Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjetite se koliko su dugo Ana i Jelena bile No1 a koliko je Novak. Teško je to breme.
    Emocije i želje, pa valjda i ostali to imaju.
    99,9% sam uvjeren da će se vratiti na prvo mjesto.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Uporedite ove dvije izjave.

      13. januar


      http://sportklub.rs/Tenis/Grand-Slam...jos-bolji.html



      Ja citam da time najavljuje slem.


      19. januar



      Poslije 2 minuta otprilike kaze:

      "Mi zivimo u drustvu gdje se potencira konstantno nekakv uspjeh. Pravo da vam kazem mene sve manje to tangira."

      Ja ne znam za veci uspjeh u tenisu od slema. Sto se desilo izmedju 13. i 19. januara? Dobro, Istomin je igrao strasno ali odjednom ga ne zanima uspjeh.

      Ta promjena misljenja me navodi na pomisao o nekakvom pritisku koji nema direktnu vezu sa tenisom.
      Pa normalno je da prilagodjava izjave tekucim desavanjima.
      Evo ja direkttno da pitam,
      Sta podrazumevas pod tim pritiskom?
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Izvini cacke , nisam cula za izraz-pojasni
        Sladi se bukvalno jer nije u lozi vise, daj bre podrsku ako hoces, ako ne, tisina tamo.

        Originally posted by Sandugp View Post
        On hoce da kaze likuje, jer je po cacaninu svaki ali bukvalno svaki Novakov potez opravdan, pravi i bezgresan. I on jednostavno ne zeli da prizna da i bezgresni Novak ume i te kako da pogresi.
        Ume da pogresi naravno, nisam pominjao Novaka vec Bekera Sandu.
        Najveca Novakova greska je SRCE, treba da bude hladan, bezobrazan i drzak kako posle pobede tako i posle poraza. Prema komentatorima, novinarima, svima bas.
        Ali se onda zapitam da li bi sve ovo postigao da je bio takav.
        Kako su se ophodili, ophode prema takvom sampionu treba da bude zlo prema svima njima!

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Znao sam da cacanin vidi samo zlo kada neko priča kao Beker da Novak nije igrao dobro

          Sramota da vas je sve, kako ne pružate podršku Novaku, sram vas bilo

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Pa normalno je da prilagodjava izjave tekucim desavanjima.
            Evo ja direkttno da pitam,
            Sta podrazumevas pod tim pritiskom?
            Svaki politicar, a Novak je kao PR covjek i politicar, prilagodjava izjave publici, dogadjajima, vremenu... Medjutim ovdje imamo mali problem.

            Tamo negdje u oktobru je izjavio da ga titule malo zanimaju, ako dodju, dobro dodju. Onda je 13. janaura rekao da hoce slem. Kao minimum to znaci da je bio bez povreda i da je bio zadovoljan svojom formom. I mi smo bili zadovljni. I onda dodje Istomin. Kao minimum mora reci: "Razocaran sam, strasno sam razocaran!" Pod uslovom da nije lagao 13. janura, a uvjeren sam da nije. A on se vraca prici iz oktobra.

            I ja bih volio da zanam sto su ti pritisci, ali bojim se da becu saznati. No takvu promjenu misljenja nije moguce objasniti bez spoljnog fakora, osim ako onaj koji je promijenio misljenje nije malo nervno nestabilan. Novak mi ne lici na takvog.
            Last edited by NI; 19-01-17, 21:06.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Svaki politicar, a Novak je kao PR covjek i politicar, prilaogodjava izjave publici, dogadjajima, vremenu... Medjutim ovdje imamo mali problem.

              Tamo negdje u oktobru je izjavio da ga titule malo zanimaju, ako dodju, dobro dodju. Onda je 13. janura rekao da hoce slem. Kao minimum to znaci da je bio bez povreda i da je bio zadovoljan svojom formom. I mismo bili zadovljni. I onda dodje Istomin. Kao minimum mora reci: "Razocaran sam, strasno sam razocaran!" Pod uslovom da nije lagao 13. janura, a uvjeren sam da nije. A on se vraca prici iz oktobra.

              Ja bih volio da zanam sto su ti pritisci, ali bojim se da becu saznati. No takvu promjenu misljenja nije moguce objasniti bez spoljnog fakora, osim ako onaj koji je promijenio misljenje nije malo nervno nestabilan. Novak mi ne lici na takvog.
              Nista drugo sem porodice, nista drugo nije logicno.
              To je upravo ono sto ja pricam, nemoguce je da ga zaista ne zanima tenis vise, neke druge stvari su tu u pitanju.
              Nesto sto ga bukvalno u 10h okrene u bezlicnu ljusturu, namracene face I sa neverovatnom zeljom da bude kuci.

              Ni on ni Jelena mi ne deluje dobro, ko zna kakve su price kada se kamere pogase.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • NI, ti si statisticar i analitacar. Pokusvas da pronadjes neko logicno objasnjenje i tu gresis, neces ga naci jer ga nema. Ovo sto radi Novak je potpuno iracionalno. Evo sta kaze Beker:"Sedeo sam sa Tonijem Nadalom i Ginterom Breznikom. Svi smo bili zbinjeni koliko je Novak bio odsutan“. Znaci i oni su primetili ono smo smo svi videli da Novak glavom uopste nije bio u mecu. Razlog? Zna samo Novak mi mozemo samo da nagadjamo.

                Comment


                • Postavila sma već to za Bekera šta je rekao.
                  Svi tražimo racionalno objašnjenje za ovo što mu se dešava i teško da neko može prihvatiti iracionalno, jer nam je potreban konkretan razlog. Naš heroj, junak, do skoro beskompomisni borac koji je uvek znao šta radi na terenu i van njega, najbolji na svetu, mora da ima samo opipljiv i razuman razlog za sva ova dešavanja i hoćemo da znamo šta je tako strašno uticalo na taj pad. Iracionalno malo ko i očekuje, a i može da prihvati. Ne pričam o pojedinačnom profilu ljudi, već generalno o masi koja je i dalje u šoku.
                  Prošle god posle one otvorene konferencije na terenima u BG, bila sam u prvom trenutku ubeđena da je u pitanju skidanje pritiska, pa ispostavilo se da nisam u pravu... i izgorela da saznam šta je. Nikada neću ni saznati, niti iko od nas... bez obzira kojoj kategoriji pripadao razlog.
                  Last edited by miloolja; 19-01-17, 21:26.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • @skeptik,

                    Ti bi se zacudio u kojoj mjeri sam ja istoricar i PR covjek, da ne kazem politicar. Beker ovom izjavom igra dupli pas Novaku. Novak ne moze reci da je bio odsutan, on za Engleze kaze da nije mogao bolje a za Srbe da je mogao bolje ali ne u 4. i 5. setu. A Beker, kao upucen i nezavisan, kaze ono sto mi svi vidimo da je Novak i te kako mogao bolje. Cak sto vise da je bio u soku. Je li pod uticajem onog pritiska za koji ja naslucujem da postoji?

                    Inace u ponedjljak je Beker rekao da je Novak odlican.

                    @Olja,

                    Posmatrac sa strane moze objektivno razmatrati iracionalne stvari. Valjda se tu slazemo, da ne navodim primjere. Bilo kako bilo. Nije mi promaklo da si ti izmedju 13. i 19. (preciznije 15.) objavila ovo :

                    Originally posted by miloolja View Post
                    Navodno potpisao ugovor sa Lacoste, objaviće pred RG.
                    Vjerovano nema veza, ali eto nije mi promaklo.
                    Last edited by NI; 19-01-17, 21:39.

                    Comment


                    • Ni me često ne razume, moram da primetim
                      Ne govorim o pojedincu koji može da sagleda i iracionalne stvari, pa tu verovatno spada i Skeptik, već o širokim narodnim masama... one kao takve traže konkretan razlog: žena, brat, povreda (pregrizla sam jezik), otac, guru, Nutribullet... i oni stalno traže i pretpostavljaju, donose zaključke bez dokaza, jer je to za njih jedino prihvatljivo, dobro možda ne jedino, ali to jedino opravdava sunvrat (možda pregrubo) njihovog do skoro neprikosnovenog i najboljeg idola i junaka... od koga su svi tek očekivali čuda.

                      Da, vest za Lacoste je bila u nedelju objavljena na više mesta, ali nigde ne na nekom verodostojnom, zato sam napisala navodno, da bi u ponedeljak, takođe sam postavila, Ozmo objavio (to ti je promaklo )

                      Last edited by miloolja; 19-01-17, 21:53.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • NI, nema ovo veze sa novcem tj. sa ugovorom. Ovo je nesto dublje i licnije. Po meni on je psihicki ubijen u pojam. Sludjen, razapet...nazovi to kako hoces. On trazi pomoc i od najskupljih psihijatara, i od Imaza. Trazi izlaz i u jogi, i u budizmu, cas nosi krst, cas ametist (za one koji ne znaju ametist stiti od psihickih napada i energiju pretvara u ljubav). Mislim da u ovom trenutku samo pored Stefana moze da nadje spokoj i neki svoj mir.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ni me često ne razume, moram da primetim
                          Ne govorim o pojedincu koji može da sagleda i iracionalne stvari, pa tu verovatno spada i Skeptik, već o širokim narodnim masama... one kao takve traže konkretan razlog: žena, brat, povreda (pregrizla sam jezik), otac, guru, Nutribullet...

                          Zaboravila si urokljive oci.

                          Razumijemo se mi mnogo bolje nego izgleda. Inace, na ovom forumu ima dosta vrlo racionalnih nikova.

                          Otkud ti ideja da ja pravtim Ozmu jedanako pomno kao tebe.

                          PS

                          Je li ono Nike bio alternativa Lacoste.

                          Comment


                          • AHA! Pa ne pratiš me.. objavila sam ja u postu ovde ovo isto što je Ozmo postavio u ponedeljak.

                            Pričalo se i nagađalo o Nikeu...valjda jeste.
                            Last edited by miloolja; 19-01-17, 22:01.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ma to je taj balkanski mentalitet. Dobio teske milione napravio je uspeh, stekao je slavu i reputaciju i sada vise nema motiva. Obezbedio je svoj zivot i zivot za celu porodicu i sada covjek zeli kulirati i uzivati u zivotu zajedno so porodicu. Nema sta vise da forsria. Drugacije radi mozak tu na balkanu i na zapadu..
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Pozdrav dobrim ljudima, nisam se dugo javljao iz objektivnih razloga.

                                Jutros sam ustao taman da vidim kraj drugog seta na 5:5,Novak ubacuje u petu i rješava set,potom i treći.
                                Forma dobra, izdržljivost odlična, skoro pet sati bez umora značajnog.
                                Neko je rekao jutros da griješi što igra slajs, a svaki poen igrajući slajs dobio.
                                Gledajući do kraja meč, skoro pa je pustio Istomina.

                                Vidjeli smo takve poraze od Berdiha,Melcera,pa i na WTF od Mareja.

                                Čovjek gromada,koji pred 20.000 ljudi ne drhti, na WB pred 16.000, trga majice, skače kao lud poslije pobjede, postade miš preko noći.

                                Da su čista posla nisu.
                                Ko me ubijedi suprotno plaćam piće.

                                Indikativno je što ne prikazuju Stefanovo lice.
                                Da li je iko pomislio da se oko toga nešto vrti, slučaj Brena i Bobo!?

                                Za jedno pet šest godina Novak mjenja ime u

                                Ser Novak Djoković.

                                Jedno pitanje za sve, da li biste vi imali motiv da bude onakva šutnja poslije osvojenog RG?

                                Comment

                                Working...
                                X