Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    A je li vam kad palo na pamet da je Vajda kao dobar 'otac' zakljucio da otezava dalji razvoj Novaka, da je zakljucio da mu treba neko drugi i da je brizljivo odbarao tog drugog?
    Ih koliko puta i to pogotovu 2010., pa onda možda intezivnije prošle godine. Sada ne znam šta da mislim, prilična konfuzija.
    A mi sirotani baš hoćemo da znam zašto je to tak, šta se dešava i kada će/ da li će da promeni nešto na bolje.
    Last edited by miloolja; 05-03-14, 19:00.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ih koliko puta i to pogotovu 2010., pa onda možda intezivnije prošle godine. Sada ne znam šta da mislim, prilična konfuzija.
      A mi sirotani baš hoćemo da znam zašto je to tak, šta se dešava i kada će/ da li će da promeni nešto na bolje.
      Bices dobra majka, ako vec nisi!

      Comment




      • Jao NI šta ti bi?
        Nadam se da hoću.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Velike vajde bi od Vajde ali vajde ponesta, te Vajda preporuci Bekera na bi li se Novak jos vise ovajdio
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post


            Jao NI šta ti bi?
            Nadam se da hoću.
            Nista mi ne bi.

            Pokazala zi da ti misli, za onoga koga volis, idu u nesbicnom pravcu. Znam da imas karijeru, znam da si mlada, pretpostavio sam da nemas djecu, ali nikad se ne zna. Otud ograda.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              A je li vam kad palo na pamet da je Vajda kao dobar 'otac' zakljucio da otezava dalji razvoj Novaka, da je zakljucio da mu treba neko drugi i da je brizljivo odbarao tog drugog?
              Trener je specificna stvar, a zavisi od oboje kakav ce odnos izgraditi. Oni su relativno mladi ljudi i ako Novaku pored trenera treba i mentor, potkrepa, tu nema nista lose. Ako je tako kao sto kazes to samo ukazuje da Vajda sam vise nije mogao pratiti Novaka, pa izabrao drugog. Ako Beker pored trenera treba da bude i nesto vise, po meni je gresan pristup. Poverenje se ne gradi preko noci.

              Comment


              • Niki,

                Povjerenje se gradi preko noci. Ali prolazanje kroz zajednicke poteskoce moze strahovito da ubrza taj proces. Rekao bih da Beker i Novak prezivljavaju zajednicke poteskoce u ovom trenutku.

                Comment


                • Svi veruju više u Novaka od njegovih sopstvenih navijača (uključujem tu i sebe)..
                  a, strah mi se uvukao u kosti..
                  kad bih mogla da održim neki motivacioni govor..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • jagodica- Kod mene ista situacija

                    Btw: ima i kratko video iz egzibicije
                    http://cdnapi.kaltura.com/index.php/...wid/0_mq06hwmf

                    Comment


                    • Originally posted by jagodica View Post
                      Svi veruju više u Novaka od njegovih sopstvenih navijača (uključujem tu i sebe)..
                      a, strah mi se uvukao u kosti..
                      kad bih mogla da održim neki motivacioni govor..
                      To me čak malo i nervira znam da nemamo baš puno razloga da očekujemo neke velike rezultate, ali opet kad ćemo vjerovati u njega ako nećemo sad kada mu je najteži period
                      Ja sam završila sa kritikama, i negativnim razmišljanjem, za mene sezona počinje tek sad i vjerujem da će Nocak sve da nas iznenadi
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment




                      • Kakva ekipa
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          To me čak malo i nervira znam da nemamo baš puno razloga da očekujemo neke velike rezultate, ali opet kad ćemo vjerovati u njega ako nećemo sad kada mu je najteži period
                          Ja sam završila sa kritikama, i negativnim razmišljanjem, za mene sezona počinje tek sad i vjerujem da će Nocak sve da nas iznenadi
                          Kako nemamo kad je najveći favorit? Ja sam već proknjižio 1000 poena

                          Comment


                          • Ja uračunao i Majami - suma sumarum - dve iljade
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Kako nemamo kad je najveći favorit? Ja sam već proknjižio 1000 poena
                              notorious,

                              Zeznuo si Dubai, sad oces da zeznes IW.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Kako nemamo kad je najveći favorit? Ja sam već proknjižio 1000 poena
                                Drago mi je zbog tebe
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X