Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tad se povrijedio krajem trećeg seta u finalu, seta sa nevjerovatnim intenzitetom, nakon toga je servirao 160 maksimum, dok Rafaelo jedva da je hodao. Ovdje dolazi na raspucanog sretnika sa problemima koje vuče mjesecima. Težak meč za prognozu, 3-2 potpisati ako može sad

    Comment


    • http://www.atpworldtour.com/en/news/...ouncement-2016

      Comment


      • Na večnoj listi grend slem finalista samo je Rodžer Federer ispred Novaka Đokovića.


        Last edited by jovan; 10-09-16, 08:08.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • http://www.usopen.org/en_US/video/in...l?promo=subnav

          Treba neko da mu skrene paznju na onaj tik sa coktanjem dok prica. U poslednjih godinu dana sam primetio da se to pojavilo. Ruzno.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Novak Stan

            Kad su se pojavili cetvrtfinalni parovi, smatrao sam da je Stan najbolji protivnik za Novaka u finalu. U medjuvremenu je digao formu. Svejedno, smatram da je bolji protivnik od ostale trojice cak i od Delpa. Razlog je jasan. Novak se muci sa servisom a Stan ima najlosiji return.

            Neminovno je da se prisjecam RG 2016. To svi rade, cak i kladionice. Novak je po projekciji trebao da ima 80% sansi u finalu a kladionice mu sada daju 72.2%.

            Ali ovo je bitno brzi teren nego sljaka u Parizu. To Novaku ide na ruku. Da nema problema sa servisom, bio bih prilicno uvjeren da Novak pobjedjuje. Ovako su stvari daleko neizvjesnije. Mec ce odluciti u kojoj mjeri Vavrinka moze da ugrozava Novakov servis.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Kad su se pojavili cetvrtfinalni parovi, smatrao sam da je Stan najbolji protivnik za Novaka u finalu. U medjuvremenu je digao formu. Svejedno, smatram da je bolji protivnik od ostale trojice cak i od Delpa. Razlog je jasan. Novak se muci sa servisom a Stan ima najlosiji return.

              Neminovno je da se prisjecam RG 2016. To svi rade, cak i kladionice. Novak je po projekciji trebao da ima 80% sansi u finalu a kladionice mu sada daju 72.2%.

              Ali ovo je bitno brzi teren nego sljaka u Parizu. To Novaku ide na ruku.
              Ni, misliš RG 2015? ;)

              Negde na početku USO diskusije pre tačno 2 nedelje kada smo komentarisali žreb rekla sam da je bolje sto Nadal a ne Waw dolazi Novaku u SF. Tada smo svi uglavnom očekivali finale protiv Murray. Ja i dalje mislim da je Waw opasan protivnik Novaku u bilo kom kolu, ali sam sigurna da Novak zna šta radi i da će pobediti!

              P. S. Što se tiče pritiska: ovo je Novakovo 7 finale USO!!! Osvojio ga je samo 2 puta tako da on zna da mora da osvoji i osvojiće. Ja verujem.
              Last edited by Maja; 10-09-16, 11:21.

              Comment


              • Wawrinka je 2014 Novaka dobio na AO, 2015 na RG nadam se da 2016 neće na US Open-u.

                Comment


                • Mislim da mu to ne treba, i da je prerano za to.
                  Ali opet verujem i nadam se da zna šta radi.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Suludo je razmisljati o Novakovom porazu sutra protiv igraca kao sto je Vavrinka, operisanog za brze podloge. Pa covek trci kao po jajima, treba mu godisnji odmor da se namesti i potegne bh. Slajs mu je beskoristan. Za ovakvu podlogu je potrebna ekstremna agilnost, refleksi, igra u penjanju stvari koje svajcarac nema. Pravo je cudo kako je dosao uopste do finala (iskoristio je Nisikorijev umor, naravno) i do svih onih polufinala u prethodnih par godina.
                    Najbolji hard court igrac svih vremena sutra ne bi trebao ni set a ispusti. A sto se servisa tice verujem da je malo odmarao ruku i nije hteo da zapinje cuvajuci se za veliko finale, kao sto je cinio u Torontu.
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Originally posted by Fića View Post
                      Suludo je razmisljati o Novakovom porazu sutra protiv igraca kao sto je Vavrinka, operisanog za brze podloge. Pa covek trci kao po jajima, treba mu godisnji odmor da se namesti i potegne bh. Slajs mu je beskoristan. Za ovakvu podlogu je potrebna ekstremna agilnost, refleksi, igra u penjanju stvari koje svajcarac nema. Pravo je cudo kako je dosao uopste do finala (iskoristio je Nisikorijev umor, naravno) i do svih onih polufinala u prethodnih par godina.
                      Najbolji hard court igrac svih vremena sutra ne bi trebao ni set a ispusti. A sto se servisa tice verujem da je malo odmarao ruku i nije hteo da zapinje cuvajuci se za veliko finale, kao sto je cinio u Torontu.
                      Totalno si pogodio sve. Hvala ti na stručnoj analizi i insajderskim informacijama za Novakovu ruku

                      Comment


                      • Originally posted by Maja View Post
                        Ni, misliš RG 2015? ;)

                        Negde na početku USO diskusije pre tačno 2 nedelje kada smo komentarisali žreb rekla sam da je bolje sto Nadal a ne Waw dolazi Novaku u SF.
                        Originally posted by Maja View Post
                        SF definitivno nije nebitno, Nadal bi se morao izbeći u SF. Waw je u tom slučaju bezopasan.
                        Odlična prognoza.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Odlična prognoza.
                          Da samo dodam jednu rec Waw je u tom slučaju u SF bezopasan. Ipak da ponovim da verujem da Novak sutra osvaja lakse nego sto se mi pribojavamo. Ocekujem da ce nositi neki NY kacket, maksimalno se uvlaciti publici (stvar ukusa) ali i da ce biti odlicno raspolozen nakon 9/11 koncerta i memorijala.

                          Inace, za one koji vole slucajnosti kao i ja, na danasnji dan je BB osvojio USO. To donosi dodatnu srecu Novaku. This Day in US Open History: September 10, 1989
                          Last edited by Maja; 10-09-16, 17:32.

                          Comment


                          • Fico,

                            Iz tvojih u Bozje. Nadam se da je Luka u pravu tj. da imas inside informacije. Citavo vrijeme razmisljam da cuva rame za finale.

                            Naravno to znaci da kad trenira servis to ne moze raditi punom snagom. To ce vjerovatno imati negativni uticaj na njegovo serviranje.

                            Comment


                            • Murray ne bi dobio Wawrinku u RG da mu drugi udarac (onaj nakon servisa) nije funkcionisao perfektno cijelo vrijeme. Tako je maksimalno iskoristio najslabiju tačku Wawrinke i nije imao problema na svoj servis. Isto važi i za Novaka večeras, mora stvoriti prednost i ne dozvoliti da ulazi u duge razmjene i prati njegov tempo na svoj servis, u tom slučaju će skoro sigurno izgubiti u ovom stanju. Što lakše dobijati svoj servis i Wawrinka lako može otići putem bez povratka, gdje se ne osjeća komforno i pravi veliki broj grešaka.

                              Najviše brine može li tijelo ispratiti cijeli meč.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Murray ne bi dobio Wawrinku u RG da mu drugi udarac (onaj nakon servisa) nije funkcionisao perfektno cijelo vrijeme. Tako je maksimalno iskoristio najslabiju tačku Wawrinke i nije imao problema na svoj servis. Isto važi i za Novaka večeras, mora stvoriti prednost i ne dozvoliti da ulazi u duge razmjene i prati njegov tempo na svoj servis, u tom slučaju će skoro sigurno izgubiti u ovom stanju. Što lakše dobijati svoj servis i Wawrinka lako može otići putem bez povratka, gdje se ne osjeća komforno i pravi veliki broj grešaka.

                                Najviše brine može li tijelo ispratiti cijeli meč.
                                Drugi udarac je presudio i finale RG-a 2015. Novak servis, Vavrinka blok return, Novakov 2. udarac ne obavi posao i Vavrinka dodje u poziciju da moze da se brani u poenu. Par udaraca kasnije preuzima inicijativu (snagom svojuih udaraca) i dobija poen. To Novak zna i sprema taktiku.

                                Znajuci da Novakov servis pati, pitanje svih pitanja, je sto moze Vavrinka da napravi returnom. Da li ce moci da lovi lopticu u penjaju? Ne vjerujem, to bi radili Mari i Nishikori. Da li moze da se odalji od osnovne i snagom udarca odmah prisili Novaka na defanzivu? Vrlo moguce. Konacno, koliko ce biti efikasan Vavrinkin blok return? To me najvise plasi.

                                Comment

                                Working...
                                X