Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam da će izgubiti TB kao protiv Čilića. Srećom razuveriome. Sutra igraju na otvorenom.

    Comment


    • Otkud ti to? Igraju na otvorenom ako se obojica tako dogovore, u suprotnom pod krovom.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ljudi zaboravili smo kakav je osecaj kad igraju Rafa i Novak na Gsu,jedan od najgorih ali i najboljih osecaja zavisi od rezultata,ali takva napetost mi je nedostajala,i da je Novak izgubio treci set bio bi zadovoljan sto je ponovo u prilici da nam pokazuje ovakve meceve,ne znam kolkko ce ih jos biti ali meni je utisak dana sto sam ponovo gledao ovakav tenis posle dugo vremena

        Comment


        • Bio je ovo dobri stari Novak koji odbija da izgubi.
          Baš je nedostajalo ovo pumpanje adrenalina kako već i priliči zavisnicima
          sigpic

          Comment


          • Vratilo se Novaku oni silni izgubljeni TB. Red je da i on nekom ukrade set. Sutra nastavak pod krovom je sansa koju ne sme da propusti.

            Comment


            • Koju će taktiku da spremi?

              Comment


              • Super sam zadovoljan!

                Strasan mec u tri dijela.

                1.
                U prvom dijelu do 3 gema 2. seta, Novak je igrao na nivo 2015. Nazalost, nije napravio brejkove koje je trebao da napravi. Imao je 1/7 na BL.

                2.
                Drugi dio je do 5:2 za Nadal u 2. set. Nadal je pokazao svoje sampionsko lice! Igrao je bolje nego moze. Podsjetio me je igrum na 3 set USO 2011, 4. set AO 2012 i 3. set USO 2013. Koja volja koja imaginacija!

                KOJI SAMPION


                3.
                Znao sam da ce Nadalova igra da padne ali sam se bojao da ce Novak da pukne. A Novak je MENTALNO briljirao. Naime, Nadal je igrao ostatak 2. seta i 3. set najbolje sto moze. Bio je bolji od Novaka, malo ali bolji. I Novak je igrao najbolje sto u ovom trenutku moze.

                Nije bilo snage za igru iz 1. seta. Nadal je bio jaci u razmjenama. U prvom setu je Novak u prosjeku udarao lopticu 7 km brze nego u ostatku turnira. Toga nije bilo u 3. setu. Novak je odlicno servirao, ali ni Nadal nije zaostajao. Druga je stvar sto je Novak bolji server.

                Novak je bio fenomenalan u TB. Samo dvije greske. Dupla u prvom poenu i propustena 1. set lopta na Nadalovom servisu. Ali je odmah sampionski odigrao naredne poena na maksimumu, skupljajuci rezerve snage. Mentalno je bio perfektan.

                Iako je Nadal za nijansu bolji u 3. setu, to nije ukraden set. Razlika je bila premala. Nije bilo BL, cak ni jeddnom nije doslo do djusa.

                4.
                Sanse za sutra su otprilike 50%:50%. Tesko mi je da zamislim da Novak dobije 5. set. Osim toga, veceras se igralo u dvorani. To Novaku odgovara. S druge strane, Novak ce biti odmorniji sutra ujutro.

                Ali cak ako i izgubi ja sam zadovoljan. Novak je pokazao mentalnu snagu. Pokazao je i 6. brzinu. Ostaje da popravi kondiciju.

                Comment


                • Potvrđeno je da se i sutra igra pod krovom. Početak u dva po našem.

                  Comment


                  • Nadal je bio vidljivo bolji u 3. setu. Servis ga je drzao dok je razmene uglavnom gubio. Ukrao je TB ali i njemu su ukrali na RG kad je bio bolji.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Super sam zadovoljan!

                      Strasan mec u tri dijela.

                      1.
                      U prvom dijelu do 3 gema 2. seta, Novak je igrao na nivo 2015. Nazalost, nije napravio brejkove koje je trebao da napravi. Imao je 1/7 na BL.

                      2.
                      Drugi dio je do 5:2 za Nadal u 2. set. Nadal je pokazao svoje sampionsko lice! Igrao je bolje nego moze. Podsjetio me je igrum na 3 set USO 2011, 4. set AO 2012 i 3. set USO 2013. Koja volja koja imaginacija!

                      KOJI SAMPION


                      3.
                      Znao sam da ce Nadalova igra da padne ali sam se bojao da ce Novak da pukne. A Novak je MENTALNO briljirao. Naime, Nadal je igrao ostatak 2. seta i 3. set najbolje sto moze. Bio je bolji od Novaka, malo ali bolji. I Novak je igrao najbolje sto u ovom trenutku moze.

                      Nije bilo snage za igru iz 1. seta. Nadal je bio jaci u razmjenama. U prvom setu je Novak u prosjeku udarao lopticu 7 km brze nego u ostatku turnira. Toga nije bilo u 3. setu. Novak je odlicno servirao, ali ni Nadal nije zaostajao. Druga je stvar sto je Novak bolji server.

                      Novak je bio fenomenalan u TB. Samo dvije greske. Dupla u prvom poenu i propustena 1. set lopta na Nadalovom servisu. Ali je odmah sampionski odigrao naredne poena na maksimumu, skupljajuci rezerve snage. Mentalno je bio perfektan.

                      Iako je Nadal za nijansu bolji u 3. setu, to nije ukraden set. Razlika je bila premala. Nije bilo BL, cak ni jeddnom nije doslo do djusa.

                      4.
                      Sanse za sutra su otprilike 50%:50%. Tesko mi je da zamislim da Novak dobije 5. set. Osim toga, veceras se igralo u dvorani. To Novaku odgovara. S druge strane, Novak ce biti odmorniji sutra ujutro.

                      Ali cak ako i izgubi ja sam zadovoljan. Novak je pokazao mentalnu snagu. Pokazao je i 6. brzinu. Ostaje da popravi kondiciju.
                      Kako možeš biti zadovoljan ako izgubi meč koji vodi 2:1 protiv najvećeg rivala?

                      Jedan set mu praktično fali da uzme 4. Vimbldon i treba da ga osvoji u naredna dva seta.

                      Dve godine nije uzeo slem, ogromna je ovo prilika, došla je neočekivano, ali je došla, ovo je prekretnica kao onaj Vimb 2014.

                      Bio bih razoračaran ako ovo ne ovoji iako ima još puno posla.

                      Comment


                      • Originally posted by dekinjo View Post
                        Kako možeš biti zadovoljan ako izgubi meč koji vodi 2:1 protiv najvećeg rivala?

                        Jedan set mu praktično fali da uzme 4. Vimbldon i treba da ga osvoji u naredna dva seta.

                        Dve godine nije uzeo slem, ogromna je ovo prilika, došla je neočekivano, ali je došla, ovo je prekretnica kao onaj Vimb 2014.

                        Bio bih razoračaran ako ovo ne ovoji iako ima još puno posla.
                        Mogu biti zadovoljan. Zapravo prezadovoljan.

                        Kad ima snage, nisu protivnici.

                        Kad nema snage, a Rafa igra najbolje sto moze, onda su jednaki.

                        Mentalno je bio jaci od Rafe u 3. setu.

                        Comment


                        • E sad pitanje je moze li Novak dovesti kondiciju ikad vise na nekadasnji nivo NI?

                          Comment


                          • Prosto ne mogu da verujem da je mec za Novaka krenuo u idealnom trenutku. Zaista pravi spektakl! Bice jos nerviranja sutra.

                            Inace, novak je postao prvi favorit za US Open https://www.oddschecker.com/tennis/us-open/mens
                            Last edited by 147; 14-07-18, 00:04.

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              E sad pitanje je moze li Novak dovesti kondiciju ikad vise na nekadasnji nivo NI?
                              Ne moze, ali ne moze ni Rafa. 32 godine nisu isto sto i 22 godine.

                              Ali Novak moze dovesti kondiciju da je ravan Rafi.

                              Originally posted by 147 View Post
                              Prosto ne mogu da verujem da je mec za Novaka krenuo u idealnom trenutku. Zaista pravi spektakl! Bice jos nerviranja sutra.

                              Inace, novak je postao prvi favorit za US Open https://www.oddschecker.com/tennis/us-open/mens
                              Potpuno ocekivano. On je danas bio bolji od Rafe koji je igrao na maksimumu. Inace za sutra mu kladionice daju 72%. To je prejerano ikao je moja 1. procjena (50%) bila pogresna jer sam previdio da ce se igrati pod krovom.
                              Last edited by NI; 14-07-18, 00:13.

                              Comment


                              • Najbitnije je da on uživa na terenu, a vala evo stiže i po DM



                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X