Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi gadja. Agasi nije trener, pogotovu ne kakav je Novaku potreban, vec sam to rekla... ali to je manje bitno. Bitnije je da on nije na skijanju, vec u Dominikani, sto na kraju i ne menjaa mnogo stvar...da se trenutno ne ponasa kao neko ko zeli da se vrati....naravno u punom smislu, onom njegovom.

    I sta bi sa onim da mu i dalje lakat/ruka nisu dobro?

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma kakvi gadja. Agasi nije trener, pogotovu ne kakav je Novaku potreban, vec sam to rekla... ali to je manje bitno. Bitnije je da on nije na skijanju, vec u Dominikani, sto na kraju i ne menjaa mnogo stvar...da se trenutno ne ponasa kao neko ko zeli da se vrati....naravno u punom smislu, onom njegovom.

      I sta bi sa onim da mu i dalje lakat/ruka nisu dobro?

      tt
      Zar zadna izjava nije bila da je lakat bez bola? Posle poraza u Majami-u, ili sam ja ko zna sta onda procitao.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Zar zadna izjava nije bila da je lakat bez bola? Posle poraza u Majami-u, ili sam ja ko zna sta onda procitao.
        Ma ja to cacanina pitam. On je rekao da problem i dalje postoji. Red je da saznamo detaljnije.


        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Prekid saradnje Novaka i Agasija je potpuno prirodan, mozda cak i neminovan. Agasi je dosao u trenutku kad se Novakov povratak u vrh iscekivao svakog casa. Agasi je trebao da donese nove ideje igracu koji ima krizu rezultata ali nije dozivio potpunu krizu samouvjerenja.

          U medjuvremenu se Novakova povreda pogorsala, potom je uzeo pauzu, prosao operaciju, pokusao brzi povratak, da bi na kraju imali strasan pad. Tu ne treba trener za fino podesavanje sa novim idejama. Tu treba neko ko ce poraditi na bazicnim stvarima, vratiti samopouzdanje, dici form do prihvatljivog nivoa.... Mislim da bi Vajda bio najbolji.

          Ne bi me iznenadilo i da Stepenak ubrzo ode. Niti bi me iznenadilo da je rastanak sa Agasijem dogovoren poslije IW-a.

          Odmor u Dominikanskoj Republici je indikativan. On je smislen samo ako poslije njega misli nesto relativno radikalno da promijeni pa puni baterije pred veliki posao koji ga ceka. Doduse, to je u direknom neskladu sa nastupom u MC-u.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            U medjuvremenu se Novakova povreda pogorsala, potom je uzeo pauzu, prosao operaciju, pokusao brzi povratak, da bi na kraju imali strasan pad. Tu ne treba trener za fino podesavanje sa novim idejama. Tu treba neko ko ce poraditi na bazicnim stvarima, vratiti samopouzdanje, dici form do prihvatljivog nivoa.... Mislim da bi Vajda bio najbolji.
            Znači Novak se vratio na fabričko podešavanje, u detinjstvo, kada je na Kopu udarao lopticu.

            Nole kao Bendžamin Baton.

            Ako treba neka i satelite igra.
            Last edited by goku; 31-03-18, 23:40.

            Comment


            • Novak u epizodi "Stranger things" Misterija bez kraja.
              Meni nista vise nije jasno a iskreno necu ni da se trudim da razumem sve ovo.
              Samo zelim razresenje, nesto konkretno pa makar to bio i kraj karijere, samo da prestane ovo ludilo.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Potpuno je nerealno šta je sebi dozvolio.

                Comment


                • ... ...... ............ ............. ........... ..................

                  I tako. Da ne budem banovan.

                  Možemo da se lažemo i kažemo sve je super, sem povrede i forme, a možemo i da kažemo istinu - nešto tu ne štima u dečkovoj glavi.

                  A možda ne mora da bude nikakva zavera - imao je momentum, bio je ubedjen da će ako ništa uzimati 2/4 i postati GOAT(mrzim ovaj jebeni izraz skraćenicu), a onda je to tako ispalo iz ruku.

                  Mislim meni bi se to svakako desilo, ali nisam znao da je i on takav po prirodi. Doduše ja bih divljao bacao rekete, marškao novinare i bio besan na ceo svet, on to drži u sebi.

                  Verovatno onaj osećaj - kako se zapravo sve to jebeno desilo?

                  I rezultatska kriza i bračna kriza i povreda.

                  Zapravo trenutak kad mi se smučio je onaj kad sam ga video na OI sa znojnicama Brazila na rukama. Tj jednom. Ta jedna znojnica opisuje ceo njegov odnos prema globalno navijačima i njegov kosmopolitski stav zbog koga nije bio omiljen. Gde god dodje pričao je jezik domaćina uglavnom, iz njega je izbijalo ono "hej volite me".

                  A i na turu ako ga neko jije voleo možda je to bilo i zbog onih imitacija gde se glupirao.

                  Nema to veze što je Srbin to je btw bila velika laž.

                  Jednom kad sjebeš sve u šta si ulagao ceo život, teško je se vratiti.

                  Od svega toga jedino je njegov tenis bio vanserijski, Rodžer je po meni najveći igrač svih vremena, ali on u prajmu nema šta da traži protiv Nadala i Djokovića u zenitu. Izmedju niih dvojice stv ne znam, bio bi to meč od 8 sati gde bi sat vr otišlo na titranje loptice.

                  Najdraži mečevi svakako Djok-Nadal.
                  Last edited by Cassius Clay; 01-04-18, 00:55.

                  Comment


                  • Uroš u svom stilu, Olja će se obradovati ovo kad vidi.[emoji16]

                    Ali u pravu je za rangiranje i ocenu nivoa tenisa. Rodžer je bez dileme najbolji u istoriji, ali Nole je igrao najbolji tenis ikada, odma sledi Rafa.

                    I jedno pitanje, šta mislite da li bi Novak završio karijeru posle RG 16 da je znao da će biti u ovom momentu?
                    Last edited by goku; 01-04-18, 01:08.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      ... ...... ............ ............. ........... ..................

                      I tako. Da ne budem banovan.

                      Možemo da se lažemo i kažemo sve je super, sem povrede i forme, a možemo i da kažemo istinu - nešto tu ne štima u dečkovoj glavi.

                      A možda ne mora da bude nikakva zavera - imao je momentum, bio je ubedjen da će ako ništa uzimati 2/4 i postati GOAT(mrzim ovaj jebeni izraz skraćenicu), a onda je to tako ispalo iz ruku.

                      Mislim meni bi se to svakako desilo, ali nisam znao da je i on takav po prirodi. Doduše ja bih divljao bacao rekete, marškao novinare i bio besan na ceo svet, on to drži u sebi.

                      Verovatno onaj osećaj - kako se zapravo sve to jebeno desilo?

                      I rezultatska kriza i bračna kriza i povreda.

                      Zapravo trenutak kad mi se smučio je onaj kad sam ga video na OI sa znojnicama Brazila na rukama. Tj jednom. Ta jedna znojnica opisuje ceo njegov odnos prema globalno navijačima i njegov kosmopolitski stav zbog koga nije bio omiljen. Gde god dodje pričao je jezik domaćina uglavnom, iz njega je izbijalo ono "hej volite me".

                      A i na turu ako ga neko jije voleo možda je to bilo i zbog onih imitacija gde se glupirao.

                      Nema to veze što je Srbin to je btw bila velika laž.

                      Jednom kad sjebeš sve u šta si ulagao ceo život, teško je se vratiti.

                      Od svega toga jedino je njegov tenis bio vanserijski, Rodžer je po meni najveći igrač svih vremena, ali on u prajmu nema šta da traži protiv Nadala i Djokovića u zenitu. Izmedju niih dvojice stv ne znam, bio bi to meč od 8 sati gde bi sat vr otišlo na titranje loptice.

                      Najdraži mečevi svakako Djok-Nadal.
                      mislim da ga zapravo nisu voleli jer je razbio taj famozni dvojac i ni zbog čega drugog.dobro,možda je i previše hteo da se dopadne
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Znači Novak se vratio na fabričko podešavanje, u detinjstvo, kada je na Kopu udarao lopticu.

                        Nole kao Bendžamin Baton.

                        Ako treba neka i satelite igra.
                        Nepotrebno si grub.

                        Nole se nije vratio u djetinjstvo, ali sto se tice samopouzdanja, vratio se u dane prije nego se probio na seniorskom turu. On treba da prodje jedan mukotrpan put ponovo.

                        Kad ga je prvi put prolazio, bilo je daleko teze. Put je bio neprokrcen i rezultat neizvjesan. Sad je mnogo lakse. Rezultat je izvjesan.

                        Medjutim, u jednom, prvi put je bilo lakse. Tada je gorio od zelje da se dokaze a danas postoji u tom smislu znak pitanja.

                        Jedna je stvar izvjesna. U ovom trenutku je razlaz sa Agasijem dobra vijest.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Nepotrebno si grub.

                          Nole se nije vratio u djetinjstvo, ali sto se tice samopouzdanja, vratio se u dane prije nego se probio na seniorskom turu. On treba da prodje jedan mukotrpan put ponovo.

                          Kad ga je prvi put prolazio, bilo je daleko teze. Put je bio neprokrcen i rezultat neizvjesan. Sad je mnogo lakse. Rezultat je izvjesan.

                          Medjutim, u jednom, prvi put je bilo lakse. Tada je gorio od zelje da se dokaze a danas postoji u tom smislu znak pitanja.

                          Jedna je stvar izvjesna. U ovom trenutku je razlaz sa Agasijem dobra vijest.
                          Cekamo onda vesti za Stepaneka, pa onda za Vajdu&Becker and Co.
                          Do tada cu sebe da ubedim da su ga ucenili, vrbovali, prevladali itd

                          Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by 7eleven View Post
                            Cekamo onda vesti za Stepaneka, pa onda za Vajdu&Becker and Co.
                            Do tada cu sebe da ubedim da su ga ucenili, vrbovali, prevladali itd

                            Sent from my SM-G955F using Tapatalk
                            Toplo se nadam da ce Vajda brzo biti nazad u timu. Ali znas ono "nadanje ludo radovanje". Stepanek je manje bitan. Dok je Beker u ovoj fazi nebitan.

                            To je skakljiva faza u kojoj su povjerenje koje igrac ima u trenera, trenerove sposobnosti kao psihologa i sjecanje na raniji uspjeh sa istim trenerom u donekle slicnoj fazi (Vajda moze da kaze: "Sjecas li se Novace kako si ono 2010. napravio to i to pa je krenulo...") skoro pa presudni.

                            Cesto je onaj koji ima problem psiholoske prirode svjestan problema ali mu sve jedno treba pomoc da ga prevazidje. Pomoc trenera, druga, psihologa, ispovjednika, roditelja, zene, ljubavnice... nije bitno. Nekoga kome se vjeruje.

                            Comment


                            • Norman slobodan?

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nekoga kome se vjeruje.
                                Da mu se veruje i ima ocinsku figuru. Nikola Pilic ili Vajda. Teba poceti iz pocetka, nema druge.

                                Comment

                                Working...
                                X