Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvesno je da Novak nece moci da zavrsi svoj mec sutra. Tim i Nisikori ima verovatno da razvuku u 5 seta. Isto vazi za Zvereva.. Ako pocnu u 19 tamam ce odigrati set- set i po..

    Kada se igraju cetvrtfinala? Ko igra u utorak a ko u sredu?

    Sad bas gledam prognozu.. daju kisu od ponedeljka do subote.. nedelja mestimicno suncana..
    Last edited by Fića; 02-06-18, 21:33.
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Originally posted by Fića View Post
      Izvesno je da Novak nece moci da zavrsi svoj mec sutra. Tim i Nisikori ima verovatno da razvuku u 5 seta. Isto vazi za Zvereva.. Ako pocnu u 19 tamam ce odigrati set- set i po..

      Kada se igraju cetvrtfinala? Ko igra u utorak a ko u sredu?

      Sad bas gledam prognozu.. daju kisu od ponedeljka do subote.. nedelja mestimicno suncana..
      Donja polovina zreba bi po programu trebala da odigra svoje meceve cetvrtfinala u utorak, a gornja u sredu. To so najavljuju za sledecu nedelju prognozu opste nije bitno. sve preko nekoliko dana unapred je totalno neprecizno i neprovereno.

      Comment


      • Ako ne bude kiše, najkasnije počinje oko šest, po sat i po ova dva ženska meča i ova dvojica neka igraju i tri i po sata i stiže Novak da odigra ceo meč laganini.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pardon, moja greska.. Zverev igra na Lenglenu..Kiz pa Nisikori, Stivens pa Novak.. Sva sreca pa zene igraju u 2 dobijena
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Danas je Mats u 3 recenice pokazao kakav je komentator. Igra se 1. gem 2. seta, Kacanov je dobio prvi set.

            1. Recenica
            Zverev je daleko od toga da je u bilo kakvim problemima. (Navija ili mora da navija za Zvereva.)

            2. Recenica
            Nebitna

            3. Recenica
            Bicu jako impresioniran ako Zverev preokrene. (Ovo iskreno misli.)

            Comment


            • Po svemu sudeći, Novak već oko pet na terenu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sta milsite, ko bi vise odgovarao Novaku, Zverev ili Tim ?

                Comment


                • Za početak treba doći do jednog od njih dvojice Ja bi lično želio švabu.

                  Comment


                  • Zverev definitivno
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Zverev definitivno
                      Po čemu to Zverev? Dečko 3. na top listi, igrali su jednom. Novak nema igru za njega. Zverev ima formu, 3 mastersa, dva finala iza sebe na šljaci. Uvek je bolje da igraš sa igračem sa kojim si igrao i sa kojim se poznaješ. Jedino bi na ruku Novaku išlo umor Zvereva.

                      Sa druge strane Thiem. Pobedjivao ga je i gubio. Poznaje ga. Iako za Novaka ne moze da se kaze da je u nekoj "formi" ali trenutno su na istom nivou.

                      Odmorni Zverev počistio bi Novaka 3-1.

                      Reče Vajda da je Novak trenutno na 75-80%. Odatle do 100% potrajaće malo duže. Nadam se da će se Zverev i Thiem "poklati". I obojica da budu bez snage. Zvereva će vrlo uskoro biti maltene ne moguće pobediti.
                      Last edited by Ljubitelj tenisa; 03-06-18, 14:39.

                      Comment


                      • Zverev sa ovakvom promenljivom igrom ne može da izađe na kraj sa Timom.
                        Voleo bih i ja Zvereva, ali teško.

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Za početak treba doći do jednog od njih dvojice Ja bi lično želio švabu.
                          Takodžer.[emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Po čemu to Zverev? Dečko 3. na top listi, igrali su jednom. Novak nema igru za njega. Zverev ima formu, 3 mastersa, dva finala iza sebe na šljaci. Uvek je bolje da igraš sa igračem sa kojim si igrao i sa kojim se poznaješ. Jedino bi na ruku Novaku išlo umor Zvereva.

                            Sa druge strane Thiem. Pobedjivao ga je i gubio. Poznaje ga. Iako za Novaka ne moze da se kaze da je u nekoj "formi" ali trenutno su na istom nivou.

                            Odmorni Zverev počistio bi Novaka 3-1.

                            Reče Vajda da je Novak trenutno na 75-80%. Odatle do 100% potrajaće malo duže. Nadam se da će se Zverev i Thiem "poklati". I obojica da budu bez snage. Zvereva će vrlo uskoro biti maltene ne moguće pobediti.
                            Sam si odgovorio na svoje pitanje.
                            To što je Saša 3 na listi nema nikakve veze trenutno,bar ja tako gledam.
                            Odigrao je 3 teška meča u 5 setova,sledeći igra protiv Tima koji će ga dodatno iscrpeti.
                            Naravno govorim pod pretpostavkom da uspe i Tima da pobedi doći će Novaku premoren.
                            Znam reći ćeš mlad je,valjda ima kondicije i td. i to je ok,ali mentalno će biti umoran...a onda tu je i strah od pobede. SF RG protiv Novaka sa francuskom publikom na Novakovoj strani? Teško...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Sam si odgovorio na svoje pitanje.
                              To što je Saša 3 na listi nema nikakve veze trenutno,bar ja tako gledam.
                              Odigrao je 3 teška meča u 5 setova,sledeći igra protiv Tima koji će ga dodatno iscrpeti.
                              Naravno govorim pod pretpostavkom da uspe i Tima da pobedi doći će Novaku premoren.
                              Znam reći ćeš mlad je,valjda ima kondicije i td. i to je ok,ali mentalno će biti umoran...a onda tu je i strah od pobede. SF RG protiv Novaka sa francuskom publikom na Novakovoj strani? Teško...
                              U principu da ali to vazi samo za ovaj turnir i sada u ovom slucaju. Thiem nema sansu protiv Zvereva u vaznom mecu, sa druge strane u ovom momentu i protiv Novaka nije izraziti favorit.

                              Ovo je lepa prilika za Noleta da se mozda neocekivano progura daleko.

                              EDIT: Koliko god da si mlad i u kondiciji, mozes da se povratis za Tsitsipasa i ostale ali za top 8 igrace jako tesko. Malo ko to moze.
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 03-06-18, 15:06.

                              Comment


                              • Kad je reč o Novaku, meni je prirodan izraz - neočekivano ispao a ne neočekivano prošao.

                                Comment

                                Working...
                                X