Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Tesko je reci gdje ovo ide. U srijedu je Novak izgubio bitku za javno mnjenje. U cetvrtak je dobio, sto orzava i ovaj BBC prilog, jos da nije bilo Srdjana. Mislim da Novak i danas dobija, svime je jasno da se radi o politici. Generalno, s obzirom u kakvu je zafrkanciju upao, Novak je dobro medijski prosao.

    Ali kako dalje? Sad ne tesko moze da prosvercuje vakcinaciju. Jedino da ga omikron spasi!

    Comment


    • Originally posted by NI View Post

      Tesko je reci gdje ovo ide. U srijedu je Novak izgubio bitku za javno mnjenje. U cetvrtak je dobio, sto orzava i ovaj BBC prilog, jos da nije bilo Srdjana. Mislim da Novak i danas dobija, svime je jasno da se radi o politici. Generalno, s obzirom u kakvu je zafrkanciju upao, Novak je dobro medijski prosao.

      Ali kako dalje? Sad ne tesko moze da prosvercuje vakcinaciju. Jedino da ga omikron spasi!
      Malo nerviraš ljude sa svojim stilom pisanja.

      Kako dalje? Lepo. Od nedelje uveče trenira i u ponedeljak 17og je na terenu. Napadamo titulu.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post

        Link se ne može otvoriti.. Šta je sadržaj?
        Podrška Nikole Mirotića Novaku.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Meni je najveci skandal sto su i drzava Viktorija i savezna vlada (Skot Morison licno) dali zeleno svijetlo Novaku, tj. ovlastili Viktoriju da daje medicinska izuzeca za ulazak. Ljudi govore kako su TA i Tajli zeznuli stvar, ali Skot Morison je do samo prekjuce govorio isto sto i oni. Ponavljam, premijer Australije je prekjuce rekao:

          “Well, that is a matter for the Victorian government. They have provided him with an exemption to come to Australia, and so we then act in accordance with that decision.” Asked whether he thought it was a fair call, Morrison answered: “Well, that’s how it works. States provide exemptions for people to enter on those basis, and that’s been happening for the last two years. So there’s no change to that arrangement."

          Dakle, zakljucak je da Novak prosto nije imao pravu adresu sa koje bi ga ispravno savjetovali, jer je bio prevaren i od strane drzave Viktorije i, kao sto vidimo, od strane savezne vlade. Licno premijer Australije je do juce mislio isto sto i Novak, sto i TA i drzava Viktorija. I odjednom se sve mijenja i rotira za 180 stepeni i krece pakao... Zato mi nije jasno ono sto Bojana kaze kako po tom osnovu Novak ne moze da ih tuzi i uzme debelu odstetu, kad dokazi prste sa svih strana da Novak NIJE MOGAO znati kako tacno stoje stvari, kad ni premijer Australije nije znao.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

            Malo nerviraš ljude sa svojim stilom pisanja.

            Kako dalje? Lepo. Od nedelje uveče trenira i u ponedeljak 17og je na terenu. Napadamo titulu.
            Nešto se desilo sa čovekom.. Pre korone je bio drugačiji..

            Dekkard
            ok.. to sam video.. veliki čovek je Nikola Mirotić..

            Comment


            • Evo sta se pojavilo na internetu: https://twitter.com/AFP/status/1479478797657329664. Vrlo verovatno da je tacno ovo sto pise ovde. Najveci problem je diskriminacija inostranih igraca. To je za ovakav turnir nedopustivo! Cak sam negde procitao da se De Minuar nije vakcinisao, ali da je imao kovid u zadnjih 6 meseci ali da posto je iz Australije moze da igra. Uslovi mora da budu isti za sve, a cak i da je tacno ovo u linku, oni nisu. Doduse moguce da su ovo izmislili politicari kako bi se pokrili. Svakako su napravili veliki, veliki gaf.
              Last edited by 147; 07-01-22, 16:47.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Meni je najveci skandal sto su i drzava Viktorija i savezna vlada (Skot Morison licno) dali zeleno svijetlo Novaku, tj. ovlastili Viktoriju da daje medicinska izuzeca za ulazak. Ljudi govore kako su TA i Tajli zeznuli stvar, ali Skot Morison je do samo prekjuce govorio isto sto i oni. Ponavljam, premijer Australije je prekjuce rekao:

                “Well, that is a matter for the Victorian government. They have provided him with an exemption to come to Australia, and so we then act in accordance with that decision.” Asked whether he thought it was a fair call, Morrison answered: “Well, that’s how it works. States provide exemptions for people to enter on those basis, and that’s been happening for the last two years. So there’s no change to that arrangement."

                Dakle, zakljucak je da Novak prosto nije imao pravu adresu sa koje bi ga ispravno savjetovali, jer je bio prevaren i od strane drzave Viktorije i, kao sto vidimo, od strane savezne vlade. Licno premijer Australije je do juce mislio isto sto i Novak, sto i TA i drzava Viktorija. I odjednom se sve mijenja i rotira za 180 stepeni i krece pakao... Zato mi nije jasno ono sto Bojana kaze kako po tom osnovu Novak ne moze da ih tuzi i uzme debelu odstetu, kad dokazi prste sa svih strana da Novak NIJE MOGAO znati kako tacno stoje stvari, kad ni premijer Australije nije znao.
                Ti si rekao da ih tuzi zato sto zbog oprecnih informacija od njihove strane, on nije mogao da sae vakcinise...to mi je neodrzivo, jer je on imao prilika koliko hoces da se vakcinise, ali ocigledno nece
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Kako dalje? Lepo. Od nedelje uveče trenira i u ponedeljak 17og je na terenu. Napadamo titulu.
                  Optimisto,
                  Potpisuje, dao Bog da zaigra na AO, ali ja sam realista!

                  Originally posted by Panchev9 View Post

                  Nešto se desilo sa čovekom.. Pre korone je bio drugačiji..
                  Prije da je vakcina nego korona.
                  Last edited by NI; 07-01-22, 17:36.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post

                    Ti si rekao da ih tuzi zato sto zbog oprecnih informacija od njihove strane, on nije mogao da sae vakcinise...to mi je neodrzivo, jer je on imao prilika koliko hoces da se vakcinise, ali ocigledno nece
                    Nije tako jednostavno. Nije hteo Novak da se operise 2018. pa je na kraju ipak pristao. Da je znao da bez vakcine nema sanse da igra AO pitanje sta bi odlucio. A i to "nece" nije bas prava rec. I sama znas koliko alergija ima Novak, i kakve problema je imao na pocetku karijere. Mozda misli da postoji rizik od vakcinacije, da se neki od tih problema ne vrati.

                    Inace ovo i WTA igracica je izbacena, i ne vidim da su iz WTA i jednu rec rekli. A svi znamo sta bi bilo da se ovo desilo u Kini. Tenis Australija zasluzuje velike kritike of ITF/ATPa/WTA, ali njih nema. Moraju da ih upozore da ovako nesto ne sme da se desava.
                    Last edited by 147; 07-01-22, 17:34.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      Ti si rekao da ih tuzi zato sto zbog oprecnih informacija od njihove strane, on nije mogao da sae vakcinise...to mi je neodrzivo, jer je on imao prilika koliko hoces da se vakcinise, ali ocigledno nece
                      Ne da nije mogao, nego da nije bilo potrebe, jer su mu omogucili bez toga da boravi i ucestvuje. Isao je na tu opciju, kad mu je vec pruzena. Nije mogao da se vakcinise NAKON skandala na aerodromu, kada je TEK postalo jasno da je to jedini nacin da udje. Tad je vec bilo kasno za to, jer je bio prevaren. O tome pricam.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post

                        Nije tako jednostavno. Nije hteo Novak da se operise 2018. pa je na kraju ipak pristao. Da je znao da bez vakcine nema sanse da igra AO pitanje sta bi odlucio. A i to "nece" nije bas prava rec. I sama znas koliko alergija ima Novak, i kakve problema je imao na pocetku karijere. Mozda misli da postoji rizik od vakcinacije, da se neki od tih problema ne vrati.
                        Ako ima te silne alergije i ako je to sastojak bas svake vakcine, onda je valjda trebao da ide na to izuzece, a ne na to da je prelezao kovid.
                        A da ne pricam da je u Australiji priznat Sinofarm, koji je primilo 90% matoraca u Srbiji bez ikakvih problema.

                        Danas se takodje pojaivla informacija da je on samo imao od doktora potvrdu da je bio pozitivan, a ne i testove koji bi to potvrdili.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post

                          Ako ima te silne alergije i ako je to sastojak bas svake vakcine, onda je valjda trebao da ide na to izuzece, a ne na to da je prelezao kovid.
                          A da ne pricam da je u Australiji priznat Sinofarm, koji je primilo 90% matoraca u Srbiji bez ikakvih problema.

                          Danas se takodje pojaivla informacija da je on samo imao od doktora potvrdu da je bio pozitivan, a ne i testove koji bi to potvrdili.
                          Pa mozda je i isao na to. Kako znas da je isao na to da je prelezao kovid? Video sam i ja po internetu neke komentare u vezi toga, ali nisu pouzdane informacije. I da je isao samo na to da je prelezao kovid sumnjam da bi satima drzali na aerodromu. Situacija bi bila jasna odmah.

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post

                            Pa mozda je i isao na to. Kako znas da je isao na to da je prelezao kovid? Video sam i ja po internetu neke komentare u vezi toga, ali nisu pouzdane informacije. I da je isao samo na to da je prelezao kovid sumnjam da bi satima drzali na aerodromu. Situacija bi bila jasna odmah.
                            Bilo je nekoliko izvora, ima dosta ovih koji su porpilicno provereni i od njih je to poteklo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Danas se takodje pojaivla informacija da je on samo imao od doktora potvrdu da je bio pozitivan, a ne i testove koji bi to potvrdili.
                              Uh, ovo mi je sad vec petljanje zesce... Potvrda doktora nije dovoljna, nego trebaju i testovi? Priznajem da sam glup za to.. kako izgleda to i u cemu se razlikuje, ako nije isto u stampanoj formi kao sto je doktorova potvrda? Jel treba jos i zamrznut bris iz nosa i uzorak krvi da cuva? To su mi gluposti...

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Uh, ovo mi je sad vec petljanje zesce... Potvrda doktora nije dovoljna, nego trebaju i testovi? Priznajem da sam glup za to.. kako izgleda to i u cemu se razlikuje, ako nije isto u stampanoj formi kao sto je doktorova potvrda? Jel treba jos i zamrznut bris iz nosa i uzorak krvi da cuva? To su mi gluposti...
                                Da, nije imao da pokaze pozitivan pcr test ili bilo koji drugi kad su mu trazili, nego je imao samo tu potvrdu od doktora.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X