Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Oprema za sljaku. Odavno nije bila crveno-bela kombinacija... ili obrnuto, svejedno





        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sve vaše poruke gde se pominju sekte, bog, žena veštica i ostale bljuvotine... obrisane su, kao i postovi koji su odgovori na nabrojano.
          Ali ne zauvek, ne brinite, već tzv. soft... čisto da bi ugledale svetlost dana kada za to dođe vreme.

          I golde, mnogo se brzo iznerviraš, odavno si izgubio onu nekadašnju retoriku i ponašanje ovde, ne znam samo zbog čega, šta ti to tačno toliko smeta na forumu, pa često izbacuješ te neke najniže porive, a na kraju uvek se iznova i iznova vraćaš ...

          A to da je trebalo Novaka braniti 2005.-2006.... pa ne znam tačno od koga i čega, pre možda 2010, kada je ušao neku sivu zonu, pre DC, pa preko činjnice da forum mislim nije postojao tih godina kada si ga branio, jel?... kao i činjnice da ne možeš da tvrdiš nikako kada sam saznala za njega, jednom sportskom fanatiku kao što sam ja.. no da uzvratim... oprošteno ti je. Ovoga puta.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment



          • Ољице, не иде ти то - кадија те тужи кадија ти суди.
            Не доживљавај писања на форуму на личном нивоу као Бојана.
            Батали. Барем ти имај живот.
            Што би млади рекли - превише се "ложиш".

            Иначе, Бог се пише великим словом.

            П.С.
            Ова порука ће се обрисати након што буде прочитана.
            Last edited by mr.gold; 18-03-18, 19:22.

            Comment


            • Namerno sam napisala malim, uvek pisem malo b.
              Volim i ja tebe, al Novaka malo vise i uzivaj u tom istom zivotu, bar kao ja...pusti ostale.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sa Gofanom u Majamiju, kazu sa slivom

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Kažu da je Nole odlično raspoložen,da je prošla pehlada ali postoje bolovi u laktu. Imamo fore još par dana, videćemo...I Majami treba gledati kao test turnir...zapravo sve do sezone trave...tada tek treba očekivati nešto.

                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post


                    Kažu da je Nole odlično raspoložen,da je prošla pehlada ali postoje bolovi u laktu. Imamo fore još par dana, videćemo...I Majami treba gledati kao test turnir...zapravo sve do sezone trave...tada tek treba očekivati nešto.

                    Izeš prehladu, taj info o bolovima u ruci - odakle potiče

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Izeš prehladu, taj info o bolovima u ruci - odakle potiče
                      Ne smem da ti kažem, ali pouzdana je osoba...do sada je sve bilo kako je rekao
                      Isti koji mi je rekao za Agasijev dolazak i td.
                      Nisu preveliki (više nelagoda) ali dovoljni da unesu malo pometnje...
                      Last edited by Marija81; 19-03-18, 00:01. Reason: progutana slova i dodato još ponešto,pa da ne pišem novi post
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Nije me ni interesovalo ime već pouzdanost infa. Svaki bol može značiti dugu pauzu a samim tim ode sve u pm.

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Nije me ni interesovalo ime već pouzdanost infa. Svaki bol može značiti dugu pauzu a samim tim ode sve u pm.
                          Mislim da nije dotle došlo. Biće to dobro, budimo pozitivni i pratimo Majami - tu će sve biti jasnije...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Nek ide u penziju,ako ga boli lakat najozbilnije,nema sta vise da trazi sve je pokusao...

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Nek ide u penziju,ako ga boli lakat najozbilnije,nema sta vise da trazi sve je pokusao...
                              Nije sve pokusao.

                              Comment


                              • Da, nije pokusao drevnu tajvansku metodu meditacije...

                                Comment

                                Working...
                                X