dobro da nauci zanat. Poezija koju kosarku igra Mega i prosle i ove sezone.
          sigpic

          Comment


          • mega pokazala kako se igra protiv zvezde
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Nije loš ni Jokić, on i Luka Mitrović na 4 mogu da cepaju 5 godina.

              Mada bi me više obradovao ovaj Dangubić, baš dobar.

              Comment


              • Ala nas razjebase do sada, kao bugarsku skupstinu...

                Comment


                • Danguba kod Duleta, da Dule od njega napravi masinu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jaka je moj brat !

                    Comment


                    • Jaka Zver!

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Danguba kod Duleta, da Dule od njega napravi masinu.
                        Odbio je Danguba Zvezdu, ostaje da se mi s njim dogovorimo na leto. Veliki Grobar, inace bio s Bogdanom zajedno kod Duleta u HN.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odlična 2/4, još jednu ovakvu da odigramo i možemo da se izljubimo sa dečicom ovom jer oni nema šanse da ponove igru iz 1/4 a ni mi onako lošu odbranu.

                          Kako je krenulo, egal na 2/4 mi nekako odlično izgleda

                          Comment


                          • Ako bi moglo da se odmah igra 4/4...

                            Comment


                            • S obziromd a po običaju 3/4 igramo kao da smo pali sa Marsa, ne bi bilo loše. Mada ispucali smo mi cenim kredit za ovaj meč što se loših perioda tiče, povedemo tipa u 3/4 sa +4 i posle samo privedemo kraju.

                              Comment


                              • E o ovome ja pričam već pola sezone. Zvezda je od ove mege jača 2x i opet je rezultatski egal.
                                Onda kada dođu protivnici približnog kvaliteta, a na kraju godine to dolazi, Zvezda bude u problemu.

                                Comment

                                Working...
                                X