Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Mnogo volim što je tako jednostavan, neposredan i običan momak, sa svima popriča rečenicu-dve. Čak je i trudnicu pitao ''Boy or girl?''
    Nemoj zezati?

    Uvek je lepo kad se neko iskreno interesuje za svakog sa kim ima kontakt... Danas je uz sve ove socijalne mreze to lako lazirati, ali vazda je takav i vazda ce ostati - neposredan kontakt govori sve...

    Comment


    • Jedan manje..
      Onih nekoliko riterna jako u noge su za priču..
      Idemooooooooo...

      Comment


      • http://media.zenfs.com/en_US/Sports/...0524946-p5.jpg

        Veliki Andrij!

        Comment


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

          I Viško odbrojava..
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • wimby.jpg
            Jedna velika sportska zelja za moj rodjendan

            Comment


            • Originally posted by juventus View Post
              [ATTACH=CONFIG]10740[/ATTACH]
              Jedna velika sportska zelja za moj rodjendan
              2011 je istu moju želju ispunio, nadam se da će i sad, i pored toga što sumnjam da su mu rad i motivacija na tadašnjem nivou

              Comment


              • Pripazite mi sutra Novaka, valja mi neke ribe popecati.
                S ponedeljka zajedno Starcu ponešto objasniti, i na kraju noti i juveu rođendane čestitati, kako i dolikuje
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by juventus View Post
                  [ATTACH=CONFIG]10740[/ATTACH]
                  Jedna velika sportska zelja za moj rodjendan
                  Pa saaaad i moja je rođendanska želja, jest malčice posle W.. ali tu je negde... a najlepši je bio 2011..... ala sam ga proslavila.
                  Last edited by miloolja; 28-06-13, 10:44.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • More tečko će ovoj rabota da si ide, ovaj rabota sas reket.... more mlogo se nečto navrznuli na našego Manču da ga biju...

                    Ama nije ni on bez onu svar pa da ga mlatne kuj kako i kad oće

                    Utepa ga na ovoga Bobeta, načiso, ki svinja prazno džakče, ako sinko ako... al gu nema onaj vadičep iz guzicu da se s njega popituje ponovo

                    Ik što mi krivo za onog Rolana ga Rosa, ihhhhhhhh

                    Nem taj lek za dušu da gu prežalim, e jedino na sledeću godinu da g umlati, pa da se ušikamo ki čoveci.

                    Comment


                    • Нолетова реакција на поразе Федера и Надала..

                      Comment


                      • ★ Nole je nominovan u dve kategorije za osvajanje prestižne sportske ESPY nagrade:
                        1. NAJBOLJI TENISER
                        2. NAJBOLJI INTERNACIONALNI SPORTISTA

                        GLASAJTE ZA NOLETA ovde: http://espn.go.com/espys/2013/ (Glasate tako što prvo pronađete ove dve kategorije, zatim kliknete na njegovu sliku i pritisnete opciju 'VOTE'. Možete glasati samo jednom. Glasanje traje do 17. jula.)
                        Glasajte

                        Comment




                        • АЈМО НОЛЕ ! ! !

                          Comment


                          • danas je 10 god. od novakove prve profi titule

                            Code:
                            R32 	Darko Madjarovski SCG (451) 	   6-3, 6-7(2), 6-4 	
                            R16 	Daniel Sebescen SCG (1,353) 	   6-2, 6-2 	
                            Q 	Goran Tosic SCG (1,021) 	   W/O 	
                            S 	Jaroslav Pospisil CZE (559) 	   4-6, 7-5, 7-5 	
                            W 	Cesar Ferrer-Victoria ESP (973)    6-4, 7-5
                            Leto 2003. pamtiće po mnogo čemu, kako po zlatu iz Latnea, tako i po profi prvencu. Na fjučersu koji je organizovao TK "Crvena Zvezda" u prvom kolu savladao je četvrtog nosioca, uzeo prvi ATP poen i nastavio da ruši prepreke sve do titule.
                            - Maštao sam da prodjem prvo kolo i uzmem prvi profi poen, a desilo se što nisam ni sanjao, titula. Pokazao sam u mojoj zemlji, gradu da profesionalni igrači nisu jači od mene i dokazao da mogu da igram u toj konkurenciji


                            tereni tk crvena zvezda na karaburmi


                            izjava za sportsku galaksiju 2003.

                            Comment


                            • Bruka od Novakovog tenisa, naravno u najpozitivnijem smislu.
                              Iako je protivnik bio idealan za demonstraciju apsolutno svega što zna i ume, nije grešio, opustio ruku i um... i eto nama optimizma pred duel sa Hasom, bez obzira na 0:2 u korist Nemca na travi...
                              ALI... oba meča su bila tamo daleke 2009.
                              Apsolutno fantastično majstore! Ideeemoooo!

                              EDIT: Sada je i Viško rekao... apsolutno fantastično... ne prepisuj...
                              Last edited by miloolja; 29-06-13, 19:57.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X