Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve ovo zbog jedne objave na instagramu...

    Šta da se radi, idemo dalje.

    Comment


    • E moj Nole veliki si sampion ali veze nemas sa zivotom.
      Samo da si dosao na forum i poslusao moje savete for free, da si otisao uzdignute glave kao pobednik posle prvog sudjenja tebe sada deportuju kao klosara i kriminalca. Dozvolio si da ti se sada dusmani smeju i sprdaju sa tobom. Gde ti je bre ponos? I sta ces sada ovako popljuvan i ocrnjen? Jel ces na svakom turniru ovakvu golgotu da prolazis? Tuga.

      Comment


      • Meni nije jasno, ako je dokumentacija bila dobra i prvi sud dosudio u Novakovu korist, zašto su isterani oni ljudi sa medicinskim izuzećem koji nisu Novak?

        Novak će biti deportovan jer je od javnog interesa. Od javnog interesa nije da proteruješ ove nebitne.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Meni nije jasno, ako je dokumentacija bila dobra i prvi sud dosudio u Novakovu korist, zašto su isterani oni ljudi sa medicinskim izuzećem koji nisu Novak?

          Novak će biti deportovan jer je od javnog interesa. Od javnog interesa nije da proteruješ ove nebitne.
          Nema veze ovo sa medicinskim izuzecem,nego jer je antivakser,mogao je reci da nije,kaznjen je zbog svojih stavova,koji mozda donekle imaju smisla ali dolazis u zemlju gde nemaju

          Comment


          • Dobro su se sptemili 😆

            https://nova.rs/sport/australijan-op...sudjenje-viza/

            Comment


            • Ma samo nek je gotovo!
              Sad pravac kući, a na ovo ostrvo nadam se da mu se uopšte ne vraća ni u snu, tako da... ko ih hebe.
              Nije ovo moglo drugačije da se završi, od početka je bilo jasno da prave teatar sa tim prvim sudjenjrm, morao je biti proteran i javnom interesu, isto tako bi prošli i oni jadnici koji nisu ni imali pravo na žalbu ili glas. Čak i da su presudili u njegovu korist, i dalje su zadrźavali diskreciono pravo da ga isteraju, tako da... pokazali su se u pravom svetlu, konačno.
              Sve je bilo jasno čim sam skapirala da ih juče nikakvi dokazi ne interesuju a sudija je to u jednom trenutku i otvoreno rekao, da Howke me mora ništa ni da dokazuje, jednostavno zato što im se može.
              No, gotovo više, hvala bogu, beži što dalje Nole i ne vraćaj se nikada
              Last edited by Larisa; 16-01-22, 07:51.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Jel ovo sad znači i da ide i zabrana od 3 godine ?
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Bruka i sramota. Nikad im više ne bih otišao tamo. Fašisti.
                  Pogledaj šta kaže Greg Barns, portparol i pravnik specijalizovan za migraciona pitanja iz Alijanse advokata Australije, analizirao je slučaj koji protiv Đokovića gradi država, odnosno ministar za imigraciju, Aleks Hok.

                  "Orvelovski je i duboko uznemirujuće da se to dešava u društvu koje je navodno posvećeno slobodi govora i slobodi misli", kaže Barns i dodaje da je raspredanje o Đokovićevom mišljenju stvar spekulacije.

                  "Jedan od najopasnijih aspekata Đokovićevog slučaja jeste spremnost federalne vlade da oceni da je neko rizik za javni red samo na osnovu toga što vlada pretpostavlja da čovek ima neko mišljenje", objasnio je Greg Barns.


                  https://nova.rs/sport/australijan-op...aju-djokovica/


                  Orvelovski i fašistički, jasno od samog početka procesa. Sad pazi, ovo je odavno prevazišlo tenis i sport, Novaka Djokovića koji je jednostavno bio žrtveno jare.

                  Ono što je u suštini jezivo je to, da se ovakva politika širi Evropom uz podršku i na radost šire populacije, rat koji počinje da se vodi je polarizacija izmedju vakcinisanih i onih koji to nisu; polemika je o obaveznim vakcinama i polako počinje priča o ukidanju zdravstene pomoći nevakcinisanim licima. Tought police.
                  Tražili ste - gledajte.




                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by proudNolee View Post
                    Jel ovo sad znači i da ide i zabrana od 3 godine ?
                    Draga, samo neka on ode na vreme. A što se tog ostrva tiče, pre par dana rekoh, nek potone Evo ide neki cunami...

                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • 1.
                      Onaj advokat Levingston je sve reako prije 7 dana. Ako dodje do ministorve odluke, bice to politicka odluka koja je zakonita.

                      2.
                      Zabrana na tri godine je rjesivi problem, ako korona prodje.

                      3.
                      Navodno je Novak imao sansu da svjedoci i odbio je. Vrlo moguce da bi sa izjavom da je antivakser ostao u Australiji! Znaci da je vakser.

                      4.
                      Sad treba dobro da razmisli sto dalje!
                      Last edited by NI; 16-01-22, 08:37.

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Jel ovo sad znači i da ide i zabrana od 3 godine ?
                        Nije 3 godine nego dozivotna od strane Novaka.
                        Novak je zavrsio sa AO za sva vremena, teniser koji je osvojio 9 titula na AO docekao je eto da ga deportuju kao klosara i kriminalca.

                        Comment


                        • Novak:

                          “Želeo bih da dam kratku izjavu kojom bih zaokružio dešavanja u sudu danas. Uzeću malo vremena kako bih se odmorio i prikupio energiju, pre nego što budem dao neki dalji komentar svega ovoga, navodi se u Novakovom saopštenju i dodaje:

                          - Izuzetno sam razočaran odlukom suda da odbije moju aplikaciju za sudskim viđenjem odluke ministra da otkaže moju vizu, što znači da ne mogu da ostanem u Australiji i učestvujem na Australijan openu. Poštujem odluku suda i sarađivaću sa relevantnim vlastima u smislu moje deportacije iz zemlje. Nije mi prijatno što je fokus proteklih nedelja bio na meni i nadam se da ćemo se svi sada koncentrisati na igru i turnir koji volim.

                          Đoković se zahvalio svima koji su bili uz njega u ovoj borbi.

                          - Želeo bih da poželim igračima, zvaničnicima turnira, osoblju, volonterima i navijačima sve najbolje na turniru. Konačno, hvala mojoj porodici, prijateljima, timu, navijačima, mojim dragim Srbima za stalnu podršku. Svi ste bili veliki izvor snage za mene, zaključio je Đoković”

                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            1.
                            Onaj advokat Levingston je sve reako prije 7 dana. Ako dodje do ministorve odluke, bice to politicka odluka koja je zakonita.

                            2.
                            Zabrana na tri godine je rjesivi problem, ako korona prodje.

                            3.
                            Navodno je Novak imao sansu da svjedoci i odbio je. Vrlo moguce da bi sa izjavom da je antivakser ostao u Australiji! Znaci da je vakser.

                            4.
                            Sad treba dobro da rzamisli sto dalje!
                            To sto je odbio da svedoci mislim da ima vise veze sa PCR testom nego sa tim sto je navodno antivakser sto je veoma diskutabilno. Da ne kopaju suvise tamo gde je najbolnije i zbog cega bi miguce Srbija i svi njeni gradjani platili ogromnu stetu.

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Jel ovo sad znači i da ide i zabrana od 3 godine ?
                              Ta zabrana je go kurac. Ona moze da se ponisti nakon nekoliko meseci.
                              Sve je ovo nazalost ocekivano. Nadao sam se samo da ga nece dirati. Medjutim od kada je ministar iskoristio svoje pravo i sutnuo ga, pomoci nije bilo.
                              Cak ni dekardova ubedjenost da Novakov tim dobija ovo mu nije pomogla. Ali nikako decko da shvati da u ovom procesu drzava Australija nije trebala da dokaze ko je i sta je Novak (da li je pretnja po javni red i mir ili ne), nego se jednostavno revizirao postupak ministra. Da se utvrdi da nikakva proceduralna greska nije napravljena. Drugim recima proces koji ne moze da se dobije.
                              Ako zele da te oteraju - oterace te. Iz prostog razloga jer im je to zakonski omoguceno. Malo vise realnosti a malo manje napadanja onih koji iznose istu (NI, Bojana) ne bi bilo na odmet ovde. Ne mislim samo na njega nego na sve nas.

                              Tako da ne brini za zabranu, ona se moze ponistiti lagano. I u koliko Novak bude zeleo da igra AO u buducnosti bice ponistena. Pitanje je hoce li Djokovic posle svega ovoga to zeleti.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • On je odbio da svedoci jer su mu advokati tako savetovali. Jer je po njima tako bolje za njega. Prosto ko pasulj.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X