Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super si Vanja, znala sam da mogu na tebe da se oslonim.
    Moram da prostudiram kako ide preko PayPala i da li može

    Novak Djokovic hoping a bit of Andy Murray's Ivan Lendl magic will rub off via Wojtek Fibak
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ako hocete da kupujete preko neta prvo nazovite carinsko odeljenje i pitajte do koje cifre se sme naruciti roba preko neta , a da se ne plati carina trebalo bi da je 50e koliko ja znam, ali bolje da se proveri ja sam jednom tako lose prosao kupovao preko neta nisam se raspitao oko carine i svih ostalih poreza na kraju sam naravno rekao da vrate posiljku jer sam narucio robu za 120e, a na kraju sam morao da platim jos 80e kad da bi mi to stiglo na kucnu adresu, i samo da znate carinik moze da digne cenu narucene robe bez obzira sto ce uniqlo poslati fakturu

      Comment


      • Ide Mile preko pesackog i sve preskace linije.
        Vezo neku krpetinu oko glave.
        Udje u radnu i uze dva, sto vele vranjanci `s rozi`.
        Seo na gajbu, pa ih turi kraj sebe.
        Pod uglom.
        Namesto dvaes minuta.
        Svako malo trlja nos.
        I usi.
        Tapse se po ramenima.
        Cacka se odpozadi.
        Sta bi od coveka?
        sigpic

        Comment


        • Da nije zbog neke jutarnje sljive? OD ili nesto slicno...

          Comment


          • Nadam se da ste navili svoje budilnike?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Nadam se da ste navili svoje budilnike?
              Zar uopšte možete da spavate, ja sam odustala od toga
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • nema spavanja sva sreca pa je us open u septembru. da je oktobar moro bih spavati zbog fakulteta

                Comment


                • Nisam
                  Igraj Nole svoju igru,pusti ruku,idemo
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Moram malo, ne mogu da izdržim, radim sutra, samo malo okice da odmorim.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A da ipak odem na spavanje
                      Mozda zaspim
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ja idem na spavanje ali se vracam u 2 da bih gledao Novaka .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Bonomo View Post
                          Ja idem na spavanje ali se vracam u 2 da bih gledao Novaka .
                          Najgora bol. Taman ce te uvatiti san
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • O'ma' nesto da razjasnimo - da Novak nije pod lupom trenutno, ne bismo 2 minuta i 5 postova potrosili na treci set. Kontrafaza, nista vise. A i Mika je odigrao zverski... Isto je to bilo i za Miku u 4. setu...

                            Egzekucija je u prva 2 seta mogla biti malo bolja, odnos vinera i greska je naravno slab, ali ocekivan imajuci u obzir kako su igrali. Solidan mec, sve u svemu i to je sad 14 odlicnih setova od 16 odigranih. Ponavljam, da nije pod lupom niko ne bi obracao paznju na treci set.

                            Bice potpuno fokusiran na polufinale, garantujem...

                            Comment


                            • Ma da, prolazi u finale tu nema zbora.
                              Toliko... laku noć.

                              EDIT:..Ne, ne najvažnije... 7. PF USO i 14. GS PF!
                              Last edited by miloolja; 06-09-13, 04:01.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bravo Nole!Trebao je da igra od pocetka kako je igrao 4-ti set,tako treba da igra uvek!!!

                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X