Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Ja uračunao i Majami - suma sumarum - dve iljade
    I RG 2 to su 4, ono između ostavimo ostalima da skupljaju mrvice

    Originally posted by NI View Post
    notorious,

    Zeznuo si Dubai, sad oces da zeznes IW.
    Ne promašujem 2x. Nešto kao Stojaković nekad, ako slučajno fula prvo slobodno znaš da će ono drugo žmireći ubaciti.

    Originally posted by proudNolee View Post
    Drago mi je zbog tebe
    Nebitan sam u ovoj priči, mislio sam da ti je drago zbog Novaka

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Nebitan sam u ovoj priči, mislio sam da ti je drago zbog Novaka
      Ne ne, ti si taj koji knjiži poene unaprijed, tako da mi je isključivo drago zbog tebe
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        I RG 2 to su 4, ono između ostavimo ostalima da skupljaju mrvice



        Ne promašujem 2x. Nešto kao Stojaković nekad, ako slučajno fula prvo slobodno znaš da će ono drugo žmireći ubaciti.



        Nebitan sam u ovoj priči, mislio sam da ti je drago zbog Novaka
        Hocete RG? Moze kad zaokruzimo broj na recimo 10. Onda ide najbolje Novak Djokovic 2016 osvajac RG i olimpiskog zlata.

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Hocete RG? Moze kad zaokruzimo broj na recimo 10. Onda ide najbolje Novak Djokovic 2016 osvajac RG i olimpiskog zlata.
          Dosta vam je više sad je red na nas, ne čekamo više ništa, ove godine dižemo pehar na RG
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Niki View Post
            Hocete RG? Moze kad zaokruzimo broj na recimo 10. Onda ide najbolje Novak Djokovic 2016 osvajac RG i olimpiskog zlata.
            Do 2016 Novak je u penziji

            Comment


            • Preterujete.

              Sve OK. i ja sam u tom fazonu bio posle Dubai ali cemu sada unapred ti crni oblaci kao nece ovo, nece ono.
              Danas pocinje IW, palacanje i siktanje jezikom ostavimo za ne daj Boze poraz ili neku bruku... ali dok je Novak u igri za trofej(e) puna podrska.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment




              • Spoiler
                Ajde Nole

                Comment


                • Nasta smo spali da @Sonja u "rodjenoj" temi mora svoju podrsku Novaku stavljati u spoiler
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Hocete RG? Moze kad zaokruzimo broj na recimo 10. Onda ide najbolje Novak Djokovic 2016 osvajac RG i olimpiskog zlata.
                    ma ja sam za RG i Sinisinati

                    Comment


                    • Nista cudno sto smo svi ovako u strahu posle ovakvog pocetka sezone.
                      Sto neko napisa uvuce se strah od svakog meca i protivnika, ali Nole nije bez podrske
                      Normalno je da smo kao navijaci razocarani, ali sve to prodje, cekamo sad nastavak sezone, prvo IW, idemoo Noleeeeeee

                      ps.vise necu pisati ovde kad odem na neki turnir
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        Nista cudno sto smo svi ovako u strahu posle ovakvog pocetka sezone.
                        Sto neko napisa uvuce se strah od svakog meca i protivnika, ali Nole nije bez podrske
                        Normalno je da smo kao navijaci razocarani, ali sve to prodje, cekamo sad nastavak sezone, prvo IW, idemoo Noleeeeeee

                        ps.vise necu pisati ovde kad odem na neki turnir
                        samo izaberi koji ces caskom cemo da to sredimo

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          samo izaberi koji ces caskom cemo da to sredimo
                          Vec sam odabrala
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • mora da su jagode s'lagom

                            Comment


                            • Vratio nam se ledeni, sad mora da padne jedna dominacija u pustinji

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                mora da su jagode s'lagom
                                To je daleko a dotle turnira ihajjjjjjjj
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X