Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Nemanja, sto posto si u pravu
    Sto je najgore tu recnicu sam naknadno ubacila, utripovala u tom trenutku nesto da se RG igra za 2 nedelje ali i ogradila da sumnjam u neka pomeranja (eto da se malo pravdam za nepromisljenost -.-)


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Svi su razlozi da budemo zadovoljni poslije Rima. Uporedite samo gdje je bio poslije Miamia (prije dva mjeseca) a gdje poslije MC (prije mjesec dana). Progres je ogroman. Uz malo srece sa zrijebom na RG ce daleko da dogura.

        Comment


        • Novak više nema kondicije da se nadtrčava sa ovom mladjarijom, ako misli da nešto uradi na RG, mora pre svega da radi na skraćivanju poena i efikasnijoj egzekuciji nešto poput Federera. Čini mi se da je na tom već počeo da radi gadjajući linije iz svog najačeg oružja riterna, ali je dosta i grešio. Takodje stiče se utisak da nije sve pokazao u Rimu da je dosta toga ostavio za Rg. Srećno Novače.

          P.S.
          Rim ne može bez zavera, tako mi i ove godine turnir izgleda protiv Federera
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Sta mislite kako ce Novak odgovoriti na igru Zvereva( koji ima mnogo samopouzdanja) ako se sastanu na RG?

            Comment


            • Neće moći Novak da mu parira sa ovakvom kondicijom.

              Comment


              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                Neće moći Novak da mu parira sa ovakvom kondicijom.
                A kad popravi kondiciju?

                Comment


                • Ako zaigra kao 2015—16 ima čemu da se nada. Sa ovakvom igrom uvek će se naći neko bolji.

                  Comment


                  • Originally posted by Weltschmerz View Post
                    Ako zaigra kao 2015—16 ima čemu da se nada. Sa ovakvom igrom uvek će se naći neko bolji.
                    Vise me zanima koje su to slabosti kod Zvereva koje Novak treba da eksploatise i da napravi prevagu. Visok je Zverev, ceste promjene pravca mu ne odgovaraju, ali je dobar sa obe strane i ima dobar servis.

                    Comment


                    • Originally posted by Ronald View Post
                      Vise me zanima koje su to slabosti kod Zvereva koje Novak treba da eksploatise i da napravi prevagu. Visok je Zverev, ceste promjene pravca mu ne odgovaraju, ali je dobar sa obe strane i ima dobar servis.
                      Zverev nema prave slabosti. Recimo da je FH najslabiji. On je jedistven u istoriji tenisa sa svojom visinom, tehnikom i brzinom.

                      Cini mi se da se losije krece naprijed, znaci dropovi bi morali biti oruzje. Slajz bi mora biti nezgodan za njega. Medjutim Novak nema neki sljaz. Dakle ostaje umaranje koje je jedino moguce ako Novak cuva servis, to znaci dobro servira.

                      Comment


                      • Originally posted by Ronald View Post
                        Vise me zanima koje su to slabosti kod Zvereva koje Novak treba da eksploatise i da napravi prevagu. Visok je Zverev, ceste promjene pravca mu ne odgovaraju, ali je dobar sa obe strane i ima dobar servis.
                        Retern Novaka moze da napravi razliku ali trenutno ovo skripi u igri Novaka kao i jos dosta toga.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Retern Novaka moze da napravi razliku ali trenutno ovo skripi u igri Novaka kao i jos dosta toga.
                          Samo na duze staze. Novak mora prvo da cuva svoj servis. Sljaka idelano odgovara Zverevu.

                          Comment


                          • A sta mislite na betonu?

                            Comment


                            • Originally posted by Ronald View Post
                              A sta mislite na betonu?
                              Morao bi biti jaci Novak ali to treba da se vidi. Uslovi djeluju na sve udrace oba protivnika.

                              Comment


                              • Ritern je zaista losiji nego sto bi cak i u ovom periodu povratka na vrh trebalo da bude.
                                Stavise on je jedna od neophodnih stavki da se taj povratak uopste desi. Igracki mozda i najneophodnija, zajedno sa servisom. Jer nestvarno dobar ritern je nesto sto je Novaka citav zivot krasilo. E kada ti trademark fali, onda to vuce mnoge stvari.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X