Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo majstore!!!

































    Comment


    • Ovaj zagrljaj Novaka i Delpa mi je definitivno najljepši dio ovog finala. Kakve su to ljudine, pa to vrijedi više od bilo kakve titule
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Pripreme za kampanju po Aziji su odradjene kako treba i upravo iz tog razloga sam bio nesto optimisticniji nego obicno. Pred Peking ne toliko, ali pred Sangaj apsolutno. Jedino me brinulo kako stoji sa samopouzdanjem. Pobeda nad Nadalom u finalu Pekinga dosla je kao pravi melem na ranu, ali da su podstanari jos uvek prisutni uverio me danasnji mec. Deja vu po ko zna koji put. No, necu sada o losim stvarima, svakako sam ove godine bio previse kritican prema njemu, ali iskljucivo iz razloga sto znam koliko moze kada hoce. 2009/2010 je hteo, ali nije mogao, sada moze, a nece i to mi je najvise islo na zivce. Kada zeli, kada dise tenis, kada je apsolutno posvecen i maksimalno naostren tada ne postoje prepreke koje svojim reketom ne moze da resi, tada je samo nebo granica. Uprkos podstanarima koji se pojave s vremena na vreme on je i dalje najbolji igrac i da je ovakvu formu imao u avgustu, odnosno da je odradio pripreme kako treba, USO serija imala bi drugaciji ishod. Raduje me cinjenica da nije poklekao posle nekoliko teskih poraza vec je zasukao rukave i poceo da radi, mondenska letovalista zamenio je kozjim stazama, plazu i sunce maglom i brdima... Rezultati su stigli, ali ne treba stati i zadovoljiti se malim stvarima. Zna se sta je prava mera za sampiona njegovog kalibra.

        A sada desant na Bazel
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Da li je potvrdjeno da Novak igra Bazel?

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Da li je potvrdjeno da Novak igra Bazel?
            ne, Novak ne igra Bazel...

            Comment


            • To ćemo tek videti, ima još vremena.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Teniseri koju ucestvuju u Bazelu su: Nadal, Berdych, Federer, Del Potro, Gasquet, Wawrinka, Raonic, Nishikori itd...
                Osim Nadala i Del Potra ostali u Bazelu traze pojene kako bi se kvalifikovali za London tako da ce biti zanimljivo videti kako ce igrati Federer pod pritiskom takve vrste i kakve rezultate ce dati saradnja sa novim trenerom....
                Nole se seli pravo u Pariz...

                Comment


                • Ne mora da znači da Novag neće u Bazel, ima još vremena da se prijavi!
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Ne moze vise da se prijavi, moze samo da trazi WC
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ne bi me iznenadilo da prijavi nesto i juri prvo mesto dokle god ima i procenat sansi, ali otom potom
                      Nego, jel izjavio nesto na presu povodom onog zanosenja i posrtanja kod fh-a na pocetku drugog

                      Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Ne mora da znači da Novag neće u Bazel, ima još vremena da se prijavi!
                        ima vremena ali ne verujem...naravno da bi bilo sjajno i da tamo pokaze ko je br. 1 ali ne verujem da ce igrati, Pariz mu je vazniji jer prosle godine ako se ne varam ispao je u Parizu u drugom/trecem kolu tako da ima dosta prostora da napreduje na listi...

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ne moze vise da se prijavi, moze samo da trazi WC
                          Ma na to sam mislila, za to još nije kasno!
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by milicica View Post
                            Ne bi me iznenadilo da prijavi nesto i juri prvo mesto dokle god ima i procenat sansi, ali otom potom
                            Nego, jel izjavio nesto na presu povodom onog zanosenja i posrtanja kod fh-a na pocetku drugog

                            Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
                            ma izmotavao se nesto, nije mu to prvi put

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              ...
                              Peta titula za Novaka u sezoni, 39. u karijeri, druga Masters titula u sezoni, 15. u karijeri, što ga stavlja na četvrto mjesto vječne liste, Agasi na trećem mjestu ima dva Mastersa više od Novaka.
                              Sedma titula u Kini, najviše osvojenih titula u nekoj zemlji, Kina je Novakova zemlja.
                              - 30. atp titula na hardu
                              - prebacen ukupan procenat pobjeda preko 80%
                              - arngentinac postaje deseta musterija protiv kog ima dvocifren broj pobjeda
                              Spoiler
                              nadal 16
                              berdih 14
                              federer 13
                              vavrinka 13
                              troicki 13
                              marej 11
                              conga 11
                              ferer 10
                              sepi 10
                              del potro 10

                              Comment


                              • Jos jedna nedelja i jos jedan sjajno zapocet dan. Samo tako nastavi Nole !!!!!

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X