Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kup Radivoja Koraca

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se ocekuje nastavak?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Nije tačno da je uvek ovako bilo. Uostalom to ne znači da treba da se mirimo sa ovim.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nikad mi nije bilo jasno to lozenje oko paljenja tudjih zastava

        Comment


        • Tako je bre,ako tako rade Turci,Grci,Kirgistanci,Pakistanci i ostali onda trebamo i mi.Sto ne pokupimo malo dobrih stvari od tih istih Turaka.

          Ne vidim da ista fali NBA ligi a nema ovakvih stvari.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Nikad mi nije bilo jasno to lozenje oko paljenja tudjih zastava
            Zato sto je to nekima jedini identitet. Svoj nemaju.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Mac, boli me ona stvar realno sta rade Grci i Turci. Nema potrebe da se poredimo sa divljacima i da tako pravdamo ove nase. Ovo je sramota.
              Ja ti govorim samo da je smehotresno pricati kako je samo kod nas ovako. Licno sam potpuno indiferentan sto se ovoga tice, samo mi nije jasno cemu tolika drama kao da prvi put vidite ovako nesto, al' dobro.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Zabranio bi im dozivotno ulaze na sportskim desavanjima, dozivotno... M'rs u p***u materinu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kole me nasmejao

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ja ti govorim samo da je smehotresno pricati kako je samo kod nas ovako. Licno sam potpuno indiferentan sto se ovoga tice, samo mi nije jasno cemu tolika drama kao da prvi put vidite ovako nesto, al' dobro.
                    Bude ovo,pa se onda malo klinci "navijaci" pucaju iz pistolja i slicno...

                    i niko nije rekao ovde koliko ja vidim da je samo kod nas ovako.Samo,ja ne znam zasto je nama uvek izgovor sto to ima i kod drugih.
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                      Bude ovo,pa se onda malo klinci "navijaci" pucaju iz pistolja i slicno...

                      i niko nije rekao ovde koliko ja vidim da je samo kod nas ovako.Samo,ja ne znam zasto je nama uvek izgovor sto to ima i kod drugih.

                      A, sta tebe boli kurac za te klince navijace? Je l' tebe neko dira? Sedis brate u toploti svoje sobe i kukas, a video si stadion/halu dva puta u zivotu. Oni neka se kolju medjusobno, tebe veruj mi nece niko napadati.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Ja ti govorim samo da je smehotresno pricati kako je samo kod nas ovako. Licno sam potpuno indiferentan sto se ovoga tice, samo mi nije jasno cemu tolika drama kao da prvi put vidite ovako nesto, al' dobro.
                        Niko ne kaze da je samo kod nas, pa danas smo imali ono sa Grcima, Englezi se dobrano ubijali u svoje vreme, Italijani isto. Samo to nije izgovor da toga ovde moze biti. Ako se pojavi, odmah mora biti osudjeno. Kazem, kakve su sada strasti, nadam se samo da nece biti zrtava zbog ovog s(r)tanja. Maniti i kosarku i sve, ovo nije normalno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Mirili se ne mirili isti nam je djavo. Mi smo ovde mirni i ok, dok ona stoka divlja tamo a ko kaze da bi bila drugacija situacija da smo mi tamo? Svako od nas kad malo vise popije muda mu odlete u nebesa, bolete kurac i za tekmu i za sve, cuvas svoju "bracu" koje prvi put vidis a ono zbog cega si dosao postaje potpuno nebitno.
                          Ako neko zapali jebeno obojeno parce platna spreman si da ga udavis jer si zapravo tamo si samo primitivni skot iz gomile.
                          Mnogi ovo shvataju kao izduvni ventil, odes napijes se i pravis haos, vecina njih su povdoljive pickice bez licnosti koji samo u grupi dobije snagu. Patetika, jad i beda. Kakva drzava takvo drustvo vazda bilo i bice.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ja sam nekada male rođake vodila i na fudbal i na basket, a onda je krenuo haos i ludilo i dva puta mi je bilo dovoljno za sva vremena da i ja sama sada idem na probrane mečeve, a njih više nikada nisam vodila.
                            Kao ono nedelja i gledanje mečeva porodično sa tribina... ma važi. Bilo nekad.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              A, sta tebe boli kurac za te klince navijace? Je l' tebe neko dira? Sedis brate u toploti svoje sobe i kukas, a video si stadion/halu dva puta u zivotu. Oni neka se kolju medjusobno, tebe veruj mi nece niko napadati.
                              Ti mislis da se ja plasim da ce mene neko dirati?Nije to u pitanju veruj mi.

                              U svakom slucaju,ako je tebi ok i to pucanje i ovakvo prekidanje utakmica,cak i prebijanje DECE koji nose "nepozeljan" sal,onda ok,uzivaj.Mozes da uzivas,jer ovde tesko da ce u skorije vreme biti drugacije.Jedino ako se ne daj Boze ne desi neka velika katastrofa kao u engleskoj svojevremeno,mada ni tada se ovde nista promenilo ne bi
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Mirili se ne mirili isti nam je djavo. Mi smo ovde mirni i ok, dok ona stoka divlja tamo a ko kaze da bi bila drugacija situacija da smo mi tamo? Svako od nas kad malo vise popije muda mu odlete u nebesa, bolete kurac i za tekmu i za sve, cuvas svoju "bracu" koje prvi put vidis a ono zbog cega si dosao postaje potpuno nebitno.
                                Ako neko zapali jebeno obojeno parce platna spreman si da ga udavis jer si zapravo tamo si samo primitivni skot iz gomile.
                                Mnogi ovo shvataju kao izduvni ventil, odes napijes se i pravis haos, vecina njih su povdoljive pickice bez licnosti koji samo u grupi dobije snagu. Patetika, jad i beda. Kakva drzava takvo drustvo vazda bilo i bice.
                                Brat moj djilkos,uvek u centar.

                                Neka brate,mi ipak nismo videli halu i mi ne razumemo te neshvacene umetnike.
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X