Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kup Radivoja Koraca

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pogledaj i drugi link i necitaj samo naslov
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • haha nevjerovatni bolesnik Nikolic..pa vise odluka je zapravo u najmanju ruku sumnjivo u njihovu korist,i odakle mu obraz za ovakve skandale od izjava!Da nije sralo onog drvosjece od Marinovica,i da nasi ludaci nisu u nastavak u fazonu 'lako cemo' ne bi ni bilo ove drame..haha mrtvi Radnicki, o Boze,pazi molim te te izjave


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        haha nevjerovatni bolesnik Nikolic..pa vise odluka je zapravo u najmanju ruku sumnjivo u njihovu korist,i odakle mu obraz za ovakve skandale od izjava!Da nije sralo onog drvosjece od Marinovica,i da nasi ludaci nisu u nastavak u fazonu 'lako cemo' ne bi ni bilo ove drame..haha mrtvi Radnicki, o Boze,pazi molim te te izjave
        svako ko kaze nesto protiv zvezde je bolesnik, ok po tom kriterijumu vise od pola drzave je bolesno
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • paaa nemoj tako....nemoj!Bezveze pricas..Sjetimo se Nikolica kako je ispsovao Radonjica iz cista mira,mnogo stvari prica da to veze sa zdravim razumom,pusti to sto govoris,to je tako otrcano!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by cleoo View Post
            pogledaj i drugi link i necitaj samo naslov
            Frustriran je nešto Marinović ovaj, verovatno zbog onog incidenta sa Katićem gde je pri tom on lik bio kriv jer mu se bukvalno na glavu popeo. Što se suđenja tiče ja nešto i nisam preterano izvalio da je išlo nešto drastično u našu ili njihovu korist. Meni sve ovo u fazonu "ko gubi ima pravo da se ljuti".

            Comment


            • Originally posted by cleoo View Post
              svako ko kaze nesto protiv zvezde je bolesnik, ok po tom kriterijumu vise od pola drzave je bolesno
              Manje od pola države, i to dobro manje .

              Comment


              • sta smo docekali da delije pljuju svog bivseg trenera, mozda si ti u pravu a ja nisam pa su muta i dule 0 od trenera, a to sto je jedan bio pomocnik selektora u trenutku kad je ova nacija pisala svoje najvece kosarkaske uspehe a drugi 12 godina sampion u toj naciji
                a o obradovicu necemo on nas je pustio da procemo u top 16 i nikad nista nije napravio u kosarci
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Kako god,Zvezda je u finalu Kupa Radivoja Koraca...steta samo sto su komsije tankovale i vjerovatno izbjegli katastrofu Pametan je Dule


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Kako god,Zvezda je u finalu Kupa Radivoja Koraca...steta samo sto su komsije tankovale i vjerovatno izbjegli katastrofu Pametan je Dule
                    Srecom bice jos prilika za katastrofu ove godine.

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Srecom bice jos prilika za katastrofu ove godine.
                      I ja kazem


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Radnicki je mogo i bolje da odradi ovo ali su na kraj sve unistili,Zvezda potpuno zasluzeno u finalu Veceras ocekujem da Mega razbije FMP

                        Comment


                        • Trener FMP-a Milan Gurović izgubio je živce u jednom trenutku sredinom poslednje četvrtine tokom polufinalnog meča Kupa Radivoja Koraća sa Mega Vizurom zbog vređanja iz lože, iza klupe na kojoj je sedeo u Pioniru.

                          Mladi trener nije mogao da istrpi uvrede na svoj i račun porodice, pa je hteo i da krene ka tom delu tribine, u čemu su ga sprečili saradnici iz stručnog štaba.

                          Obezbeđenje i policija su brzo reagovali, a epilog je sedmoro izabčenih osoba iz Pionira, među kojima su bile i dve devojke, kao i Miloš Ninković, predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda?!?!?

                          Koja komedija majku ti ludu
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Као деца сте сви ђутуре.

                            Comment


                            • Mega Vizura u ipak laganom ritmu savladala FMP. I ocekivao sam da ce tako biti,naravno.Ovo veeceras ce moja Zvezda dobiti sa pola gasa i upisati jos jedan osvojen kup ...sve je to lijepo ali titula u ABA i domacica je primarno.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by jevta1992 View Post
                                Trener FMP-a Milan Gurović izgubio je živce u jednom trenutku sredinom poslednje četvrtine tokom polufinalnog meča Kupa Radivoja Koraća sa Mega Vizurom zbog vređanja iz lože, iza klupe na kojoj je sedeo u Pioniru.

                                Mladi trener nije mogao da istrpi uvrede na svoj i račun porodice, pa je hteo i da krene ka tom delu tribine, u čemu su ga sprečili saradnici iz stručnog štaba.

                                Obezbeđenje i policija su brzo reagovali, a epilog je sedmoro izabčenih osoba iz Pionira, među kojima su bile i dve devojke, kao i Miloš Ninković, predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda?!?!?

                                Koja komedija majku ti ludu
                                http://mondo.rs/a660548/Sport/Kosark...oro-ljudi.html

                                Ninković je došao sa jednog dela na drugi kao "odbrana" za Gurovića.

                                Comment

                                Working...
                                X