Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo je cela konferencija

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Poprilično mučna konferencija, odradio je profesionalno-odgovorao na pitanja a ništa nije rekao. Šmrcanje kako propratni alibi

      Comment


      • Cuj propratni alibi -.-

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • NI zvani %.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Osnovna razlika u odnosu na AO je ta sto je on bio fizicki spreman za AO posle 6 meseci pauze, lakat ocigledno nije. U IW lakat nije bio problem koliko manjak kondicije sto je pak posledica manjka treninga. Imas njegovu izjavu posle meca gde kaze da uopste nije ni trebao biti tu jer je imao operacije pre 5-6 nedelja.
            Vidi, on je jucer bio jako, jako bez kondicije. Kao da nije ni igrao ni trenirao mjesecima. Poslije konferencije mi se ucinilo da je odgovor jasan. Da su dvije dame bile u pravu.

            Olja cijelo vrijeme tvrdi da se radilo o prehladi.
            Marija pak tvrdi da nije bio toliko problem kondicije koliko disanja.

            Comment


            • Ne sumnjam da su u pravu ali kazem da je manje trenirao nakon operacije sto je sasvim razumljivo, ispao je iz rutine. Kako vreme protice taj segment igre ce ici uzlaznom putanjom. Optimalnu formu ce postici za RG, nadam se.
              Last edited by skeptik; 13-03-18, 08:19.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Ne sumnjam da su u pravu ali kazem da je manje trenirao nakon operacije sto je sasvim razumljivo, ispao je iz rutine. Kako vreme protice taj segment igre ce ici uzlaznom putanjom. Optimalnu formu ce postici za RG, nadam se.
                Ne bih se usudio da prognoziram, pogotovo kad sam mu cuo glas na konferenciji za stampu. Ne bi me iznenadilo da vec u Miamiu vidimo jako dobrog Novaka, niti bi me iznenadilo da odustane od Miamia. Ne bi me iznenadilo da kondicija bude velik hendikep cijelu godinu, niti bi me iznenadilo da mjesec dana od danas prestanemo pricati o njoj. Ne bi me iznenadilo da bude nespreman za RG, niti bi me iznenadilo da osvoji RG.

                Moram vidjeti kakav ce biti na narednim turnirima.

                Comment


                • Gde se izgubi onaj tvoj optimizam NI. Ja sam po prirodi skeptican ali mislim da Novak od IW ide uzlaznom putanjom ako je sa laktom sve u redu. Sve ostalo moze da se dovede u red, pa i kondicija ako postoji volja i zelja a cini mi se da toga ne manjka kod Novaka u ovom trenutku. Ja IW i Majami posmtram kao test-turnire za ono sto sledi a to je sljaka i RG.

                  Comment


                  • https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1368643

                    Comment


                    • Nemoj zivota ti, jedva sam Gmaza preziveo...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • E sad da malo pojasnimo stvari i donesemo neke zakljucke.. Zbog cega ovakvi ljudi ne mogu da vrate Novaka na pravi put? Pre svega zato sto nisu strucni, nemaju znanje, u kratkim recima nisu specijalisti psihijatrije. Kao i svaka druga nauka i psihijatrija ima svoja nacela ili pak zakone koji moraju biti detaljno prouceni i ispitani, dakle da bi lecio neciju psihu moras biti obrazovan i strucan. Daleko od toga da mislim da je Reiki ucitelj neki sarlatan koji baljezga gluposti (poslusao sam onaj klip na ig. o ljubavi i sve sto je rekao bilo je na mestu). Dobar je on lik ovako za druzenje i caskanje ali ne i za profi sportustu koji mora da se uzdigne i vrati samopuzdanje.. On je vise za obicne ljude, koji se bave nekim obicnim poslom i zive normalan zivot.
                        E sad, tenis kao sport je muska ili macho disciplina, neka vrsta indirektnog pesnicenja, jer ti pokusavas indirektno uz pomoc loptice da udaris protivnika, pokusavas da ga probusis istom, da mu je "metnes tamo gde ne moze da je dohvati". U takvom macho sportu moras biti okruzen macho ljudima, a suvisno je reci da svi ovi imaju feminizirano ponasanje, mozda su homoseksualci (apsolutno nista nemam protiv njih, naprotiv), bata Marko, Pepe, kondicioni trener, Reiki majstor, itd itd.. Takvi ljudi ne mogu da mu povrate onaj ubilacki mod, tu nema diskuje. Macho ekipa koja ga je vodila sve ove godine je bila izuzetna..Vajda, GfG, Amanović, Boris sve su to macho likovi, radni, sa karakterom i vojnickom disciplinom..
                        Ovi sada su feminizirani, meki, smokljasti, bez karaktera..(ne zelim da kazem da su losi ljudi, glupi ili sta vec, jednostavno su takvi)
                        Ti ne mozes da vratis ubilacki mod ako nisi okruzen ubicama, to je cinjenica. Ovi samo mogu jos vise da te omlitave i ugase tu neku zelju i vatru u tebi.
                        Normalno ne moze covek da uvek bude u tom killer modu, mora ponekad malo da se opusti i to stoji... Ali dosta si se Nole opustao. Ovo je preteralo svaku meru.

                        Moras da dovedes pravog lika, ne mora on da se razume u tenis, jednostavno da bude stalno tu uz tebe i da dzara tu vatru, da je potpaljuje konstantno. Pravi covek za tebe je Hany Rambod. Covek je izuzetan motivator, pravi grubijan i macho men.. Pusti Nole vise te seka perse i feminizirane lelemude..

                        Opet, ponavljam, nista protiv njih, rado bih sa ovim Reiki majstorom popio jedan pivdzoni ispred prodavnice, ali, iskreno, ne mogu oni pruziti Novaku pravu pomoc u smislu da ga vrate na stare staze.. Toliko..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Izjave Armenulica i Pilica za Kurir u vezi Novakovog ucesce na IW.

                          "Jedina pozitivna stvar sa tog meča jeste što ga više ne boli ruka, sve ostalo je bilo loše. Novak uopšte nije smeo da bude na terenu, trebalo je da preskoči celu američku turneju. Bilo bi najbolje da ne igra ni u Majamiju, jer će mu se desiti isto.Međutim, nije kriv Nole, već njegov tim! Ne razumem šta će mu Štepanek i Agasi ako ga ne savetuju na pravi način. Pa bilo bi bolje da je predao nego da se onako muči na terenu. Kada pogledate koliko je imao neiznuđenih grešaka, koliko iz bekhenda, pa to nije svojstveno ni amateru, a ne teniseru takvog renomea. Ne funkcioniše ni igra sa osnovne linije, u čemu je bio najbolji na planeti. Znate, u tenisu sve kreće od nogu, jer ako ne stignete da se namestite za udarac, onda vas ni ruka ne sluša. Pored toga, izgubio je samopouzdanje. Sada je najbolje da ne žuri i ne juri rejting na ATP listi po svaku cenu, već da polako i postepeno dođe na zadovoljavajući nivo" - kaže Armenulić.

                          "Da je u prvom setu iskoristio vođstvo od 5:2 i 5:3, siguran sam da bi rešio meč u svoju korist sa 2:0. Nije imao strpljenja za duge poene, a to je nešto u čemu je bio sjajan i to mu je uvek bilo veliko oružje protiv Marija ili Nadala, na primer. Od deset dugih poena izgubio je osam. Dopustio Japancu da se razigra. Treniranje je jedno, a mečevi na jakom turniru nešto sasvim drugo. Jasno je da mu fale mečevi, a on mora da ih ima bilo kad i bilo gde. I ranije sam rekao, ako posle povratka ostvari dve pobede, sve će biti u redu, ako ne, onda ulazi u problem. Ali nema druge nego da stisne zube i nastavi. Jer povratak posle ovakvih pauza je užasno težak." - zaključuje Pilić.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ne bih se usudio da prognoziram, pogotovo kad sam mu cuo glas na konferenciji za stampu. Ne bi me iznenadilo da vec u Miamiu vidimo jako dobrog Novaka, niti bi me iznenadilo da odustane od Miamia. Ne bi me iznenadilo da kondicija bude velik hendikep cijelu godinu, niti bi me iznenadilo da mjesec dana od danas prestanemo pricati o njoj. Ne bi me iznenadilo da bude nespreman za RG, niti bi me iznenadilo da osvoji RG.

                            Moram vidjeti kakav ce biti na narednim turnirima.
                            Ja se u potpunosti nalazim u ovom tvom postu, sta god da se desi nece me iznenaditi, na sve sam spreman . Nadam se najboljem razvoju situacije naravno, ovo u IV me malo uzdrmalo moram da priznam, ipak ga nisam ocekivao na terenu ovako (ne)spremnog.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1368643

                              "Žarko je lekar, trenutno doktorant medicinskih nauka, sa značajnim iskustvom u istraživanju ljudske psihe. Tako bi me opisali oni koji se vode mojim formalnim obrazovanjem, na osnovu prvog utiska. Pre svega, ja sam tragalac za odgovorima i lekom za bolesti savremenog doba. Počeo sam od onoga što mi se činilo logičnim: želeo sam da postanem farmaceut, da upoznam svet lekova, pa sam upisao Farmaceutski fakultet i apsolvirao. Posle poslednjeg ispita shvatio sam da je važnije razumeti uzrok bolesti i sprečiti je u nastajanju nego samo davati lekove i umiriti simptome. Potraga je vodila dalje ka medicini. Telo je mapa koja krije sećanja na uzroke. Ni ti odgovori nisu me u potpunosti zadovoljili. Putovanje sam nastavio preko psihijatrije. Sve polazi od glave, zar ne? Putovao sam po celom svetu, od Srbije, preko Evrope, Azije, Centralne i Južne Amerike i istraživao. Među raznim tehnikama isceljenja koje sam susreo na svom putu zasijao je Reiki. Bolest savremenog doba pre svega je bolest duha, a ne tela i uma", stoji na Ilićevom zvaničnom sajtu pod pitanjem "Ko sam ja?".

                              Comment

                              Working...
                              X