Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Nisam zato da igra šljaku ove godine- jednostavno je fizički prezahtevno u ovom trenutku.
    kako da ne, jos mu samo fali da jajarski preskace podloge i bira uslove kao ona dvojica

    Comment


    • Originally posted by cssr View Post
      kako da ne, jos mu samo fali da jajarski preskace podloge i bira uslove kao ona dvojica
      Apsolutno saglasan jer su mu mečevi neophodni. Kondicija se može popravljati u hodu dok se forma stiče samo kroz takmičenja.
      sigpic

      Comment


      • Ne treba propuštati šljaku. I još ću dodati da su zbog stila igre svi pisali da će Nole i Federer igrati mnogo duže od Nadala. Pa kako su ova dvojica imali dugačke pauze...Pa usled sve zahtevnije tenisa bilo je teško očekivati da će Novak moći sve vreme igrati bez ikakvih problema. Ako se iskreno potrudi i ima motiv da se vrati onda će i uspeti. Samo što ne može uvek da se sve tako brzo reši, samo polako.

        Comment


        • Пријатељи! Натерајте га да игра мало фудбал, да скија или било шта како би му се вратила радост у учествовању, кад уђе радостан у тенис биће све ок!
          sigpic

          Comment


          • Hmmmm... Novak i Agasi prekinuli saradnju.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mogu neki da se teše koliko hoće, ali on ičigledno krajnje neozbiljno shvata, za igrača njegovog renomea, shvata tenis trenutno.

              Ne duguje on nama ništa naravno. Duguje sebi. I jednog dana će mu verovatno biti krivo, ali jbg.. svi se mi sjebemo na ovaj ili onaj način

              Comment


              • Da, da tako izgleda. Ali da li je bas tako sve kao sto izgleda?

                Da vracam proslu anketu...to bih rekla da je najpametnije za sada...a mozda je vec i pronasao nekog novog (starog )...ili ipak nije i nece??... Ahh Novace -.-


                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pilic lepo rece da mu je Stepanek ipak prvi trener a Agasi neko sa strane kao veliki igrac.

                  Comment


                  • Pa i jeste izgledao kao neko sa strane
                    To sto su se vise culi telefonom nego radili i gledali oci u oci mi nije bas izgledalo kao ozbiljna prica. A koliko se secam AA je sam predlozio Radeka da se prikljuci ekipi.
                    Koliko nedorecenosti i tajanstvenosti u skoro svakom potezu vec dve godine.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Najpametnije bi bilo da okači reket o klin. Da ga ljudi zapamte po pobedama i dostignućima a ne po ovom cirkusu koji već sad predugo traje. Jbg bilo je lepo dok je trajalo, želim zaista iz srca da se oslobodi svih demona koji su ga zaposeli, u suprotnom upropastiće život do kraja.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nikad mi nije bila jasna ta “saradnja” sa Agasijem, tako da razlaz i nije neko iznenadjenje.
                        A što se tiče cele ove situacije, priznajem da počinje ekstremno da me smara
                        Ne u smislu što je, eto, u kanalu već skoro dve godine, što su očigledno prisutni raznorazni mogući problemi, bože moj, sve je to za ljude, što se toga tiče ima svo moje razumevanje i simpatije.

                        Smara me zato što nije zdravo tako dugo biti u neizvesnosti, ja lično, što se Noleta tiče, posle svih silnih razmatranja malo toga kapiram, da ne kažem, uopšte više ništa, tako da ono...
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Ovo je logično... Sad opet čekamo novi potez..

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa i jeste izgledao kao neko sa strane
                            To sto su se vise culi telefonom nego radili i gledali oci u oci mi nije bas izgledalo kao ozbiljna prica. A koliko se secam AA je sam predlozio Radeka da se prikljuci ekipi.
                            Koliko nedorecenosti i tajanstvenosti u skoro svakom potezu vec dve godine.

                            tt
                            Isuvise sa strane, rekla bih. Klimavo je ta njihova saradnja delovala od pocetka, ne treba Novaku ( ne treba nikom ) tener koji nece biti sa njim stalno, nego samo na GS, u svakom slucaju, ne iznenadjuje prekid saradnje.

                            Comment


                            • Vest svakako ne spada u red onih koje nose neko veliko iznenadjenje jer sam oblik njihove saradnje nije odavao cvrstinu potrebnu da ista potraje.
                              Agasi je od samog pocetka insistirao na volonterskom statusu cime je u startu obezbedio neku vrstu alibija u slucaju neuspeha uz po sebe cist izlazak iz cele price.
                              Malo cudi Agasijevo apostrofiranje precestog odsustva saglasnosti kada je upravo saglasje u mnogo cemu sve vreme potencirano sa obe strane. Jer ako je to tako kako Andre kaze onda upravo je on taj koji nije bio sasvim iskren u tom odnosu. Ovako on izlazi iz price `cistih ruku` svaljujuci svu krivicu na drugu stranu sto bas nije fer a ni dzentlmenski. U deja vu fazonu prakticno se ponovio razlaz sa Bekerom gde trener porice bilo kakvu krivicu.
                              Naravno cinjenica je da Novak ima velikih problema. Tu je zato trener koji treba da se sa problemima uhvati u kostac jer je sva sustina njegovog angazmana sadrzana u resavanju problema.
                              Resenja nije nasao Beker, nije ni Agasi i bas u tom neuspehu lezi njihova krivica.
                              Za to vreme Novak svojom pojavom i stavom odaje utisak nekoga ko vapi za pomoci.
                              Da sam nije kadar to se jasno vidi a da li ima neko ko mu moze pomoci videćemo.
                              Od njega naucen optimizmu verujem da ce se vratiti a da ce kraj biti tek kada sam kaze da je dosta.
                              Last edited by pecaros; 31-03-18, 12:54.
                              sigpic

                              Comment


                              • Beker i Agasi odlaze i saopstavaju da je bilo nesaglasica.. Dve indicije cine dokaz. Pre ce biti da je do Novaka nego do njih.
                                Novak da bi se uzdigao i resio te svoje probleme treba da angazije trenera sa strukom psihijatra. Dva su imena koja mi padaju na pamet, oba sa zavidnim CV-om. Lendl i Norman.
                                Ako angazuje nekog od ove dvojice vredi verovati u povratak, ako ne mislim da je zavrsio gadjanje.

                                A ove slike iz Dominikanske Republike
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X