Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravi problem je da je kovid u porastu.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Pravi problem je da je kovid u porastu.
      Moze li ga rat u Ukrajini dovoljno dugo maskirati?!

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post

        Moze li ga rat u Ukrajini dovoljno dugo maskirati?!
        Ne moze ga permanenatno maskirati. Navodno je sada dominantna varianta omikron b 2. Ona je jos infektivnija od omikrona. Srecom, smrtnost je mala. Prognoze su da bi nas omikron b2 trebao uvesti u endemsku fazu. Najveci rizik za Novaka, iako jos uvijek mali, je da prirodni imunitet traje prekratko. U tom slucaju bi neko mogao ponovo da se sjeti vakcina.
        Last edited by NI; 20-03-22, 07:43.

        Comment


        • Negde sam pročitao da smo sa virusom na pola puta. Ako se to ispostavi tačno i mere ne popuste, Novak može da se penzioniše.

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Negde sam pročitao da smo sa virusom na pola puta. Ako se to ispostavi tačno i mere ne popuste, Novak može da se penzioniše.
            Veca je sansa da ce se sve uskoro zavrsiti tj preci u endemsku fazu, ali nikad se ne zna. Jos jedna godina sa restrikcijama bi bila pogubna za Novakovu karijeru.

            Comment


            • Degutantno je gledati ove stvari koje Rafa pravi, uspehe i rezultate. Naravno svaka mu čast ali ovo je potpuno neprihvatljivo za mene kao Novakovog navijača. Da čovek uslovno rečeno na štakama ima 20-0 na betonu.

              Teško mi je da prihvatim ovu Novakovu odluku. Ali jbg, takav uspeh nosi i neke posledice sa sobom u Novakovom slučaju. Teško je ostati normalan i običan. A taj balans je neophodan.

              Comment


              • Strašno je kad pomislis koliko je Nadal u karijeri puta izgubio jer je znao da nema šanse u iducem mecu ili generalno na tom turniru i koliko je puta produzio oporavak nakon povrede jer se nije isplatilo vracati na teren u odredjenom periodu a gledaj ga sad ko zec igra vise meceva po 3 sata pred sezonu sljake jer moze cvaknut no.1 i ostale stvari.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post

                  Ne ulazim u to koga smatras hejterima ali moram ti reci da mi ti licis na nekoga koji kao programiran, da ne kazem da botujes, na neki svoj nacin opravdavas i branis svaki Novakov potez i ne dopustas da se bilo sta kaze protiv njegovih odluka. Opusteno, ima Novak mnogo diskutabilnih stavova na koje apsolutno ima pravo al to ne znaci da se sarkasticno ne mogu prokomentarisati iz zelje sto zelimo da ga gledamo na terenu haha
                  Ko se prepoznao, prepoznao se. Kako ja to sprečavam da bilo ko piše bilo šta? Ova tema je puna nečitljivog đubreta, a fan tema je u pitanju, dakle tu bi trebalo da pišu Novakovi navijači, da se oseti pozitivna emocija u postovima, a ne samo pljuvanje.
                  Nisam za to da ne bude i neke kritike, ali teg na toj vagi bi trebalo da bude na stranu pozitivnih stvari, a ovde nema JEDNOG pozitivnog razmišljanja, odnosno tu su ljudi koji pišu uglavnom pozitivno o Novaku kao što smo Larisa, Ljubitelj Tenisa i ja, a često ga i kritikujemo i svi ostali koji nemaju mere u pljuvanju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sad već namerno forsirate Rafu iz čistog razloga što sam vam sugerisala Nadalovu temu

                    Ovo postaje kao dečiji vrtić... kako vam nije dosadno?

                    Za lične frustracije, ebg, pronadjite sebi neku zanimaciju u životu.

                    Mnogo puta sam kritikovala Novaka, smatrala da nije u pravu, ali u ovom trenutku sludjenosti i generalnog idiotizma, smatram da to ne treba da radimo, nego da stanemo uz njega

                    Lako je biti navijač kad sve ide glatko i osvaja sve, a teško sada, kad je pola pomahnitalog sveta protiv njega, razumem vas, ali takvi mu navijači i kritike danas ne trebaju.

                    A za Rafu me briga ko za lanjski sneg, uzgred budi rečeno, konkretno, najmanje me od svih protivnika on brine, ako ćete da me vučete za jezik. Mnogo me više brinu Saša ili Danil, mada i njih u poslednje vreme nastoje da unište vanteniskim sredstvima, ali ovi mladji su prava opasnost za Novaka, ne Rafa; oni su ti koji umeju žestoko da se napale protiv njega a Nole da padne pod pritiskom ili da ga od umora izdaju noge

                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Sad već namerno forsirate Rafu iz čistog razloga što sam vam sugerisala Nadalovu temu

                      Ovo postaje kao dečiji vrtić... kako vam nije dosadno?

                      Za lične frustracije, ebg, pronadjite sebi neku zanimaciju u životu.

                      Mnogo puta sam kritikovala Novaka, smatrala da nije u pravu, ali u ovom trenutku sludjenosti i generalnog idiotizma, smatram da to ne treba da radimo, nego da stanemo uz njega

                      Lako je biti navijač kad sve ide glatko i osvaja sve, a teško sada, kad je pola pomahnitalog sveta protiv njega, razumem vas, ali takvi mu navijači i kritike danas ne trebaju.

                      A za Rafu me briga ko za lanjski sneg, uzgred budi rečeno, konkretno, najmanje me od svih protivnika on brine, ako ćete da me vučete za jezik. Mnogo me više brinu Saša ili Danil, mada i njih u poslednje vreme nastoje da unište vanteniskim sredstvima, ali ovi mladji su prava opasnost za Novaka, ne Rafa; oni su ti koji umeju žestoko da se napale protiv njega a Nole da padne pod pritiskom ili da ga od umora izdaju noge
                      Nema ovde ličnih frustracija, samo navijačkih. Jeste teško biti navijač kad stvari ne idu kako treba ali ako objektivno mogu da idu maltene perfektno a ne idu, to je vrlo frustrirajuće. Ovde su stvari u njegovim rukama kompletno.

                      Ono što mene najviše tišti, to je što znam da su mu uverenja u ovom trenutku pogrešna i što je izašao iz okvira tradicionalne medicine. Slažem se da alternativne i prirodne metode treba primenjivati ali ne i odricati se tradicionalne medicine koja je njegovom ocu spasila život kad je bio loše pre 10 god. To je jedan od primera.

                      Najneverovatnije od svega je što se otuđio od normalnog sveta. Razumeo bih da mu ceo tim nije vakcinisan. A ceo tim jeste, on jedini nije.

                      I nisam ja zaljubljen u njega i opsednut njime. Hoću da gledam kako igra tenis i imam pravo da ga kritikujem i neću da budem uvek na njegovoj strani. Idalje tvrdim da sve svoje zasluge više duguje radu na mentalnom planu nego na fizičkom. A to nema nikakve veze sa vakcinom.

                      Comment


                      • “Objektivno” je veoma subjektivan pojam, posebno kad se upotrebi na ovaj način. Dakle objektivno je kad se slažem, a pogrešno kad ide van okvira ličnih uverenja

                        Ja sam eto “ubedjena” da sad uopšte više nije reč o medicinskim uverenjima, elem Novak je razmatrao vakcinu, (smatram da bi se već odavno vakcinisao da njegovi stavovi nisu izvrgnuti javnom ruglu) E, obda kad su krenuli da ga maltretiraju, u fazonu, “ako oćeš da igraš tenis, ima da ga p****š i to javno” (izvinjavam se na rečniku, ali mi je čitava ova globalna situacija baš na taj način najslikovitije opisana), e, onda je odlučio da se zainati i drži se svojih principa pa kako mu bude. Otudjiti se od takvog sveta he znak zdravog razuma, znak da si na pravoj strani.

                        Nekome je dostojansvo na prvom mestu, neće prodati dušu za karijeru, u tome ga potpuno podržavam, ima važnijih stvari od tenisa. Kao navijač mogu da prihvatim da je možda završio karijeru, ali osvojio je sve što se da osvojiti, oborio sve rekorde, ko želi da primeti, neka izvoli, crno je na belo, onaj ko neće, nijedan rekord mu neće biti dovolhan. Da se sa te visine ganja sa Rafom, ponižava, i uvlači u dupe degenericima? Neka hvala, meni je ovako sve super.

                        A to da bi stvari mogle ići “objektivno” perfektno, to ti je takodje u domenu neke naučne fantastike, mislim, prošli smo uz njega kroz sito i rešeto, upadao je u duboke krize i gubio dobijena finala i to sve bez kovid sranja i vakcine, otpisivali smo ga, slali u penziju itd pa se posle svega ponovo uzdizao, pronalazio način. A ko od njih trojice nije? “Samo” zato su najveći šampioni svih vremena.

                        Ipak, trava je uvek zelenija preko ograde, ne umemo sa cenimo niti smo ga zaslužili, nerealno ga uzdižemo u nebo kad ide, pa posle izvesnog vremena bezobzirno blatimo kad ne ide kako smo zamislili, ebg take it or leave it, to ti je to
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ko se prepoznao, prepoznao se. Kako ja to sprečavam da bilo ko piše bilo šta? Ova tema je puna nečitljivog đubreta, a fan tema je u pitanju, dakle tu bi trebalo da pišu Novakovi navijači, da se oseti pozitivna emocija u postovima, a ne samo pljuvanje.
                          Nisam za to da ne bude i neke kritike, ali teg na toj vagi bi trebalo da bude na stranu pozitivnih stvari, a ovde nema JEDNOG pozitivnog razmišljanja, odnosno tu su ljudi koji pišu uglavnom pozitivno o Novaku kao što smo Larisa, Ljubitelj Tenisa i ja, a često ga i kritikujemo i svi ostali koji nemaju mere u pljuvanju.
                          Interesantno je da naginješ ka tome da se piše kvalitetno dok upravo ti spamuješ temu jednog drugog tenisera.

                          Comment


                          • Mislim da je vecina svesna da vrlo verovatno vise necemo videti neki ozbiljniji rezultat od strane Novaka, a deluje mi da je mentalno na jako losem mestu.Ciji je to uticaj, ja pojma nemam, ali covek jer rastrurio najbitnije ljude oko sebe i definitivno mu ne smeta sto to radi.
                            Sto se tice Nadala, covek je na samom kraju karijere dokazao da je GOAT, koliko god to bolno zvucalo nama.On ce 99% oboriti Novakov rekord sa uzastopnim pobedama iz 2011 i ogromne sanse ima da uzme jos dva slema ove god, ako ne i sva 4.
                            Sve je ovo Novak sam uradio, a ono sto najvise boli je to sto je radio to svesno.

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Mislim da je vecina svesna da vrlo verovatno vise necemo videti neki ozbiljniji rezultat od strane Novaka, a deluje mi da je mentalno na jako losem mestu.Ciji je to uticaj, ja pojma nemam, ali covek jer rastrurio najbitnije ljude oko sebe i definitivno mu ne smeta sto to radi.
                              Sto se tice Nadala, covek je na samom kraju karijere dokazao da je GOAT, koliko god to bolno zvucalo nama.On ce 99% oboriti Novakov rekord sa uzastopnim pobedama iz 2011 i ogromne sanse ima da uzme jos dva slema ove god, ako ne i sva 4.
                              Sve je ovo Novak sam uradio, a ono sto najvise boli je to sto je radio to svesno.
                              Ne preteruj. Koja 4 Slema. Postoji šansa da ga Novak zaustavi na Rolan Garosu ali one su približne nuli. Osim u izuzetnom slučaju Rafine povrede. Dalje sve zavisi od restrikcija za ulaz u zemlje.

                              Svakako Novak je na kraju karijere, zato se pravi pametan. Da je mlad, neiskusan i željan tenisa, titula itd, ne bi ovoga svega bilo.

                              Comment


                              • Originally posted by Zile90 View Post
                                Mislim da je vecina svesna da vrlo verovatno vise necemo videti neki ozbiljniji rezultat od strane Novaka, a deluje mi da je mentalno na jako losem mestu.Ciji je to uticaj, ja pojma nemam, ali covek jer rastrurio najbitnije ljude oko sebe i definitivno mu ne smeta sto to radi.
                                Sto se tice Nadala, covek je na samom kraju karijere dokazao da je GOAT, koliko god to bolno zvucalo nama.On ce 99% oboriti Novakov rekord sa uzastopnim pobedama iz 2011 i ogromne sanse ima da uzme jos dva slema ove god, ako ne i sva 4.
                                Sve je ovo Novak sam uradio, a ono sto najvise boli je to sto je radio to svesno.

                                Da mogu samo da nabrojim koliko puta si ovako kukumakao za sve ove godine...

                                Samo posle da te ne slušam kad Novak sve ovo prevazidje i uspe da se vrati, pa im se svima....khm, pa im svima, još jednom- pokaže ko je ovde jedini bogotac, uvek bio i ostao

                                Stvarno ste dosadni do bola
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X