Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače ovo je Novakovo 7. uzastopno ČF na USO i 18. GS ČF, još od W 2009.

    Last edited by miloolja; 03-09-13, 23:40.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • A ja se nadam da ce ga Fibak vratiti na onaj stari nivo. Samo da se opet posveti tenisu. A Rolan Garos ce doci. I kad dodje bice i njemu i nama mnogo lakse.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Evo Fibak je covek objasnio sve.Ako on ne promeni Novaka nece niko,sada ostaje da vidimo Djokovica u mecevima za titulu i da znamo da li ce se stvari vratiti na mesto.

        Comment


        • ubedjen sam da ce novak dobiti marija, a za nadala ne znam

          Comment


          • Najlakši USO do sada..

            Comment


            • Ako neko moze i hoce, neka uzme...

              http://www.uniqlo.com/us/store/lifew...orkout-clothes

              Prosle godine nije bilo internet prodaje, niti Novak Djokovic kolekcije, ali evo sad vec po pocetku USO su je izbacili na trziste. Malo me cudi da to nije odmah uradjeno, ali mozda nisu bili sigurni koliko ce ljudi to zeleti da kupi...

              Ili ako stvarno ima zainteresovanih, ako se uzme 3 ili vise, sto ce biti preko 100 dolara, besplatno standardno dopremanje... (Free standard shipping, sta god znacilo...) Think about it...
              Last edited by Vanja #66; 04-09-13, 13:35.

              Comment


              • Super je sve bilo sinoc,ali Noletu sad tek predstoje pravi mecevi.
                Ovo "brutalno" me plasi,polako,USO jos nije gotov,vazno je da Nole popravlja i unapredjuje igru,odnos,stav i sve sto uz to ide.
                Docice i rezultati,ne moze preko noci sve odjednom.
                Idemo Nole,nastavi da se boris,vidimo da ti je stalo,to je najvaznije
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Новак: Тактика је изморити Јужног



                  На конференцији за медије после победе над Гранољерсом, Новак Ђоковић рекао је да Рафаел Надал има веома прецизан сервис, ако не толико јак.

                  На констатацију новинара да Рафин сервис није више толико снажан, Новак је казао:

                  "Можда не сервира тако јако као 2010, када је освојио УС опен, мислим да је тада најснажније у каријери сервирао, на тврдој подлози. Али сада врло ефектно користи сервис, циљ му је прецизност јер зна да има ударце којима може да надгради сервис. Он има један од најбољих других удараца у тенису, зато не осећа притисак. Предност му је и што је леворук, а углавном игра против дешњака, има сјајан слајс сервис којим отвара терен. Игра одлично и има самопоуздања“, рекао је Новак, а Надал у прва четири кола ниједном није претрпео брејк.
                  Ђоковић је против Гранољерса у осмини финала одиграо перфектан меч изгубивши укупно три гема.

                  "Управо је то оно што сам желео, да што мање времена проведем на терену, да што брзе завршавам своје мечеве, да што доминантније играм како бих послао поруку противнику, али и свима осталима који гледају јер то је све психичка игра. Сви прате шта се дешава, поготово највећи ривали. Тако да ме то дефинитивно радује“.
                  У дуелу са Шпанцем Новак је често излазио на мрежу, био је успешан 28 од 30 пута.

                  "Радио сам много на томе. Знам да могу добро да се браним и да имам добру контру, али очигледно је да се моја игра базира на основној линији. Игра на мрежи једна је од ствари која је на агенди на тренинзима. Радимо и на прецизности сервиса, на коришћењу прилика за излазак напред, а данас је то функционисало“.
                  Следећи Ђоковићев противник биће Михаил Јужни из Русије, којег је савладао пет пута у осам међусобних окршаја. Последњи пут састали су се ове године у Монте Карлу, тада је Новак славио са 4:6, 6:1, 6:4.

                  Која ће бити тактика за Јужног?

                  "Изморити га. Играо је четири сата у пет сетова, јако напоран меч. Ја сам свеж и мотивисан да пружим максимум у сваком поену и тај став ми је доста помогао да добијам мечеве доминантно. Он је квалитетан играч, има одличан слајс, поседује један од најснажнијих бекхенда на свету и дуго је у тенису. Играо је полуфинале овде пре неколико година (2006, 2010), неће се уплашити велике сцене. Бићу спреман“.
                  извор: b92.net

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Ako neko moze i hoce, neka uzme...

                    http://www.uniqlo.com/us/store/lifew...orkout-clothes

                    Prosle godine nije bilo internet prodaje, niti Novak Djokovic kolekcije, ali evo sad vec po pocetku USO su je izbacili na trziste. Malo me cudi da to nije odmah uradjeno, ali mozda nisu bili sigurni koliko ce ljudi to zeleti da kupi...

                    Ili ako stvarno ima zainteresovanih, ako se uzme 3 ili vise, sto ce biti preko 100 dolara, besplatno standardno dopremanje... (Free standard shipping, sta god znacilo...) Think about it...
                    Vanja, da li si siguran da se može kreirati nalog iz Srbije, naručiti i da li uopšte vrše isporuku u Srbiju?

                    Ja već više od pola godine gledam jureći onaj teget žuti duks kojeg više nema u ponudi pratim promene i ne vidim nikakve novosti osim što su na sajtu za uk tržište uveli isporuku za France, Germany, Italy and Spain. Na us sajtu (link koji si postavio) ne vidim u ponudi bilo koju drugu zemlju van usa. Ili sam ja skroz nesposobna pa numem ni da se registrujem
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam ti nista ja to oko internet kupovine... Olja mi je kazala da nadjem majicu i nasao sam je. Dalje od toga, za sad, numem...

                      Comment


                      • Aha, to sam videla pa se ponadah da znaš nešto više
                        Ništa onda, čekamo i dalje crveni ...
                        sigpic

                        Comment


                        • Ubi me vremenska razlika.
                          Ispod zakrvavljenih ociju odvalile kese, a prsti zuti ko kod Pere frizera. Pera inace preteklim babama iz komsiluka stavlja trajne, ko u stara dobra vremena.
                          Meni prsti zuti od cigara, a zubi crni ko da sam katran jeo. Pocrneli od oni kafetina sto posrkah nocima buljeci u tv ekran. Ni sam ne znam koliko kafa svukoh, ali znam da sam od soca zapusio sudoperu. A uz kafu ide cigara. Ko da ih jedem. Ko ih izmisli, da mu...
                          Jedna, druga, treca, sve prazno.
                          Ajd u Micinu radnju. Ispred radnje `dan mrmota`. Ko da vreme stoji. Svaki svoju busiju, pardon, gajbu cuva. Flajka piva im dodje obavezni rekvizit.
                          I oko piva se podzapaju. Jedna struja ima teoriju da pre natezanja tek otvorene pivcuge treba malo odliti. Druga struja to smatra vecim grehom od onih vec proklamovanih deset.
                          Druga je podela na one odane lavu i one druge koji preferiraju jelenka. Rogonja ima na obe strane.
                          Mika se raspilavio, razvuko kez od uva do uva. Puna mu usta krompira i bicikla. Bog ce ga znati dal je to od piva ili one travuljine sto je duvanom naziva.
                          Mile se umudrio, tek poneku dobaci, ko da nije doruckovo.
                          Uzeh samo jednu kutiju. nocas me ne zanima onaj sa pundravcima, dok ne dodje na zicer.
                          Last edited by pecaros; 04-09-13, 18:45.
                          sigpic

                          Comment



                          • To Nole,fokus na lopticu a i na onog sto bude preko puta mreze
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Kvaka je što nema Uniqlo proizvoda na prodirecttennis.com . Do sad bi već bilo svega i svačega..
                              Smatraju se i dalje "H&M" & "Zara" kompanijama kojima je obična odeća primat( a ne za sport).. Što i jesu..

                              Comment

                              Working...
                              X