Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Nole ce biti dobro da bi podario Gencicevoj preostali Slam...
    Daj Boze da se to ostvari,idemo Noleeeeee
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Novakova majka, Dijana Đoković, pročitala je na komemoraciji veoma emotivno pismo najboljeg tenisera sveta.
      Draga moja Jelena, beskrajno sam tužan jer se danas opraštam od tebe. U životu si me pripremala za mnoge situacije, za pobede, za trijumfe, za naše trofeje, ali za naš rastanak potpuno sam nespreman. Opraštam se od tebe beskrajno tužan što ne mogu da te ispratim. Znam da bi se ljutila da odustanem i umanjim šansu da ispunim i ovu poslednju nasu želju, da osvojim Rolan Garos.
      On se zahvalio na svemu što ga je Jelena Genčić naučila i što je verovala u njega od prvog dana.
      Hvala ti na strpljenju, na ogromnoj ljubavi. Hvala ti na svakodnevnoj podršci, na savetima koje pamtim, na toplim rečima koje su uvek nosile neku vanrednu poruku. Znaš, da sam ih sve upamtio i da se tvojih pravila uvek držim. Naš poslednji razgovor, pre dve nedelje nije ukazivao da nesto nije u redu. Tužan sam jer si se i tada trudila da me oslobodiš bilo kakvih briga i uveravala me da je sve u redu, da si u bolnici jer je rutinska kontrola, da ne brinem nego da pobeđujem.
      Na kraju, on je poručio da je Genčićeva imala i da će uvek imati posebno mesto u njegovom životu.
      Bila si dobri anđeo. I kad si me trenirala i kasnije - gde god da sam bio osećao sam tvoju podršku. Iskrenu. Snaznu. Bezrezervnu. Ostavila si neizbrisiv trag u našem tenisu. Dužni smo ti svi koji smo danas sa reketom u ruci. Obećavam ti da ću se potruditi da tvoje ime prenesem na buduće generacije i da tvoj duh vecno bude prisutan na teniskim terenima.

      Comment


      • Jao... I na kraju kazu da je on nije ni cenio...

        Dusmanski jezici...

        Kakav covek i kakva zena... Vidi se koliko mu je samo ona znacila... I koliko je on njoj znacio...

        Ajmo bre Nole osvoji taj RG i posveti ga Jeleni . Bio bi to fenomenalan trenutak...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Bravo sampione
          Nakon izgublejnog prvog seta , dignuo se iz pepela i zavrsio mec kako samo on zna . Ova pobeda ce mu mnogo znaciti za nastavak turnira ,guraj Novace dalje i ako bog da osvojices ovu toliko zeljenu titulu i da je posvetis Jeleni Gencic

          Comment


          • Verujem u odlican zavrsetak ovog turnira ^^.

            Samo napred kraljuuuuuu!
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Ne verujem da je bilo kome od nas danas stalo do lepog tenisa i lepe igre kad je jasno bilo od prvog poena da Novak nije mislima u meču. Najvažnije da je izvukao ovaj težak meč, da mu je stalo i pored loše igre i unutrašnje borbe. Ideeemo dalje majstore
              sigpic

              Comment



              • Bravo Nole,dobio si mec,videlo se da ti nedostaje energija(znamo zasto) ali uspeo si da izvuces iz sebe poslednji atom snage,zelje, volje i pobedis a to je najvaznije
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Baš težak, težak meč i za Novaka i za nas, vala baš ne volim kada moram da ga ovakvog gledam. Mislim da je to sve zbog Jelene, ipak je danas bila komemoracija kada je počeo, pa prvi meč posle svega.

                  Igra je tu, forma isto tako, samo da ih gurne u prvi plan, odmah na početku, a to će mu protiv Hasa i te kako biti neophodno.
                  Nemac u prva dva seta nije ništa posebno radio, ali koristio sve Novakove kratke lopte, u servis polje na protivnikov reket. Najviše mrzim kada tako igra, draže mi je da ih ispucava u aut.
                  No podizao je još u prvom po malo igru, ali je bilo kasno i tako sve malo po malo, da bi u 4. setu igrao prelepo. Koliko mu je stalo videlo se posle svakog poena. Ne sumnjam da će dati sve od sebe i protiv drugog Nemca, mada opet po malo strepim jer su i druge stvari u igri. No, da bi bio šampion, da bi dokazao da je No.1 mora da ide i težim putem ponekad.
                  Ideemooo!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dobar deo meca su mu misli bile negde sasvim drugde. Prvi set, pa i dobar deo drugog, a na mahove se to dogadjalo i u sledeca dva seta. Igra nije bila losa, narocito obzirom na situaciju... Ugljopisac je pogodio sve linije koje je gadjao, a isto toliko ih je puta Novak promasio. Sreca iskljucivo na strani Ugljopisca, ali igra i kvalitet na drugoj strani. Sam mec je bio dvodimenzionalan - jake razmene i povremeni dropshotovi, sto su uz kvalitetan servis jedino sto Ugljopisac nudi, tako da ni pored sve srece nije postojala sansa da naudi Novaku.

                    Poruka na kameri... vrlo emotivan detalj. Jos dan predaha, a potom vracanje stvari na mesto protiv Haasa...

                    Comment


                    • A pogotovu sam zadovoljna zbog glupog vetra koji duva, čini mi se iz dana u dan sve jače.
                      O njemu je uostalomi pričao na kraju.

                      Biće to sve kako treba.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bred Gilbert

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zbog dobro poznate situacije ovo je bio specifican mec za Novaka, mec u kojem je trebalo obuzdati emocije pre svega, a onda misliti na sve ostalo. Prvenstveno iz tog razloga na teren je izasao onako smeten dok je na sam kvalitet meca znatno uticao vetar. Videlo se da smeta i jednom i drugom, da se muce da uhvate pravi ritam i pronadju tajming. Novak je odigrao jednu ispodprosecnu partiju, ali je preko puta imao Filipa spremnog da pomogne kad zatreba tako da je sve proslo bez vecih posledica, a moglo se bogami posteno zakomplikovati. Samo na momente je pokazao da moze da podigne igru na veci nivo i cim bi to uradio Nemac nije imao odgovor i to svakako hrabri pred nastavak jer ce protiv Haasa morati mnogo bolje nego danas. Ne moze se na slemu svaki mec odigrati na visokom nivou, to je i sam Novak vise puta izjavio, normalno je da bude oscilacija. Bitno je da se i sa takvom igrom preskacu prepreke dok najbolje treba sacuvati za zavrsnicu. A finis se blizi.

                          Jos 9 setova
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • One by one! Till the end!!!

                            Comment


                            • Pa iz svih ovih teniskih iskustava znamo da je dobro imati i jedan loš meč na turniru, može i winning ugly by Brad Gilbert
                              Last edited by miloolja; 03-06-13, 15:10.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nista necu da komentarisem samo cu reci - 16 uzastopno QF zadnji put nije usao u QF nekog slema bas ovde i to onda protiv Kohly-ja. Sad da se osveti Haasu jos, verujem da ce ibiti izuzetno tezak mec. GRIZI DO KRAJA BRE!
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X