Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masters koji je najviše puta osvajao, ne vidim zašto ga ne bi igrao i dalje.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Indijan Vels i Majami su najveci Mastersi, nesto najblize Slemu i nema preskakakanja takvih turnira. Ovakvi uslovi mogu samo da mu pomognu da bude bolji i izdrzljiviji.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Uzeti jos ovaj Majami i zaboraviti da uopste postoji taj Masters. Uzasni su nehumani uslovi za igru a takvi izazovi nisu mu vise potrebni.
        Ako pobedi u finalu to ce mu biti 6 put da je uzeo ovaj turnir. A da ne pricam i o tome da je jedini igrac u istoriji koji bi 3 godine za redom uzimao IW i Miami. od 2014-ste pa na ovamo. To ako uspe biće jedini kome je tako nešto pošlo za rukom. Zato ne vidim zašto bi propuštao turnir koji mu očigledno odgovara bez obzira na užasne uslove.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by Bonomo View Post
          Ako pobedi u finalu to ce mu biti 6 put da je uzeo ovaj turnir. A da ne pricam i o tome da je jedini igrac u istoriji koji bi 3 godine za redom uzimao IW i Miami. od 2014-ste pa na ovamo. To ako uspe biće jedini kome je tako nešto pošlo za rukom. Zato ne vidim zašto bi propuštao turnir koji mu očigledno odgovara bez obzira na užasne uslove.
          Sve to stoji. Nego gledam iz ugla roditelja a on mi drag poput moje cere pa brinem za zdravlje mu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ma kakav Madrid? Nema ništa od toga. Mora da ga prijavi, ali neće igrati, nije lud
            A kako to da poslednje 2godine ga organizatori nisu najavljivali , a sada da , znaci da je potvrdio dolazak

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Sve to stoji. Nego gledam iz ugla roditelja a on mi drag poput moje cere pa brinem za zdravlje mu.
              Znam da me niko nista nije pitao i mozda je i glupo sto se mesam ali moram nesto da te pitam peco.
              Zamisli sbb kbb da je tvoja cerka svetski poznata i priznata teniserka nesto poput Novaka Djokovica i da osvaja 3 puta za redom i IW i Majami u zenskoj konkurenciji. Da li bi joj ti predlozio da sledece godine preskoci Majami zbog nehumanih uslova? Sve je ovo sbb kbb, tako da ne moras da mi odgovoris u koliko ne zelis, ali bio bih ti zahvalan u koliko dobijem iskren odgovor.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Sve to stoji. Nego gledam iz ugla roditelja a on mi drag poput moje cere pa brinem za zdravlje mu.
                E upravo to, jeste da je mnogo uspesan na ovom turniru ali gledati ga koliko se muci u ovim uslovima...svake godine je teze.

                Ako je pametan preskace Madrid, ne treba mu taj turnir nikako a i ne zasluzuju ga.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Znam da me niko nista nije pitao i mozda je i glupo sto se mesam ali moram nesto da te pitam peco.
                  Zamisli sbb kbb da je tvoja cerka svetski poznata i priznata teniserka nesto poput Novaka Djokovica i da osvaja 3 puta za redom i IW i Majami u zenskoj konkurenciji. Da li bi joj ti predlozio da sledece godine preskoci Majami zbog nehumanih uslova? Sve je ovo sbb kbb, tako da ne moras da mi odgovoris u koliko ne zelis, ali bio bih ti zahvalan u koliko dobijem iskren odgovor.
                  Da, sigurno bih joj tako nesto predlozio u takvoj situaciji. Zdravlje je na prvom mestu jer odlicno znam kako je kada ga nacnes.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Da, sigurno bih joj tako nesto predlozio u takvoj situaciji. Zdravlje je na prvom mestu jer odlicno znam kako je kada ga nacnes.
                    Ali bi je sigurno podrzao u koliko odluci da igra?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ali bi je sigurno podrzao u koliko odluci da igra?
                      Uvek, jer imam puno poverenje u svoje celjade i verujem u ispravnost njenih odluka.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Uvek, jer imam puno poverenje u svoje celjade i njene odluke.
                        Pa onda verujem da imas poverenja i u Novaka - tako da ces sigurno i njega podrzati sledece god...
                        Jer kao sto dobro znas i ti a znam i ja (Boze zdravlja) igrace Novak ovo i sledece god i sve tako do penzije.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Pa onda verujem da imas poverenja i u Novaka - tako da ces sigurno i njega podrzati sledece god...
                          Jer kao sto dobro znas i ti a znam i ja (Boze zdravlja) igrace Novak ovo i sledece god i sve tako do penzije.
                          Savet mu roditeljski dadoh nego sumnjam nesto da me je cuo.
                          Podrzati hocu uz neizbeznu brigu a po pitanju zdravlja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cekajte a zasto odvajate OZI od IW i MI ?
                            Mene su stariji ucili kako se u tenisu uvek gledalo za abnormalno dostignuce i neku mnogo kurcevitu stvar
                            ako neki igrac veze pobedama ova prva tri velika turnira na "pocetku godine"
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Još jedna pobeda i titula...

                              Oko kalendara.. On je ove godine prosto ubitačan... Videćemo da li će Novak da spusti gas posle US opena? Ili neće?

                              Comment


                              • Kada pricamo sto Novak treba da preskoci a sto ne, mora sa uzeti u obzir u kojoj je fazi karijere, koji su mu prioriteti, koliko mu turnir odgovara, koliko je turnir znacajan itd.

                                1.
                                Novak ima 5:1 u finalima Maimia, 7:0 u polufinalima (ukljucujuci i danasnje). Dakle, turnir mu super odgovara.

                                2.
                                Nekad je Maimi bio 5. slem. Danas nema toliki znacaj. Federer, na primjer, u zadnjih 10 godina ima samo dva polufinala. Drugim rijecima, rado ga preskoci ili skrati.

                                3.
                                Muciti se u uslovima kakvi su danas vladali je bilo OK kad je imao 25 godina. Hoce li biti OK kad bude imao 30? Mislim da nece. Nije toliko vrijedno.

                                4.
                                Novak ove godine zeli da izbije na celo po broju osvojenih mastersa. Ako sve bude u redu, uspjece. Iza toga, svaki masters, s izuzetkom Sinsinatija, gubi znacaj. Treba da ih posmatra kao turnire 250 kategorije. Da ih igra samo kad mu odgovara. Maimi, kao zadnji turnir prije sljake, cesto remeti pripreme za sljaku. Razlog vise da ga eskivira.

                                PS
                                Kad sam ga gledao danas kako tesko dise, pitao sam se da li je vrijedno tog mucenja. Nisam siguran da bi isao do kraja da je izubio prvi set.
                                Last edited by NI; 01-04-16, 22:38.

                                Comment

                                Working...
                                X