Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo u 2021. Dosta više ove malerozne godine. Prokleta korona.
    Sve će im uzeti. Idemo bre
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Kakav bedak. Lepo sam pregorela u prvom tb, upisala poraz, sta mu trebao ovaj drugi. Ne znam vise sta da mislim, ni to hocu igram- necu igram, ni to lutanje u intezitetu, mlako mlako, pa bum bum, pojaca, nadje uglove.

      Nek se vise ova godina zavrsila za njega, opet je donekle dominirao, ali nekako uvek nadje nacin da pokvari opsti utisak. Ne mogu da kazem da nije hteo, bar nismo imali taj bljutav osecaj kao protiv Sonega ili Mede, ali ovo je taj njegov max u ovom trenutku, sta da se radi.

      Nek je zdrav, pa idemo u sledecu totalno neizvesnu godinu po mnogo cemu

      P.S. Hvala svima.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dao je sve od sebe. Mnogo glupo je izgubio. Baš mi je krivo. Vrlo naivno za tako iskusnog igrača.

        Nek ide na odmor, pun nam je svima k ovog sranja sa karantinima.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Dao je sve od sebe. Mnogo glupo je izgubio. Baš mi je krivo. Vrlo naivno za tako iskusnog igrača.

          Nek ide na odmor, pun nam je svima k ovog sranja sa karantinima.
          Šta..sledeće godine nema karantina? Nema korone od 1. januara?

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Šta..sledeće godine nema karantina? Nema korone od 1. januara?
            Sad ide period gde on 6 nedelja ne mora u karantin. Maltene 6. Drugo kraj je godine. Malo će i da se priviknu. Da Bog da odlože taj Australian open malo bilo bi top. Zaslužili su odmor.

            Comment


            • Kakav TB, posle asa Tima i 4:1 za Novaka bojao sam se konačnog ishoda iako je imao 2 mb prednosti. Tim je išao na sve ili ništa . Ništa Novak nije loše uradio sem one neiznudjene greške BH. Tim je sve lupao i pogadjao .
              Napisao sam i u London temi ko hoće i može da pogleda hladne glave 6, 7, 10 poen TB kao i poen na ML, šta je Novak mogao... Apsolutno NIŠTA.

              Idemo dalje Šampione.

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ma borio se. Da ne uzme nikad više trofej a da igra ovako, neću se požaliti. Ali uzeće ih još dosta.

                Comment


                • Ovakavi porazi bole, ali su i oni sastavnio sporta. Izjednacen mec. U prvom set je bio za nijansu bolji Tim, u drugom su bili bas izjednaceni, dok je u trecem setu Novak bio za nijansu bolji. Na kraju je presudilo sto se Novak prisjetio proslogodisnjeg meca.

                  1.
                  Novak je bio jako dobar danas, ali je Tim bio odlican. Novak moze bolje od ovoga, nisam siguran da i Tim moze bolje. Time je servirao izvrsno i Novak je izjednacio igru tek kad je i sam poceo izvrsno da servira.

                  2.
                  Novaku su nedostajela cetiri stvari. Prvo, nije imao puni intenzitet, zar i fokus. Drugo, nije retunirao dobro, pogotovo drugi servis. To dvoje obicno ide skupa. Trece, BH paralela je skripala. Bez nje je Timu olaksan posao.

                  Svejedno, mislim da bi pobijedio da mu Tim nije poljuljuo samouvjerenje u igri na mrezi. Kad ga je Tim brejknuo, Novak je izgubi tri poena u kojima je imao prednost. Sva tri puta je bio nedovoljno dobar na mrezi. Cini mi se da je presudila snaga Timovih udaraca. Iza toga je poceo da izbjegava izlaske na mrezu. Time su bile smanje opcije kako da dobije poen. Igrao je agresivnije u naredna dva seta, ali mu je jos uvijek nedostajala igra na mrezi.

                  3.
                  Da je Novak izgubio TB u 2. setu, sve bi bilo "jasno". Rekli bismo da je Tim bio malo bolji i zasluzeno dobio. Ovako je poraz mnogo gorci.

                  Tim se unervozio jednom kad je dosao u dobijenu poziciju u TB. To je pomoglo Novaku koji je sacuvao fokus i hladnokrvnost…

                  4.
                  Ovaj mec ce se pamtiti u prvom redu po TB treceg seta. Pradoksalno, ali 4:0 je radilo u Timovu korist. To ga je opustilo. Pomirio se da je izgubio mec i opustio je ruku.
                  Da li je nesto Novak pogrijesio u TB? Jeste ali ne previse. Novak je postao majstor TB u prvom redu zato sto ne grijesi u njima. Protiv Tima to nije dovoljno. Mora da bude agresivan. Morao je da ide na agresivne servise. Od 5 poena u TB, Novak je dobio 3 servisom, jedan duplom greskom Tima a jednom je Tim opalio iz sve snage i promasio.

                  Mislim da je poslije tog promasaja Novak prestao jasno da misli. Racunao je, pa ne moze valjda da Tim sve pogodi. Tim mu je dva puta izbacio reket iz ruku. Ali dva puta je Novak naparvio nereznoske greske. Bojao se da prepusti inicijativu, pa je pokusao previse. Bolje bi bilo da je ostao pri prvom planu. Ne vjerujem da bi Tim bas sve pogodio.

                  Medjutim, prava je greska bila sto je poceo da pravi kompromis se servisom. To je jedino na sto je mogao da se osloni. Tako je dobio 3 od 5 pone. Sredinom TB je isao na sigurne prve servise koji mu nisu donijeli nista. U razmjenama poslije njih nije znao sto mu je raditi, kao da su bili drugi servis.

                  5.
                  Mora se priznati da je Tim postao veliki igrac i da ga se mora racunati clanom elitnog kluba. Mecevi protiv njega su 50:50 tako dugo dok ne pocen da ulazi u njih kao favorit.
                  Tu su Zverev, Medvedev… Bice tesko u buducnosti.

                  6.
                  Da je dobio, Novak bi bio gotovo siguran da obara Federerov rekord. Ovako, zavisi od toga sto ce se desiti na AO. Jedino mu titula garantuje 311 nedjelja. Mozda mu bude trebao neki 250 turnir da bude siguran. U savkom slucaju, veceras navijam za Medvedeva.
                  Last edited by NI; 21-11-20, 20:21.

                  Comment


                  • Taj brejk za sve nas do AO..
                    Jeste Tim opustio ruku na 0-4, ali je i Novak bio i "Žil Simon modu"..
                    Ne žalim jer nisam siguran šta bi sutra bilo..
                    The End

                    Comment




                    • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Ali def niko ne gubi kao Novak [emoji173]

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • "Nestvarno je šta je on uradio od 0-4 u taj brejku. Ne mislim da sam igrao loše. Mislim da sam ubacio svaki prvi servis, ali on je razarao loptu sa obe strane, odigrao nekoliko kratkih slajsova pod uglom. Kontrolisao sam meč na 4-0, mislio sam da sam blizu pobede, ali on mi ju je oduzeo. Bio je hrabar i sve je funkcionisalo", rekao je Đoković.
                          Tim je na 0:4 u taj-brejku vezao šest poena zaredom, a koji trenutak kasnije i obezbedio plasman u finale.
                          "Ne znam da li mi se ikada ovako nešto desilo – nekada kada zatvoriš oči i odigraš iz sve snage, njemu je ušlo. Čestitam mu na hrabrosti. Udarao je loptu svom snagom i sve je ulazilo. Kada se udara punom snagom, nekada i izađe. Jednostavno je. Kao što sam rekao, uradio je sve kako treba od 0-4, moram da mu skinem kapu i da mu čestitam. Bio sam u svakom poenu, nisam gurao loptu, ali on je uništavao loptu, igrao je sjajno", dodao je Novak, a preneo "Sportklub".

                          Od prvog do poslednjeg slova, nema se šta dodati.
                          Medjutim mnogi na forumima, komentarima bilo gde bolje znaju.

                          Samo da bude zdrav, želja i igra su tu.
                          Idemooo💪🇷🇸




                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ako Rafa uzme i WTF i Australiju biće na prvom mestu?

                            Comment


                            • cacanin,

                              Novak se malo samozavarava. Dva njegova prva servisa su bila u sredinu servis polja. Osim toga, napravio je dvije greske koje su ubrojene u neiznudjene.

                              Comment


                              • Izgubio dobijen meč. Baš čokerski hbga...

                                Comment

                                Working...
                                X