Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije samo pritisak koji nosi zbog niza pobjeda nego sto svi oce da budu ti koji su prekinuli niz. 2011. bi mozda i bolje bilo da nije dosao na RG bez poraza, ove godine stvarno ne vjerujem da ce ici toliko daleko, nece ni forsirati ni gristi, nema razloga jednostavno. Sve ovo je nevazno pa cak i dva najveca Mastersa prema Slamovima i tu neka daje sve sto ima.

    Novak i Kobe, trenutno najbolji u svom sportu pored jednog od najboljih svih vremena, po meni svakako najbolji posle Jordana i jedini koji moze da bude u istoj recenici sa njim
    sigpic

    Comment


    • U pravu ste. Novak treba da se koncetrise na GS-ove i mozda MC i Sinsinati.

      Ali u svim procjenama ne zaboravite jednu stvar. Novak je ove godine bolji, kompletniji i samouvjerenije igrac nego 2011. I jos napreduje. A protivnici su u prosjeku nesto malo losiji. Polako se prihvata u teniskom svijetu da Novak nije cudo, kao sto je bio 2011, nego prirodni broj jedan.

      Pa ove godine je on ima samo tri ravnopravna meca. (Vavrinka, Mari i Berdih prekjucer.) On je pomeo Ferera na sporom hadru, dobio Dubai bez izgubljenog seta, pobijedio Vavrinku iako je Svajcarac igrao mec zivota i konacno dobio izvrsnog Marija prilicno sigurno.

      K tome dodajte da je jaki Nadal prednost za Novaka.
      Last edited by NI; 04-03-13, 14:20.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Panchev9 View Post
          Valjda će biti neki video iz "Jezera" kao ovaj pre 5g..


          AleksaVP: jezerdžijo, ne misliš valjda da je Koby u rangu sa Jordan-om?!
          Jordan je jedan jedini , ali Kobe svakako zasluzuje da ga porede sa Jordanom

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=w9PYt...utu.be&t=6m23s
            Last edited by Bokimajsta; 04-03-13, 21:25.

            Comment


            • Ma da..nema pritiska vise!Sve je prosao,totalno zreo za bilo sto!Vjerujem u neki novi rekord,neko novo pomjeranje granica,nesto paranormalno


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Tuzno je koliko ce izdominirati ove sezone. Samo nek Nadal osvaja titule, nek on i Roger pobedjuju, da na kraju sezone kad Novak bude poosvajao sve ne bude price kako je konkurencija bila slaba
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Od pocetka sezone Novak jasno pokazuje da celna pozicija na ATP listi jeste utemeljena na zdravim osnovama, stabilno izgradjena i dugog trajanja.
                  Neverovatan osecaj koji me prozima pri pracenju Novakovih meceva je odsustvo nelagode da mec moze izgubiti. Kako stvari stoje taj osecaj je i kod Novaka dobrano prisutan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Od pocetka sezone Novak jasno pokazuje da celna pozicija na ATP listi jeste utemeljena na zdravim osnovama, stabilno izgradjena i dugog trajanja.
                    Neverovatan osecaj koji me prozima pri pracenju Novakovih meceva je odsustvo nelagode da mec moze izgubiti. Kako stvari stoje taj osecaj je i kod Novaka dobrano prisutan.
                    To je samouvjerenje o kojem pricam. Naprosto izbija iz njega. Ali vazno je da samouvjerenje ne preraste u aroganciju, samozadovoljstvo ili potcjenjivanje protivnika.
                    Last edited by NI; 04-03-13, 17:06.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      To je samouvjerenje o kojem pricam. Naprosto izbija iz njega. Ali vazno je da samouvjerenje ne preraste u aroganciju, samozadovoljstvo ili potcjenjivanje protivnika.
                      Proces sazrevanja ukljucuje i eliminaciju navedenih nezeljenih mogucnosti. Potvrda je finalni mec sa Tomicom u kome nalazi odgovor na inovativnost u protivnikovoj igri. Nije mi u secanju Tomicin mec u kome on odigrava tako duboko i precizno, narocito u 1. set-u. Ociglednu nameru protivnika da ga otera dalje od osnovne linije i prinudi na odbranu, on anulira. Ravne i jake udarce vraca jos jace i poikazuje da u dvoboju fh na fh ne uzmice, a kada se brani vreba i najmanju sansu za napad. O fizickoj spremi iluzorno je pricati, tu ga niko nadjacati ne moze niti ga moze slomiti nametanjem sopstvenog tempa.
                      Samo zdravlje neka ga sluzi i bicemo svedoci ulaska u istoriju teniske igre na Novakovski nacin.

                      Cestitka NI-u za 2.500-to pisanije
                      Last edited by pecaros; 04-03-13, 17:31.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jeste, a moje dve godine ovde sa vama i u dobru i u zlu...
                        Odavde sam počela, od šampiona našeg
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jeste, a moje dve godine ovde sa vama i u dobru i u zlu...
                            Odavde sam počela, od šampiona našeg
                            Cestitka za izdrzane dve godine, sa zeljom da ti sledece samo zadovoljstvo donesu

                            sigpic

                            Comment


                            • Samo za Indiga;)

                              Last edited by Bokimajsta; 04-03-13, 20:31.

                              Comment


                              • Nole:
                                U drustvu mog idola. Vidi se da sam srecan zar ne?


                                Olja čestitam ti jubilej sa željom da nastaviš još dugo da postuješ u istom raspoloženju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X